Zavrieť

Porady

Ako prilepiť tlačivo ?

Chcela by som vložiť tlačivo napr. medzi daňové - do dokumentov, tých nových, ale sa mi to nedarí?? Ako na to ? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Klikneš na "Pridaj"
    Napíšeš : Názov súboru, Autor,prípadne Obsah
    V "Kategória" vyberieš kam chceš vložiť dokument
    Nižšie je "Pridať súbor" - v "Prehľadávať" (ak na to klikneš) si vyhľadáš v Tvojich súboroch, čo chceš vložiť a dvomi klikmi to tam vložiš
    Potom klikneš na "Submit"
    A hotovo.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Valika, čo konkrétne sa ti nedarí? Aké tlačivo prikladáš? V akom formáte? Čo ti vypísalo, že robíš zle?

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Máme PC sieť a môžem prilepiť tlačivo z kolegovho PC alebo musí byť súbor na mojom PC ? Vdaka

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    dá sa aj z kolegovho - teda zo siete, nemusí byť súbor len v "tvojom počítači"

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc. Pridanie súboru tam mám napísanú cestu ale čo dám do link na súbor???

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    Samozrejme, ze sa da, ak su oba pocitace napojene do siete. Staci si uz len potom najst spravne cislo PC, ak ich mate ocislovane a pozit postup ako ti uviedla bea

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Valika
    Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc.
    rtf sa nedá

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    Valika
    Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc. Pridanie súboru tam mám napísanú cestu ale čo dám do link na súbor???
    Suhlasim s JankaGT. Skus to teda prepisat. Das si Subor uloz ako... V dolnej casti su dva vyberace: V jednom je nazov suboru a daj si ho ulozit, uvediem priklad: dokument.doc alebo dokument.pdf a v druhom vyberaci si vyber "Vsetky subory" a potvrd to. Zavisi to aj od toho ake subory su nainstalovane v PC.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Valika
    Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc. Pridanie súboru tam mám napísanú cestu ale čo dám do link na súbor???
    Ak je to formát rtf, tak si ho v PV otvor a daj si ho "Uložiť ako" pod tým istým menom, ale ako "Typ súboru" dokument programu Word. Potom ho môžeš už pripnúť.
    Do link nedáš v tomto prípade nič. Tam sa uvádza adresa na nejaký súbor, keď nemáš to tlačivo Ty.
    Tak to skús.
    Naposledy upravil bea : 22.06.05 at 08:22

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Dakujem pekne hádam sa mi to podarilo uvidím ked to Richard uverejní. Pekný dník prajem všetkým.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Valika Už je to zaradené...

    Ešte Vás velice prosím, nedávajte do dokumentov oscanované články a podobne...
    Asi by som mal problémy cez autorské práva :-(

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Dakujem idem sa na to pozrieť lebo nie som veľmi zbehlá v práci s PC a som rada že som to zvládla. Pekný deň.
    Prosím Vás, chcela by som prilepiť tlačivo do dokumentov ohľadom OOU - evidencia IS - zo školenia, ale mám to na CD a neviem vôbec ako to tu dostať. Prosím o veľmi veľmi veľmi podrobný postup (prvý krok - otvoriť si stránku porada som zvládla )dalej mi to nejde. Skusala som podľa Richarda - tuším - ale nič z toho.

    Dakujem.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Kočtúchová
    Prosím Vás, chcela by som prilepiť tlačivo do dokumentov ohľadom OOU - evidencia IS - zo školenia, ale mám to na CD a neviem vôbec ako to tu dostať. Prosím o veľmi veľmi veľmi podrobný postup (prvý krok - otvoriť si stránku porada som zvládla )dalej mi to nejde. Skusala som podľa Richarda - tuším - ale nič z toho.

    Dakujem.
    Skús podľa mňa.
    Choď v Porade na "Dokumenty, tlačivá" - otvor ich
    ďalej máš tam "Dokumenty , Štatistika ...Pridaj ...", klikni na "Pridaj"
    v "Informácie o súbore" vypíšeš: - Názov súboru, Autor, príp. Popis
    potom si vyberieš "Kategória" - Ochrana os. údajov
    ideš na "Pridať súbor" - klikneš na "Prehľadávať" a objavia sa Ti súbory v Tvojom PC a aj na CD. Vyberieš si ten, ktorý chceš vložiť, dvakrát naň klikneš a objaví sa Ti v okienku.
    Klikneš na "Submit" a hotovo!
    Dúfam, že sa mi to podarilo - mala som to vo formáte rtf, tak som ešte špekulovala, čo s tým - ale dobre - napísalo, že bolo úspešne pridané, len ho že vraj ešte treba skontrolovať. Hadam to teda pojde otvoriť.
    Díky.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    O súboroch s príponou .rtf je písané v predchádzajúcich príspevkoch, ale myslím si, že ak si to niekto stiahne, tak si to potom môže prekopírovať do Wordu? Asi to bude O.K.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.