Zavrieť

Porady

Kupa auta cez autobazar

Dobry vecer,potreboval by som poradit v tomto probleme.Dna 28.1.09 som bol po auto v istom autobazare,celkom sa mi pacilo aj skusobna jazda dopadla dobre,takze som sa ho rozhodol kupit.Podpisali sme kupnu zmluvu, vyplatil som sumu a z autom som odisiel.Asi po styroch kilometroch vsak nastali problemy,bola uz tma a auto velmi slabo svietilo a zahasol tiez motor.S problemami sa mi podarilo dostat sa k tomu autobazaru a po telefonate s predavajucim pracovnikom auto zobrali ze ho daju opravit.Presli dva dni a ich vyjadrenia kedy bude auto opravene su neurcite aj po mnohych mojich telefonatoch.Auto je podla nich v opravovni a pracuje sa na tom.Vedel by mi niekto poradit ake mam prava v tomto probleme.Ci si mozem v konecnom dosledku aj ziadat peniaze vratit, pokial by sa to v co najkratsom case nevyriesilo.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    majú 30 dní na vybavenie reklamácie a ak to stihnú, tak ti isto nebudú chcieť len tak vrátiť peniaze

    Luboso je offline (nepripojený) Luboso

    Luboso
    Nemam vsak nijaky doklad ze som im dal auto naspat.Vsetko vybavujeme telefonicky.Mam na to vsak dvoch svedkov,ktori boli so mnou ,ked som auto vratil.Pracovnici z bazaru sa to snazia riesit,podla nich to viazne v servise,ktory robi pre nich zmluvne nejaky mechanik.Dnes je to len stvrty den co je auto v servise,ale aj tak by som to chcel mat co najskor v poriadku.

    vavro1111 je offline (nepripojený) vavro1111

    vavro1111
    Určite by som sa nakontaktoval na ten bazár a dodatočne si vyžiadl doklad o reklamácii auta. aby si mal aspoň niečo v ruke a po 30 dňoch mohol dostať späť minimálne peniaze.

    Luboso je offline (nepripojený) Luboso

    Luboso
    V suvislosti s touto temou,vedel by niekto poradit?Auto mam uz doma skoro 2 tyzdne ale stale nemam original technicky,auto este neodhlasili.Auto nema platnu STK ani emisnu.Mozem ist na STK a emisnu,len s kopiou technickeho ked auto nie je este prepisane na mna?Auto je z ineho okresu a kraja,cize bude sa menit aj SPZ.V bazare mi hovorili ze odhlasit musia do 2 tyzdnov,a ja ze musim do 2 tyzdnov prihlasit.Je na to nejaky predpis?Dakujem.

    Kupa auta cez autobazar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.