Zavrieť

Porady

overenie, či môže mať človek deti

Dobrý den,
ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
Vopred dakujem za info,
Veronika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ronka81 Pozri príspevok
    Dobrý den,
    ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
    Vopred dakujem za info,
    Veronika
    Bez neho to určite nepôjde.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Ronka81 Pozri príspevok
    Dobrý den,
    ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
    Vopred dakujem za info,
    Veronika
    Myslíš vešticu . Koľko má Tvoj priateľ rokov?

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    Ronka81 Pozri príspevok
    Dobrý den,
    ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
    Vopred dakujem za info,
    Veronika
    bez priateľa to určite nejde! A čo tak sa porozprávať, ved ked plánujete takú vážnu vec ako dieťa predpokladám, že váš vzťah by mal takýto problém vyriešiť. Predsa nemôžete myslieť vzťah vážne, ked máte problém si to medzi sebou vyjasniť. Robiť veci poza chrbát priateľa sa mi zdá neseriozne.

    marina8 je offline (nepripojený) marina8

    marina8
    Ronka81 Pozri príspevok
    Dobrý den,
    ja by som sa chcel informovat, či mi viete poradiť nejaké miesto, kde by som aj bez priatela vedela urciť, či môže mať deti, alebo nie. On si totiž myslí, že ich mať nemôže a na žiadne vyšetrenie nechce ísť z dôvodu, že by sa dozvedel, že je naozaj neplodny, môžete mi poradiť, ako to môžem zistiť bez jeho vedomia ?
    Vopred dakujem za info,
    Veronika


    ...zufale zeny robia niekedy naozaj zufale veci.....

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    marina8 Pozri príspevok
    ...zufale zeny robia niekedy naozaj zufale veci.....
    Súhlasím, len žena, ktorá veľmi túži stať sa matkou to vie pochopiť!

    Ronka, skús sa s ním porozprávať, ide o vás oboch, ale ja na tvojom mieste by som asi tiež podobne uvažovala, veď predsa nejde o nič, čo by si robila poza jeho chrbát, ale ide o to, aby ste obaja boli šťastní. Len ty musíš vedieť, kde je hranica vášho spoločného rozhodovania.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Možno sa nebojí ani tak toho,čo sa dozvie ale toho, že ho Ty opustíš, keby sa dozvedel "tú zlú" správu.Lebo z Tvojho príspevku cítim, že túžiš po ďeťoch.

    Ak plánujete spoločný život , tak treba otvorene hovoriť aj o takýchto veciach.Neskúšaj si zisťovať nič poza jeho chrbát, radšej sa ho snaž presvedčiť o nejake návšteve odborníka.

    overenie, či môže mať človek deti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.