Zavrieť

Porady

Usporiadat
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

tetrisss Pozri príspevok
Mam vazne obavy, ci poslanci vedia, ze je danove priznanie typu A a B, viac ich zaujima rozdiel medzi slaninou a cigaretou..

oni ani nevedeli o com idu hlasovat, nechci po nich rozdiel medzi DP A a B
keby to vedeli, tak nemame hlavy v smutku a monika by nadalej nalievala frndzalicu, lebo termin by bol do 30.06
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Jozef Mihál Pozri príspevok
OK, Porada je apolitická, tak teda budem TICHO.
Monika Kováčová Pozri príspevok
Dáša_ Pozri príspevok
Otázka, ale čo s vracaním preplatkov na dani ? - mam firmu, ktora ma "predplatenú" dan o cca 300t. dostane sa k preplatku skor, ak stihneme podat DP do konca februára? Teda po pravde, tych firiem mam viac, čo majú poplatené preddavky a teraz sa bližia k strate, ak v nej priamo nie su.
Teraz to znamena, že sa k preplatkom dostanu oveľa nskôr?
Fajn príspevok... Takých treba viac


Jozef, sedím tu už skoro dve hodiny v šoku. To som fakt tak silná, že jedným príspevkom dokážem docieliť zmenu v parlamente?

Nemala by som aj ja ísť do politiky
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

evina Pozri príspevok
najprv to pustia do sveta, a potom alibisticky zamietnu, lebo sa zľakli dôchodcov a študentov, ktorých sa to netýkalo /pozerala som v noci kúsok prenosu a ani jeden z poslancov neupozornil, že títo podávajú DP typu A., lebo väčšinou na tých sa zameriavali. Spravodajca ešte čo sa firiem týka upozornil na možnosť požiadať o zrušenie platenia preddavkov... Čo sa týka ostatných, ak chceli pomôcť, stačilo trošku pomôcť úpravou termínu vrátenia preplatkov.....aj keď na prechodné obdobie ale ....
O Ostatných daňových úľavách - napr. čo sa týka nezdaniteľnej čiastky ani nemuseli rokovať...taký to bude mať "obrovský prínos".
Evina, skoro akoby si prečítala a napísala moje myšlienky.

Mňa osobne sa to zamietnutie netýka, nepotrebujem ani čas (zatiaľ ...), ani nemám preplatky, ale sa nad tým "rozčuľujem", lebo sa na to pozerám pohľadom "zúčastnených".
Presne tak, ako píšeš, ak nechceli "ublížiť" tým, čo majú preplatky, tak mali upraviť len tú časť, ohľaďom vrátenia preplatkov.
Minimálne týždeň (neviem presne) sa to rozoberá, vychvaľuje, rokuje a neviem čo ešte, mnohí účtovníci "poľavili v tempe" a výsledok je veľké NIČ.

Týmto svojim správaním dostali do krízy aj účtovníkov.

....už sa mi trochu uľavilo.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

azla Pozri príspevok
Evina, skoro akoby si prečítala a napísala moje myšlienky.

Mňa osobne sa to zamietnutie netýka, nepotrebujem ani čas (zatiaľ ...), ani nemám preplatky, ale sa nad tým "rozčuľujem", lebo sa na to pozerám pohľadom "zúčastnených".
Presne tak, ako píšeš, ak nechceli "ublížiť" tým, čo majú preplatky, tak mali upraviť len tú časť, ohľaďom vrátenia preplatkov.
Minimálne týždeň (neviem presne) sa to rozoberá, vychvaľuje, rokuje a neviem čo ešte, mnohí účtovníci "poľavili v tempe" a výsledok je veľké NIČ.

Týmto svojim správaním dostali do krízy aj účtovníkov.

....už sa mi trochu uľavilo.
ja im vycislim a odfakturujem vysku psychickej ujmy, ktoru mi svojim "absolutne nestandardnym" rozhodovanim sposobili
uz im refakturujem paralen a coldrex, tak pridam este toto
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

tetrisss Pozri príspevok
Mam vazne obavy, ci poslanci vedia, ze je danove priznanie typu A a B, viac ich zaujima rozdiel medzi slaninou a cigaretou..
Slaninu a cigaretu už videl každý, zrejme aj ochutnal, tak vie, o čom je reč...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

