Zavrieť

Porady

t com turbo 1

Viete mi poradit aky modem potrebujem ak chcem internet od t com turbo 1?mala som predtym od nich rodinny internet, v notebooku mam interny modem a chcem vediet ci to bude normalne fungovat?dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nie nebude ti to fungovat, prtoze ten modem co mas v notebooku je analogovy, pre dial up. Ty potrebujes modem ADSL. Je ich strasne vela, mozno ti aj t-com nieco ponukne, ak nie, tak hladaj v eshopoch (linky sem neuvadzam) mozno by bolo dobre zobrat modem aj s routerom a switchom, prip. wifi, aby sa dalo napojit viac PC

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    svecova Pozri príspevok
    Viete mi poradit aky modem potrebujem ak chcem internet od t com turbo 1?mala som predtym od nich rodinny internet, v notebooku mam interny modem a chcem vediet ci to bude normalne fungovat?dakujem za odpoved
    Ahoj
    Priamo pri objednavke cez internet na stranke T-comu je moznost kupit si aj DSL modem za 1,7 € alebo router od 36.7€.
    Zalezi kolko PC sa bude pripajat na internet. Kedze mas NB za zmienku stoji tento:
    DSL Wi-fi router za 36,70€ (1105,62 Sk) určený pre viac ako 4 PC.
    Ak sa budes pripajat iba sama a nepotrebujes byt mobilna po byte/dome potom staci aj ta prva moznost
    DSL Ethernet modem za 1,70€ (51,21 Sk) určený pre 1 PC.
    Mrkni na nejake bazare myslim ,ze tam najdes kopec ponuk za dobru cenu.

    svecova je offline (nepripojený) svecova

    svecova
    neviete mi poradit, co robit ak mi stale vypisuje, ze stranka nie je v rezime offline?mam internet explorer a na mozila mi to ide bez problemov..niesom technicky zdatna, tak budem vdacna za kazdu radu

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    IE nejde ani mne a vobec ma to netrapi, po spusteni a nacitani "LEN" localhostu to trva aspon 20 sek.
    Moja rada kasli na IE

    jaja1 je offline (nepripojený) jaja1

    jaja1
    ja používam už roky Avant Browser, a som veľmi spokojná, s IE tiež nebola som spokojná

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    svecova Pozri príspevok
    neviete mi poradit, co robit ak mi stale vypisuje, ze stranka nie je v rezime offline?mam internet explorer a na mozila mi to ide bez problemov..niesom technicky zdatna, tak budem vdacna za kazdu radu
    Neviem aku verziu IE mas. Pravdepodobne mas zaskrtnute "Pracovat Offline". Ked spustis IE tak hore klikni v menu na "Subor" a odskrtnut polozku "Pracovat Offline".
    Ci uz to pomoze alebo nie tak pouzivat iny prehliadac.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.