Zavrieť

Porady

Kamera na mini dvd

Ahojte poraďáci.
Kúpili sme kameru Samsung na mini dvd pred 1,5 rokom za celkom slušné peniaze kvôli novonarodenému synčekovi. Prvý polrok - zhruba 6 mini dvd mi šlo cez nero skopírovať a napáliť na normálne dvd. Odvtedy mi síce mini dvd skopíruje, ale začne napaľovať len cca 10-70% a ukončí napaľovanie. (zlyhalo to) Neviem kde je chyba, používame dvd - RW, pomohlo by ak by sme použili iný druh? (značky sme vyskúšali rôzne a stále to isté) Nedá sa to skopírovať ani do PC aby bolo celé video.
Alebo mám dať kameru reklamovať kým je v skúšobnej dobe?
Má niekto podobný problém?
Už som z toho zúfala...
Usporiadat
LIkvidator LIkvidator

LIkvidator je offline (nepripojený) LIkvidator

Nuž aj my mame Samsung Mini DVD, a zatial žiadne problemy, len treba davat pozor akym sposobom sa formatuje disk do kamery, lebo je tam aj tka možnot že potom ide len v kamere a nie v PC.
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Tak sa mi podarilo napáliť ďalšie dvd. Už som presvedčená že bola chyba v kamere a keď som dala opraviť ten prepínací knoflík zrejme opravili aj napaľovanie. Ostáva len dúfať že sa zasa nepokazí, pretože onedlho končí záručná doba.
Ivo, ďakujem za trpezlivosť so mnou.
Anna
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

anna81 Pozri príspevok
Tak sa mi podarilo napáliť ďalšie dvd. Už som presvedčená že bola chyba v kamere a keď som dala opraviť ten prepínací knoflík zrejme opravili aj napaľovanie. Ostáva len dúfať že sa zasa nepokazí, pretože onedlho končí záručná doba.
Ivo, ďakujem za trpezlivosť so mnou.
Anna
Rado sa stalo.Nech este dlho sluzi.
Ivan
Naposledy upravil ivoovi : 26.02.09 at 20:32
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Ahoj Ivan, mám k tebe ďalšiu prosbičku. Keď sa mi už darí napaľovať tie DVD, tak by som chcela urobiť ďalšiu vec. Predstav si, že mám tri klasické DVD z ktorých chcem urobiť jedno. (jedno dvd viem skopirovať a napaliť ale neviem dať tie tri dohromady) Možno sa javím ako totálny blbec a pre niekoho to je úplne jednoduchá vec, ale ja som to nikdy nerobila a verím že keby si mi tu popísal ako to urobiť krok po kroku (teda ak máš čas a chuť), tak to urobím.
Dúfam že som to zrozumiteľne napísala.
ahoj
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

skus program VIRTUALDUB
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať