Zavrieť

Porady

Nekalé praktiky zamestnávateľov

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
V poslednom čase sa dostávajú informácie o rôznych nekalých praktikách zamestnávateľov, o nútení a nátlaku, aby zamestnanec podpísal tzv. čistú dohodu, zníženie platu o 20% , alebo mu hrozia prepustením pre porušenie pracovnej dosciplíny, prípadne na zmenu zamestnania na živnosť...Som zvedavá na vaše názory a skúsenosti, ako postupovať v niektorej zo spomenutých situácií. Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

jaroslava2 Pozri príspevok
Mám osobnú skúsenosť s nekalými praktikami zamestnávateľa.
Moja nová šéfka, ktorú sa majiteľ rozhodol vo všetkom podporovať len preto, aby nedala výpoveď a aby "udržal" firmu, schválne brala peniaze z pokladne a strácala účtovné doklady a presvedčila majiteľa, že to robí niekto z firmy schválne, teda konkrétne ja, aby som firme škodila.Vo firme robím skoro 15 rokov a bola mi druhým domovom, takže som určite nemala žiadny dôvod.Navyše som novú šéfku do firmy zavolala ja, pretože som si myslela, že je seriozna.Šéfka ale dôvod mala, pretože pred svojím nástupom na vedúce miesto, sľúbila zopár kamarátkam, že ich zamestná.
Ked sa jej nepodarilo u majiteľa "vybaviť" mi hodinovú výpoveď, šikanovala ma pri prepočítavaní tržby a vždy zahlásila vyššiu sumu, než vyšla mne.
Keď mi to urobila piaty-krát, videla to kolegyňa a povedala to verejne na porade pred majiteľom a konateľkou.
Vedenie sa k tomu postavilo tak, že mne dali "kárne", na polroka mi zastavili prémie a odôvodnili to tým, že si neželajú porady, na ktorých je zhadzovaná šéfka.Mnou vraj iba začali.
Takto ma v postate donútili dať výpoveď, pretože ten psychický tlak bol obrovský, na čo dala výpoveď ďalšia z kolegýň, za ktorú mala šéfka v momente náhradu.Atmosféra vo firme je neznesiteľná, pretože všetci vedia, že to bolo nečisté.Vedenie však stojí pri šéfke napriek tomu, že klesá obrat a zisky jej neschopnosťou.
Ani v zlom sne by ma nenapadlo, že po dlhých rokoch poctivej a zodpovednej práce sa môže stať niečo také.
Sú kone chovné a kone ťažné.
(resp. VŽDY ide o to, koho firma "ľúbi" viac )
0 0
jaroslava2 jaroslava2

jaroslava2 je offline (nepripojený) jaroslava2

To o tých koňoch je veľmi výstižné.
Kým ona sedí a dumá o "nesmrteľnosti chrobáka" a celé hodiny trávi sťažovaním sa majiteľovi na podriadených, ostatní naháňajú obrat, aby zarobili na jej obrovský plat a na prevádzkové náklady firmy.
Našťastie robím v oblasti, kde o moju odbornosť a skúsenosti po výpovedi prejavili záujem štyria iní zamestnávatelia, je mi však ľúto toho, čo som vo firme za tie roky pomocou ostatných kolegýň vybudovala a tiež ľudí, ktorým sa niečo podobné stane a nemajú možnosť zamestnať sa tak ľahko.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

jaroslava2 Pozri príspevok
To o tých koňoch je veľmi výstižné.
Kým ona sedí a dumá o "nesmrteľnosti chrobáka" a celé hodiny trávi sťažovaním sa majiteľovi na podriadených, ostatní naháňajú obrat, aby zarobili na jej obrovský plat a na prevádzkové náklady firmy.
Našťastie robím v oblasti, kde o moju odbornosť a skúsenosti po výpovedi prejavili záujem štyria iní zamestnávatelia, je mi však ľúto toho, čo som vo firme za tie roky pomocou ostatných kolegýň vybudovala a tiež ľudí, ktorým sa niečo podobné stane a nemajú možnosť zamestnať sa tak ľahko.
Verím, že je Ti ľúto, ale polož si otázku, či by si sa dobre cítila naďalej v takýchto podmienkach robiť.
Prajem Ti, aby si sa rozhodla pre "správneho" zamestnávateľa, držím Ti prsty pri výbere a prajem mnoho úspechov na novom pracovisku, hlavne lepších kolegov, pretože aj kolektív je základ našich úspechov. Možno práve táto trpká skúsenosť Ťa posunie vpred.
0 0
jaroslava2 jaroslava2

