Zavrieť

Porady

OOÚ trocha inak

Nepatrí to celkom sem..... ale zdravie to môže ovplyvniť v dobrom (pre zasmiatie), v zlom (pre šľaktrafenie).

Pred dvoma týždňami som si písomne objednala upgrade SW od nemenovanej firmy, nakoľko moja nová technika ho potrebuje. Čakám, čakám... a čuduj sa svete, včera ma navštívil sused z vyššieho poschodia a vraví: Bol som v BA, zvoní mi telefón, ohlási sa nejaká pani so slovami: "Viete mi zistiť tel.číslo na pani XY., potrebujem s ňou hovoriť a zistila som si v Orange, že vy bývate v tom istom dome ako ona. Ide o počítačový program". ............ Tzn., že ona zavolala na Orange a oni jej dali čísla svojich klientov bývajúcich tam, kde ja a či čo??????? Ako je možné, že jej nejaké číslo-susedove vôbec dali a ako ju napadlo volať práve na Orange, pretože ja mám iného operátora...... Takže tak je to u nás s OOÚ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Paulinka, myslím, že zákon o OOÚ tu budeme praktikovať iba my Poraďaci, lebo my sme informovaní.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    bapo, vystrelenie nehrozí........ ešte som na tel.číslo, ktoré mu nechala nestihla zavolať....oznámim výsledok zajtra

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    mne sa stalo nieco podobne...

    vtedy som este mala sluzobny telefon, takze na moje meno nebola zaregistrovana ZIADNA sim-karta ani ziadny telefon...
    boli sme vo VUB, kde sa pani uradnicka pomylila, ale si to nevsimla ani ona, ani ja. a ked som dorazila domov, zvonil synov mobil, on ma ineho operatora a ma telefon na kartu, nie pausal. Ktoze mu to volal? ano, pani uradnicka z banky... ale ani za svet nechcela povedat, ako sa k dostala k synovmu cislu...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Jááááj, som si spomenula...pred dvoma rokmi som kráčala po hradnom nádvorí v Prahe a zrazu mobilček zazvonil.... milý mužský český hlas sa ma pýtal, či môj syn (povedal meno aj priezvisko) si kúpil mobil v EuroTeli Najprv som myslela, že synovi nebodaj niekto mobil ukradol a nebodaj mu ho našli. Nič také sa nestalo...........Ale hlas bol milý

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    no, veru, ale ked nám pred mesiacom ukradli mobil, tak v erorteli nám nechceli povedať, že kam sa z neho naposledy volalo... snád by sme podla toho identifikovali, komu sa prilepil na ruky... že nám to povedia, až ked na konci zúčtovacieho obdobia prideme aj s vystavenou faktúrou za celý mesiac... takže sme museli čakat na koniec zúčt. obdobia, kým tá faktúra poštou k nám prišla... a až potom nám povedali, kam sa z neho volalo...
    ale ak by sme to vedeli hned "zahorúca", tak si myslím, že by sme ho dnes mali späť...

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    S tymi telefonmi je to v sucasnosti tak, ze pri aktivacii novej zmluvy sa pytaju, ci suhlasite so zverejnenim svojho mena a tel. cisla, ale pri tych zmluvach, ktore boli uzatvorene predtym, pre tie, asi OOU neplati...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    všetko pekné.... ale hľadať mňa, ktorá nemá Orange cez suseda, ktorý má Orange pomocou našej spoločnej adresy??????????? Mimo oblasť môjho chápania čo sa týka OOÚ.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ... zas budem múdra ... telefónne číslo nie je osobný údaj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.