Zavrieť

Porady

Hmotná zodpovednosť skladníkov

Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Mám takú otázku na tých, čo majú skúsenosti s prevádzkou veľkoobchodného skladu. Nikde som nič okolo toho nenašla, tak poraďte prosím. Máme asi 8 skladníkov a štyri obchodníčky. Stále je "bordel" v sklade, tak chceme dať podpísať hmotnú zodpovednosť skladníkom, aby sa rovnakým dielom podieľali na prípadnom manku v skladových zásobách. Oni sa však ohradili, aby mali aj obchodníčky hmotnú zodpovednosť, nakoľko ony sú tie, ktoré nahrávajú do PC príjemky, vystavujú faktúry a tam tiež môže prísť k chybám. Jeden z nich dokonca prišiel s niečím takým, vraj je to dokonca povinnosť, aby ak budú mať skladníci HZ, musia aj tie baby. Nemám s tým vôbec skúsenosti, preto by som ocenila, keby mi niekto s podobným problémom poradil, ako to riešia iní. Ďakujem
Usporiadat
staankaa staankaa

staankaa je offline (nepripojený) staankaa

ma niekto vzor hmotnej zodpovednosti ludi ktorych pracuju v sklade a v pripade straty budu mat rovnaky podiel na strate...musim urobit kazdemu zvlast HM alebo staci ked urobim jednu HM a vsetci sa tam podpisu
0 0
pp2601 pp2601

pp2601 je offline (nepripojený) pp2601

Dobrý deň, mám podpísanú spoločnú hmotnú zodpovednosť za sklad. Chcem sa spýtať kedy je možné odstúpiť od tejto zodpovednosti? Existuje nejaká poistka v prípade manka na sklade? Ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pp2601 Pozri príspevok
Dobrý deň, mám podpísanú spoločnú hmotnú zodpovednosť za sklad. Chcem sa spýtať kedy je možné odstúpiť od tejto zodpovednosti? Existuje nejaká poistka v prípade manka na sklade? Ďakujem
nezadávaj rovnaké otázky do viacerých tém.
Odpoveď máš tu

http://www.porada.sk/t168342-hmotna-zodpovednost.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať