Zavrieť

Porady

Microsoft office

Dobrý deň,
je možné zaučtovať do nákladov softvér
Microsoft Office 2007 SK (slovenská, Slovak), pro studenty a domácnost
dakujem
noro
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    "Sada aplikací Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti, kterou můžete instalovat a časově neomezeně používat až na 3 počítačích v jedné domácnosti. Tento software nesmíte používat pro komerční účely (pro podnikání). Obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote."

    http://www.licenceprostudenty.cz/Office.aspx

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    anka_p Pozri príspevok
    Prosím o radu, dnes mi skončila licencia na word trial verziu a ja nutne potrebujem ukončiť ešte nejaké veci. Dalšiu trial aj ked stiahnem (viem že by som nemala, ale nestíham si teraz kupiť a inštalovať word) tak mi hlási že mi vypršala licencia. Dá sa to stiahnuť ešte raz skúšobná verzia? Dakujem
    Stiahnuť sa dá ale nepôjde to, možno iná verziu ( ak si mal/a 2003 tak 2007 ap.), ono aj po odinštalovaní ostane zapísaný v registroch. Pomohol by jedine format C:, reinstal celého systému, a to sa neoplatí. Poradil by som Open Office. A ked budeš mať dosť času tak kúpiť licenciu a hotovo.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    evonacd Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    je možné zaučtovať do nákladov softvér
    Microsoft Office 2007 SK (slovenská, Slovak), pro studenty a domácnost
    dakujem
    noro
    Áno je. Prečo by nebolo možné?

    To, že v názve je "pre študentov a domácnosti" neznamená, že si to nemôžu kúpiť firmy. Názov slúži na to, aby užívateľ vedel, že tá verzia je niečím skresaná a neposkytuje všetky funkcionality ako drahšia verzia.


    Tak som sa zmýlil...
    Naposledy upravil Chobot : 10.02.09 at 07:53

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ja si ale nie som ista, ci im na takyto tovar vystavili fakturu na firmu, na ICO. Tiez mam jeden soft so studentskou zlavou, ale s tym, ze na FO - nepodnikatela, bez ICA - na ICO mi fakturu vystavit nechceli (bol to produkt na nepodnikatelske ucely, podobne ako tento).
    Naposledy upravil Lianka : 09.02.09 at 19:32 Dôvod: oprava preklepu

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Prosím o radu, dnes mi skončila licencia na word trial verziu a ja nutne potrebujem ukončiť ešte nejaké veci. Dalšiu trial aj ked stiahnem (viem že by som nemala, ale nestíham si teraz kupiť a inštalovať word) tak mi hlási že mi vypršala licencia. Dá sa to stiahnuť ešte raz skúšobná verzia? Dakujem

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    anka_p Pozri príspevok
    Prosím o radu, dnes mi skončila licencia na word trial verziu a ja nutne potrebujem ukončiť ešte nejaké veci. Dalšiu trial aj ked stiahnem (viem že by som nemala, ale nestíham si teraz kupiť a inštalovať word) tak mi hlási že mi vypršala licencia. Dá sa to stiahnuť ešte raz skúšobná verzia? Dakujem
    ... čo tak skúsiť OpenOffice? zdarma, bez časového obmedzenia, plne funkčné.

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... čo tak skúsiť OpenOffice? zdarma, bez časového obmedzenia, plne funkčné.
    a to ako??? poradíš mi? dakujem vopred
    inak musíš poopraviť info, že ten word ktorý spomínam je v balíke open office 2007

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    anka_p Pozri príspevok
    a to ako??? poradíš mi? dakujem vopred
    inak musíš poopraviť info, že ten word ktorý spomínam je v balíke open office 2007
    Stiahnuť môžeš odtiaľ http://www.openoffice.cz/stahnout

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Marína Pozri príspevok
    Stiahnuť môžeš odtiaľ http://www.openoffice.cz/stahnout
    dakujeeem, však openoffice mám aj v druhom PC, kde mám síce word 2003 a preto openoffice nepoužívam. ma to vôôôôbec nenapadlo. dakujem ešte raz. ohodnotila by som aj rada, ale kedže nemám 10 bodov, tak ma to nechce pustiť hodnotiť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.