Zavrieť

Porady

Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No ak to stihnu schváliť, a aj zverejniť v zbierkach.... tak to bude super, ale len v prípade ak to bude platiť už aj na DP za rok 2008.

Opravujem sa: bude to platiť už aj za rok 2008.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 09.02.09 at 18:56
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Téma by sa mohla premenovať : Miesto "JPP" by bol výstižnejší názov : "Bez vetra sa ani lístok nepohne".
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Jozef Mihál Pozri príspevok
Pokiaľ ide o posun termínov podania DP, pozrite v návrhu novely bod 32. a bod 34. - odsek 9. Kto sa potrebuje uistiť, že termíny DP sa skutočne posúvajú už teraz, nech číta dôvodovú správu a v nej koment k týmto bodom.
Jupííí, evina, mám frndžalicu, dáš si? ... hik...
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

quote=Monika Kováčová;945366]Jupííí, evina, mám frndžalicu, dáš si? ... hik...[/quote]



vy sa mate, ja som "buchla" jeden coldrex hot + paralen, lebo mame chripku
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ale tá frndžalica je oveľa cool hot_!!!!
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Monika Kováčová Pozri príspevok
ale tá frndžalica je oveľa cool hot_!!!!
Monika a ja by som sa k Tebe aj pridala......ale len na jeden....
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

mysimis Pozri príspevok
Monika a ja by som sa k Tebe aj pridala......ale len na jeden....
šááák len jedééén , hiíík...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Tri dni som tu nebola a takéto revolučné zmeny!!!Normálne mi srdco bije rýchlejšie od radosti. Od 1.2. som zvýšila vo firme aj pracovné tempo na šestku a teraz toľká radosť, môžme trochu spomaliť.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

JankaO Pozri príspevok
Tri dni som tu nebola a takéto revolučné zmeny!!!Normálne mi srdco bije rýchlejšie od radosti. Od 1.2. som zvýšila vo firme aj pracovné tempo na šestku a teraz toľká radosť, môžme trochu spomaliť.
Jáá by som na tvojom mieste nešla ani do roboty zajtra . Jani , daj si za jeden... na zdravjééé.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Moníííí , ty to dnes nepreháňaj . Ozaj a čo oslavujeme ?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Moníííí , ty to dnes nepreháňaj . Ozaj a čo oslavujeme ?
Zitka, ty sranduješ
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
cloe Pozri príspevok
Zitka, ty sranduješ
však keď sa mi neušlo z tej frndžalice čo Monika ponúka , tak si aspoň zasrandujem .
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Moníííí , ty to dnes nepreháňaj . Ozaj a čo oslavujeme ?
..... hik.....len si nalej aj ty ja som si už.... a nerobím a na Porade sa bavkám.... šak termíny nám posunúúúú dúfam ... daňových priznaníííí, no ľudkovia ak toto prejde tak som šťastná jak tá blška.... ani robiť nebudem, len sa modliť!!!!!!
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

sway Pozri príspevok
..... hik.....len si nalej aj ty ja som si už.... a nerobím a na Porade sa bavkám.... šak termíny nám posunúúúú dúfam ... daňových priznaníííí, no ľudkovia ak toto prejde tak som šťastná jak tá blška.... ani robiť nebudem, len sa modliť!!!!!!

tak ale k tomu modleniu miesto EURA vatikansku menu " panboh zaplat " treba
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

JankaO Pozri príspevok
Tri dni som tu nebola a takéto revolučné zmeny!!!Normálne mi srdco bije rýchlejšie od radosti. Od 1.2. som zvýšila vo firme aj pracovné tempo na šestku a teraz toľká radosť, môžme trochu spomaliť.

jooj, to teraz na chvilku aj "spiatocku" mozme
kludne chripku vylezat, aj poharik od radosti lupnut
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Monika Kováčová Pozri príspevok
šááák len jedééén , hiíík...
Monika daj pozor, aby Ti dieťa nespadlo z náručia , stále dávam pozor v profile, či ešte vládzeš sedieť- po toľkých hííík . Mám už niekoľko hodín taký blažený úsmev, že sa rodina pýta ,či som si náhodou nekúpila cosmodisc.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Monika daj pozor, aby Ti dieťa nespadlo z náručia , stále dávam pozor v profile, či ešte vládzeš sedieť- po toľkých hííík . Mám už niekoľko hodín taký blažený úsmev, že sa rodina pýta ,či som si náhodou nekúpila cosmodisc.
...to je ako o mne
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Otázka, ale čo s vracaním preplatkov na dani ? - mam firmu, ktora ma "predplatenú" dan o cca 300t. dostane sa k preplatku skor, ak stihneme podat DP do konca februára? Teda po pravde, tych firiem mam viac, čo majú poplatené preddavky a teraz sa bližia k strate, ak v nej priamo nie su.
Teraz to znamena, že sa k preplatkom dostanu oveľa nskôr?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dobrá otázka. Pokiaľ si dobre pamätám, v zákone o správe daní a poplatkov má DÚ lehotu na vrátenie preplatkov do 40 dní od termínu na podanie DP. Takže aj táto lehota sa fyzicky posunie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Jozef Mihál Pozri príspevok
Dobrá otázka. Pokiaľ si dobre pamätám, v zákone o správe daní a poplatkov má DÚ lehotu na vrátenie preplatkov do 40 dní od termínu na podanie DP. Takže aj táto lehota sa fyzicky posunie.
A co ked to stihnem za platnosti stareho zakona? Nebude sa vtedy pocitat 40 dni od 31.3. ?

asi nie, že?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať