Webinár: Prvá pomoc od septembra 2021 + Daňový bonus a dotácia na stravu + prispevky na rekreáciu

Lektor: RNDr. Jozef Mihál
Odborník na mzdovú a personálnu problematiku s dlhoročnými lektorskými skúsenosťami.

Dátum konania online webinárov:
• 14.09.2021 – ukončené
• 21.09.2021 – ukončené
• 28.09.2021 – online prihlasovanie ukončené

Miesto konania online webináru: kdekoľvek sa cítite príjemne – doma, v kancelárii… a kde máte dobré internetové pripojenie

HARMONOGRAM (predbežný):
9:00 – 14:30, v tom 30 min obedná prestávka (11:30 – 12:00) a dve 10 min. prestávky.

Cena: 84€ s DPH (70€ bez DPH)

V cene je zahrnutý:

• prístup k online webináru v deň konania
• pracovný materiál prístupný na stiahnutie ešte pred konaním webináru

Obsah webinára:
1. Zásadné zmeny v “Prvej pomoci” od septembra 2021.
… nepremeškajte príležitosť získať príspevky aj v letných mesiacoch.

2. Daňový bonus na deti sa od augusta opäť mení.
… zmenil sa aj zákon o dotáciách a rodičia detí v poslednom ročníku MŠ a na základných školách si budú môcť uplatniť “obedy zadarmo”. Bude to však komplikované.

3. Príspevky na rekreáciu využíva stále viac zamestnancov.
… a nielen na dovolenky na Slovensku ale aj na detské tábory. Zopakujeme si, aké sú pravidlá.

*
Okrem týchto tém sa vrátime aj k stravovaniu zamestnancov a zavádzaniu finančného príspevku na stravovanie.
Pripomenieme si aj ďalšie letné zmeny – zvýšenie životného minima a jeho dopady, napríklad na exekučné zrážky. Zmenili sa aj pravidlá pre pozastavenie živnosti.

*
Webinár je samozrejme príležitosťou prediskutovať si s lektorom Jozefom Mihálom všetky ďalšie aktuálne problémy ktoré máte vy a vaši zamestnanci.
Pred webinárom dostanete rozsiahly pracovný materiál v .pdf podobe. Počas webinára môžete zadávať otázky formou diskusie v chate (“čete”).
Na účasť na webinári nie je potrebné žiadne mimoriadne technické alebo softvérové vybavenie, stačí mať pripojenie na internet.

 

Čo je to webinár?
Webinár je forma živého online vzdelávania, ktoré sa v poslednom období teší veľkej obľube – v stanovený deň a čas sa pripojíte k online živému vysielaniu a okrem toho, že lektora vidíte a počujete, môžete mu klásť otázky písomnou formou (chat).

Medzi výhody webináru patrí úspora času – nemusíte nikam cestovať, pomocou prihlasovacieho mena a hesla sa jednoducho pripojíte k prednáške a vzdelávate sa…
Materiály máte k dispozícii na prehliadanie alebo vytlačenie ešte pred začiatkom webinára a po jeho skončení dostanete k dispozícii záznam z daného webinára, takže sa môžete k informáciám vrátiť a vypočuť si ich znovu.

Niekoľko dní pred konaním webinára Vám do emailovej schránky pošleme prihlasovacie údaje, ktoré si budete môcť overiť a skontrolovať, či technicky všetko funguje ako má. Vyhneme sa tak zbytočným problémom v deň konania webinára. Postup ako sa prihlásiť krok po kroku Vám zašleme spolu s prihlasovacími údajmi.

Tešíme sa na Vás!

Uverejnené v Školenia