Zavrieť

Porady

MRP v DOSe a nova verzia

mam uz novu verziu mrp, ktora plati od 1.5. ja chcem vsak uctovat este april. mozem v tejto novej verzii? ma to nejaky vplyv? a este nieco, ak chcem zacat uctovat maj, mohli by ste mi dat strucne pokyny, ci si treba nieco nadefinovat????
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MirkaV je offline (nepripojený) MirkaV

    MirkaV
    je Ti jedno ci ju mas, alebo nemas .... aj tak si musis vela veci robit rucne - v pomocnej evidencii !!!
    ahoj mirka, aku evidenciu si musim robit rucne? este som sa na ich stranke docitala, ze si musim zadat typy dph, uvadzaju ich tam aspon 30, treba to vsetko??? nerobime ani dovoz ani vývoz.

    Ala je offline (nepripojený) Ala

    Ala
    Teraz som si otvorila túto stránku a chcem len podotknúť, že tie skupiny, ktoré uvádza MRP je potrebne si nadefinovať, potom DPH sa Vám vypočíta správne. Aj keď nemáte všetky prípady, ja doporučujem si tieto skupny nadefinovať, napr. vyskytne sa Vám dobropis, ak to nebudete mať nadefinované tak to budete musieť robiť ručne, ako to napísala diskutujúca, že všetko si robí ručne. Je to kvôli tomu, že nemá nič nadefinované, tak potom musí si robiť všetko ručne. Ručne si musíte vypočítať iba koeficient, ak ho musíte používať, ale to platí v každom programe.

    MRP v DOSe a nova verzia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.