Zavrieť

Porady

nepodarený sused

ide ma poraziť, vlani sme celý dom zateplovali a menili strechu. náš slávny sused si postavil za naším domom udiareň, no a teraz ten problém: z tej udiarne sa mu dymí a z toho dymu sa nám spravil sivý flak asi vo veľkosti 1m2. včera som mu to povedala a je bohovsky nasratý a to mu chcem ešte povedať aby si to náradie, fúriky, lopaty čo má opreté o dom dal preč. prv sa tie domy stavali tak, že plot sa začína až keď sa končí dom a nie je šanca ho tam dorobiť, čo robiť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mojik je offline (nepripojený) mojik

    mojik
    no viem že aj takáta možnosť existuje, ale najprv sa asi dnes ešte s ním porozprávam, vďaka

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mojik Pozri príspevok
    no viem že aj takáta možnosť existuje, ale najprv sa asi dnes ešte s ním porozprávam, vďaka
    Skús to riešiť cez sťažnosť na miestnom úrade.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Na obecnom úrade sa s takými sťažnosťami už nebavia, zákon im to neprikazuje.

    mojik je offline (nepripojený) mojik

    mojik
    včera večer o deviatej mi volal, že ak bude sviňa, dá mi zbúrať dom, je to smutné, že človek sa nemôže dohodnúť, teda ešte sme sa ani nerozprávali o tom ako to ideme riešiť a on mi toto rozpráva do telefónu,. Ja som mu iba povedala, že nám na novej fasáde domu zostal fľak z údenia. no som zvedavá ako to ide dopadnúť, v sobotu pôjdem za ním a uvidím čo sa bude robiť.

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    No,nie je čo závidiet!Je velmi zlé, ak sú narušené susedské vztahy.Skús najprv po dobrom!Držím palce,aby ste sa dohodli a urobili kompromis.Vela štastia......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.