Zavrieť

Porady

ktorý softvér si mám vybrať???

ahoj, vie mi niekto poradiť aký účtovný program by bol pre mňa vhodný?
Potrebujem Pú, Jú aj Mzdy, v Jú budem viesť 1 firmu, v Pú 2 a Mzdy asi pre 10 zamestnancov. Som začiatočník, s krosom mám nejaké skúsenosti, no neviem ... poradí mi niekto???
vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Vies ako by som si vyberal ja dnes? Skusil by som obvolat technicku podporu vsetkych vyrobcov softveru. Iba tak - akoze dobry den, prepacte, chcem kupit a testujem, ci sa k vam da dovolat. Skratka - ci ti to nebude prehravat 20 min hudbu a potm ti to podakuje za zavolanie.

    Mozem ti usetrit namahu v pripade Stormwaru (soft Pohoda) lebo tam sa dovolat urcite neda.

    zuzugali je offline (nepripojený) zuzugali

    zuzugali
    Ahoj lenka 22, musím trošku oponovať misomiso-vi. Čo sa týka softu Pohoda nezavrhla by som ho úplne na začiatku len preto, že sa tam nedá dovolať. Predpokladám, že ich linky sú obsadené, lebo telefonujú s inými zákazníkmi. Ja používam Pohodu, som s ňou spokojná .. ak mám nejaký problém, volám na hotline, ak sa tam neviem v daný okamih dovolať, tak im píšem mail, na ktorý mi vždy odpíšu a snažia sa mi pomôcť. Na svojej stránke máme možnosť stiahnuť si demo, ktoré si môžeš vyskúšať, resp. robia i bezplatné prezentácie, kde sa môžeš spýtať na všetko, čo Ťa len napadne ... a potom je treba sa už len rozhodnúť

    zuzugali je offline (nepripojený) zuzugali

    zuzugali
    V mojom príspevku je malý preklep ... fi Stormware má na svojej stránke demo ... nie ja ...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Niekedy som robila vo firme v MRP..nehovorím, že bol zlý...v porovnaní s tým, čo sme tam mali kedysi...bol na jedničku. No ale len dovtedy , kým som nezačala robiť manželovi v Alfe z Krosu. A tak som pomaly presedlala na všetky krosácke programy. Tiež sa im stane chyba..ale existuje hotline a sú ,čo sa týka zákonov a zmien promptní...robí sa v nich dobre...ja by som si zase keby som sa mala rozhodúť vybrala tieto softvéry.

    marina8 je offline (nepripojený) marina8

    marina8
    lenka 22 Pozri príspevok
    ahoj, vie mi niekto poradiť aký účtovný program by bol pre mňa vhodný?
    Potrebujem Pú, Jú aj Mzdy, v Jú budem viesť 1 firmu, v Pú 2 a Mzdy asi pre 10 zamestnancov. Som začiatočník, s krosom mám nejaké skúsenosti, no neviem ... poradí mi niekto???
    vopred ďakujem
    ja razim teoriu, ze to musi byt program ako pre blbcov a pri tom urobit vsetko, takze som nakoniec skoncila pri FIBU od fi V-soft, nemam problem sa dovolat, ked zufalo nieco potrebujem lebo je to program, pri ktorom netreba chodit na skolenia aktualizacie priamo z netu pravidelne, nemam problem
    na mzdy pouzivam MRP-W, a tusim som im nevolala ani raz, neviem, a aktualizacie tiez z netu pravidelne, tlaciva ok, v ratane jednoduchyh pracovnych zmluv a tak
    postahuj si demo verzie, ktory sa ti bude pacit, tak ten si kup

    janci10 je offline (nepripojený) janci10

    janci10
    Osobne mozem Pohodu odporucit. Pomer cena / co ponuka je urcite na tom lepsie ako produkty od Krosu. Co sa tyka telefonickej podpory, zdaleka neplati, ze sa tam neda dovolat. Mozno treba viackrat zavolat, ale dovolat sa da. A mailova podpora je bezchybna. Aktualizacie su pravidelne, sem-tam sa objavi muska - ako v kazdom softe. Urcite je Pohoda konformnejsim programom ako napr.MRP. Konkurenciu - aj cenovu, moze robit MoneyS3. Stale plati, ze treba vyskusat. Vacsina uctovnych programov na "svojich" strankach volne stiahnutelne demoverzie, treba vyskusat a rozhodnut sa...