tetrisss Pozri príspevok
Mam vazne obavy, ci poslanci vedia, ze je danove priznanie typu A a B, viac ich zaujima rozdiel medzi slaninou a cigaretou..
To iba Urbani sa zlakol, ze by musel obmedzit fajcenie a uz by nemal taky eroticky hlas.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Milí kolegovia účtovníci. Najlepšie urobíme, ak sa nebudeme stresovať pre našu ľudomilnú vládu. Uvarme si kávičku a počkajme si, kým sa naši poslanci naučia telefonovať, súčasne pri tom hlasovať, nepomýliť sa pri hlasovaní a vedieť o čom hlasujú. Ak toto zvládnu, snáď sa dočkáme od nich aj niečoho "normálneho".
Len mám obavy, že ma dovtedy klepne pepka od toľkej kávy.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
marina8 Pozri príspevok
daj si " kit-kat", sprav si pauzu
som tiez dnes jedno vytlacila, ale som si povedala, ze dufam, ze to schvalia a zacnem konecne zit "zivot normalneho cloveka" a nie " uctovneho vyvrhela" spolocnosti na obdobie januar-april kazdorocne
ak to neschvalia tak si dam " deli super" a vydrzim 25 hodin denne
takze plan mam pripraveny pre obe verzie
tak vyzerá že musíme kúpiť celú krabicu "deli super " aby sme vydržali a aby sme boli hotový do 31.03.2009.
Pekný večer každým !
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

tak toto je pre mňa jedno obrovské sklamanie!!!

Konečne som začala veriť tejto vláde, že ozaj urobia niečo aj pre nás, ktorí sa rozhodli zobrať svoj život do vlastných rúk a nespoliehať sa len na zamestnávateľa, či mu nájdu nejakú robotu a dostanú plat. Nuž ale, strčila ruku do šerbľa a s nepríjemným pocitom som sa opäť prebudila.

Týmto slávnostne sľubujem, že už tejto vláde neuverím ani nos medzi očami!

Nech je táto stránka apolitická, politika, žiaľ, hýbe naším svetom, momentálne sakra nesprávnym Smerom!
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

Zachytila som v tv, ze od tohto roku nebude potrebne, aby sa k cestakom dokladali doklady o nakupe phm. Neviete, v akom je to stave? googlujem, poradujem a neviem nic o tom najst. uz neviem, ci som nemala nejake preludy
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

skús si prečítať predošlých 210 príspevkov.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
a toto som objavila teraz: http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1175695
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ale veď priemerná mzda rastie tiež každý rok....
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ďalšie populistické rečičky... NEVERÍM ani nos medzi očami.

ďalší komentár tu: http://www.porada.sk/952122-post210.html
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Monika nie si sama kto neverí, už neverím ničomu ani ja......
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Braňo Pozri príspevok
Ale veď priemerná mzda rastie tiež každý rok....

a vedia vobec o tom?
mozno sa to docitaju az z tvojho prispevku, malo by sa im to vyciernit ako velmi dolezite
0 0
Monikov Monikov

Monikov je offline (nepripojený) Monikov

SZČO účtovník
Marianna01 Pozri príspevok
tak toto je pre mňa jedno obrovské sklamanie!!!

Konečne som začala veriť tejto vláde, že ozaj urobia niečo aj pre nás, ktorí sa rozhodli zobrať svoj život do vlastných rúk a nespoliehať sa len na zamestnávateľa, či mu nájdu nejakú robotu a dostanú plat. Nuž ale, strčila ruku do šerbľa a s nepríjemným pocitom som sa opäť prebudila.

Týmto slávnostne sľubujem, že už tejto vláde neuverím ani nos medzi očami!

Nech je táto stránka apolitická, politika, žiaľ, hýbe naším svetom, momentálne sakra nesprávnym Smerom!
Prideľujem Ti 100 poraďáckych bodov. A samozrejme, moje veľké uznanie za tento príspevok. Určite si vystihla myšlienky mnohých poraďákov.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Neviete, ako pokračuje rokovanie o novele zákona o dani z príjmov, účtovníctve ... = krízový balíček?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

michelle84 Pozri príspevok
Neviete, ako pokračuje rokovanie o novele zákona o dani z príjmov, účtovníctve ... = krízový balíček?
dnes by malo byť druhé čítanie
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
dnes by malo byť druhé čítanie
Ak vôbec vedia čítať. Veď z toho čo všetko odhlasujú niekedy mám obavy, že ani si neprečítali o čom hlasovali. Alebo vedia vôbec čítať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať