Zavrieť

Porady

Kalkulacka www.drsr.sk

Prosim o radu, na DU v BAII mi spravca nevedel povedat ci kalkulacka sankcii je spravna na ich stranke.

prosim viete mi poradit ci je mozne sa spolahnut na jej vypocet?
podavam dodatocne dan.priz. k DPH za 2/05 rozdiel dph platim 24.6.05 a potrebujem si vypocitat sankcie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    dakujem moc krat.

    robim dodatocne dan.priznanie mali by sme mat vyssiu dan.povinnost cca o 2000.- tak je to ok.

    co ma trapi, tak mam tam este jednu chybu, nemala som zauctovanu dph na doslej fakture z CR je to vstup a aj vystup ta ista suma cize danova povinnost sa nemeni ked so to douctovala, avsak neviem ci budem mat z toho penale alebo nie? vie mi niekto poradit? moj spravda dane mi povedal ze ona nevie a poslu vymer ked podam dodatocne dan.priznanie.....
    je to dost vysoka suma 45 000.-DPH kt. som nemala zauctovanu.

    Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

    Zuzka11
    Nemala som taký prípad, ale logicky ti nemajú vyrúbiť aké penále, keďže dopad na DP bol nulový. S tým by som sa netrápila, podala si dodatočne DP a tým by to malo byť vysporiadané.....okrem tých 2000 Sk, o ktoré máš vyššiu daň.povonnosť.:-(

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    tak som o nieco kludnejsia. no uvidime aky vymer mi posle moja skvela poradk. z DU kt. ma na starosti nasu firmu.


    dakujem a prajem prijemny den.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    penále nebudú, len msíš podať dodatočné DPH priznanie aj s tou faktúrou, penále by Ti mohli dať, keby si tak nespravila a kontrola by na to prišla...
    Naposledy upravil sway : 22.06.05 at 11:56

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Asi nie opravné, ale dodatočné. Ja si tiež myslím, že penále by nemali byť, keď sa daň nezmení.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    dodatocne podavam koli tej jednej fakture, rozdiel dane zaplatim, no vsak okrem toho je ta dosla fa z CR +dopocitana dan tam sa nic nemeni.

    no nic ine mi nezostava len pockat co bude.... a potom poviem, budeme mudrejsi.
    dakujem vam.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    bea
    Asi nie opravné, ale dodatočné. Ja si tiež myslím, že penále by nemali byť, keď sa daň nezmení.
    sorry, jasne, že dodatočné, už som to opravila aj v pôvodnom príspevku..., dík

    Kalkulacka www.drsr.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.