Zavrieť

Porady

Prispevok SZČO z mája 2008

Zdravím Vás.
Chcem sa týmto opýtať na to, či sa ma netýka zvýšenie príspevku od Úradu práce na začatie SZČ ešte z mája 2008, keďže som dostal 94.634,-Sk (kraj s vysokou nezamestnanosťou), začala mi živnosť platiť od 1.5. a ževraj práve od tohoto dátumu bol príspevok zvýšený na 103.900,-Sk.....
Vopred ďakujem za príspevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

    r_d_h
    Otazka je ina kedy si podaval ziadost na prispevok na UP ak v termine ked uz platilo to zvysenie tak to ti maly oznamit a dat tu vyssiu cast pokial si nemal uz napisanu sumu na ziadosti a ak predtym tak ta suma este ako keby neplatila vzdy si treba davat pozor na datumy!!!...

    JohnnyX je offline (nepripojený) JohnnyX

    JohnnyX
    žiadosť sa podávala ešte v apríli a vtedy sa aj vybavovala živnosť a pokiaľ viem, oficiálne na papieri figurovala suma tá, ktorú som aj dostal. To iba koncom apríla mi hovorili na Úrade, že sa má zvýšiť príspevok a to už neviem, či mali oficiálny papier...Každopádne SZČ sa začala oficiálne od 1.5.2008..

    r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

    r_d_h
    vzhladom na to ze si v tedy ziadal UP o prispevok tak uz nemas narok na zvysenie prispevku (ani take nieco neexistuje), ak si vedel ze sa bude zvysovat prispevok tak si mal pockat s vybavovanim zivnosti dovtedy ked by zvysenie prispevku bolo oficialne schvalene

    Prispevok SZČO z mája 2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.