Zavrieť

Porady

Havarijné poistenie...

Zdravim Vas! Nevedel by mi niekto z Vas poradit poistovnu s najvyhodnejsou havarijnou poistkou? :-( Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    ZuzulkaB
    Zdravim Vas! Nevedel by mi niekto z Vas poradit poistovnu s najvyhodnejsou havarijnou poistkou? :-( Dakujem...
    Ja tiež práve pátram a zatiaľ mi vychádza Česká poisťovňa - poskytuje vstupný bonus 20%

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ja mám skúsenosti s Allianz. Treba si individuálne dohodnúť poistku a dajú sa dosiahnuť rôzne bonusy. V každom prípade mne pri uzatvorení novej zmluvy (doteraz som mala ešte uzatvorenú v Sl. poisťovni) priznali zníženie, pravdu povediac neviem z čoho vychádzali, ale viac ako 50 %. (Ročná poistka by bola cca 21 000,-- a platím necelých 10 000,-). Ale človek nesmie hneď pristúpiť na podmienky, ja som sa viackrát vrátila, vyjednávala (inak berú do úvahy aj to, koľko máte u nich uzatvorených poistiek - napr. povinné poistenie auta,poistenie domácnosti, poistenie detí a pod.) Ale neviem ako je to, ak sa jedná o firmu.

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    Aj mi sme si robili prieskum na auto u rôznych poisťovniach a vyšla nám najlacnejšie Kooperatíva. Rozdiel bol okolo 10000 - 15000 na poistke.
    Ale má to jeden háčik. Robia trošku problémy pri plneniach vo výške náhrad. To čo vlastne ušetríš pri úhrade za poistné sa môže vrátiť pri plneniach, ale pri takomto rozdiele sme sa rozhodli šetriť už pri havarijnom poistení.

    Havarijné poistenie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.