    Ja mam skusenosti s MRP, Omegou, Navision a Oracle. Ostatne dva su o niecom inom, pre iny typ uzivatelov, takze to sa porovnavat neda...Ale v konkurencii s prvymi dvoma je Pohoda na tom najlepsie.
    Dobry den,

    ak mozem aj ja prispiet uzitocnou informaciou, tak zakladny prehlad som si urobil na stranke ekonomickysoftware.sk, kde su sice viacmenej komercne informacie, ale zoznam programov mi pomohol v orientacii a nasledne som si vyskusal takmer vsetky dostupne dema. musim povedat ze som bol zo sucasnej ponuky softverovych spolocnosti sklamany.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    uctovnik2006 Pozri príspevok
    Dobry den,

    ak mozem aj ja prispiet uzitocnou informaciou, tak zakladny prehlad som si urobil na stranke ekonomickysoftware.sk, kde su sice viacmenej komercne informacie, ale zoznam programov mi pomohol v orientacii a nasledne som si vyskusal takmer vsetky dostupne dema. musim povedat ze som bol zo sucasnej ponuky softverovych spolocnosti sklamany.
    No neviem, mne pripada ponuka na tak malom trhu ako je Slovensko viac ako dostatocna. Myslim, ze produktov je dostatok.
    súhlasím s Vami že ponuka je dostatočná čo sa týka kvantity. podľa môjho názoru sú to však zastaralé systémy a v blízkej budúcnosti sa dá očakávať podľa môjho názoru výrazný prelom. je pravda, že vývoj nie je dostatočne rýchly ani v zahraničí čo vo výraznej miere súvisí najmä s naučeným užívateľským správaním. malí výrobcovia ponúkajú produkty ktoré sú 10 rokov zastaralé a tí veľkí na tom nie sú oveľa lepšie.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    uctovnik2006 Pozri príspevok
    súhlasím s Vami že ponuka je dostatočná čo sa týka kvantity. podľa môjho názoru sú to však zastaralé systémy a v blízkej budúcnosti sa dá očakávať podľa môjho názoru výrazný prelom. je pravda, že vývoj nie je dostatočne rýchly ani v zahraničí čo vo výraznej miere súvisí najmä s naučeným užívateľským správaním. malí výrobcovia ponúkajú produkty ktoré sú 10 rokov zastaralé a tí veľkí na tom nie sú oveľa lepšie.
    Aj tu si dovolim nesuhlasit. Ved ked si pozrieme len niektore z rieseni, ktore su na portali www.ekonomickysoftware.sk tak:

    A3, ABRA, Money S5, QI

    nemozno urcite nazvat zastaralymi systemami.
    Ahoj Lenka, ja mám na účtovníctvo WinIBEU a kolegyňa na mzdy WinPAM od IVeS-u. Obe sme s nimi spokojné, čo sa týka aktualizácií, sú dostupné na ich webe, tiež ich hneď zasielajú aj na CD. Pri zmene zákonov okamžite reagujú novou aktualizáciou.. a pomoc.. občas je potrebné viackrát volať - majú obsadené, ale tiež nie je problém mailom. Takisto, ak je nejaký problém, je možné zaslať im svoju zálohu a problémy vyriešia. Ja osobne som s nimi veľmi spokojná.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Janka1601 Pozri príspevok
    Ahoj Lenka, ja mám na účtovníctvo WinIBEU a kolegyňa na mzdy WinPAM od IVeS-u. Obe sme s nimi spokojné, čo sa týka aktualizácií, sú dostupné na ich webe, tiež ich hneď zasielajú aj na CD. Pri zmene zákonov okamžite reagujú novou aktualizáciou.. a pomoc.. občas je potrebné viackrát volať - majú obsadené, ale tiež nie je problém mailom. Takisto, ak je nejaký problém, je možné zaslať im svoju zálohu a problémy vyriešia. Ja osobne som s nimi veľmi spokojná.
    Ja mám na WinIBEU opačný názor, neidem ho rozvádzať. Páči sa mi MRP ( ako som čítala v niektorom príspevku vyššie jednoduchý ale dobrý) na mzdy mám teraz VEMU a som sňou veľmi spokojná. Nuž ale koľko ľudí, toľko chutí, sama musíš prísť na to čo ti najviac vyhovuje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.