jaroslava2 je offline (nepripojený) jaroslava2

Moc ďakujem za želanie a za podporu.
Je pravda, že v takýchto podmienkach sa pracovať nedá a odráža sa to na mojom zdraví a na zdraví mojich kolegýň, ktoré vedia, o čom to všetko je.
Snáď to už horšie nebude :-)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Evanka Pozri príspevok
Hmmm, každý má možnosť stať sa zamestnávateľom. Zamestnanci často ani netušia koľko zamestnávateľa zamestnanec v skutočnosti stojí. Mnohí si myslia, že je to iba čistý plat, ktorý dostanú. Nechcem tým samozrejme paušalizovať. Ale zdá sa, že to mnohí musia skutočne riešiť aj praktikami, ktoré sú pre zamestnancov nie najpríjemnejšie.

Každý nemá možnosť sa stať zamestnávateĺom !

A to ani čiste teoreticky.

A myslim,že nemusím sa rozpisovať, že PREČO .
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Indeed Pozri príspevok
Každý nemá možnosť sa stať zamestnávateĺom !

A to ani čiste teoreticky.

A myslim,že nemusím sa rozpisovať, že PREČO .
Tak napíš, ja neviem prečo. Múdre teórie vynechaj a daj niečo z praxe, aby sme sa mohli inšpirovať.
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

ahojte

možno teraz trochu od veci - ale potrebujem radu

môžem "prinútiť" zamestnancov aby si urobili živnosť?
Vec sa má tak, že platy sú naozaj len na minime. Sú platení na úkol a nie na hodiny. Momentálne začali robiť stresy že ak robia len na úkol a nie na hodiny, tak nebudú ani upratovať po sebe, ani baliť výrobky... Jedná sa o výrobnú prevádzku.
Ak by sa dali na živnosť, mali by viac peňazí a ja menej nervov aj s nimi aj s tým, aby sa načas vyplatilo všetko čo treba.

Ale ako ich ku tomu "donútiť" alebo či sa to vôbec smie....

Ďakujem
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

velvet Pozri príspevok
ahojte

možno teraz trochu od veci - ale potrebujem radu

môžem "prinútiť" zamestnancov aby si urobili živnosť?
Vec sa má tak, že platy sú naozaj len na minime. Sú platení na úkol a nie na hodiny. Momentálne začali robiť stresy že ak robia len na úkol a nie na hodiny, tak nebudú ani upratovať po sebe, ani baliť výrobky... Jedná sa o výrobnú prevádzku.
Ak by sa dali na živnosť, mali by viac peňazí a ja menej nervov aj s nimi aj s tým, aby sa načas vyplatilo všetko čo treba.

Ale ako ich ku tomu "donútiť" alebo či sa to vôbec smie....

Ďakujem
Nie je to mozne a ani ich nemozes nutit prejst na zivnost, prestuduj si informacie o zavislej cinnosti:
http://podnikanie.etrend.sk/podnikan...ivnostnik.html
http://www.praca-ako.sk/zivnost/zivn...e-pre-kazdeho/

Ale to, ze zamestnanci odmietaju balit vyrobky, upratovat svoje pracovne miesto a pod, je tvoja chyba.
Vsetky tieto postupy musis mat definovane v pracovnej naplni pracovnikov, v pracovnych postupoch, s ktorymi musia byt vedome oboznameni (podpisane, ze o nich vedia) a kvoli ich nedodrziavaniu dat aj porusenie pracovnej discipliny. Mozno bude stacit, ked dostanu jedno. Ak nie, pri opakovanom poruseni pocas 6 mesiacov im mozes dat vypoved.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

velvet Pozri príspevok
ahojte

možno teraz trochu od veci - ale potrebujem radu

môžem "prinútiť" zamestnancov aby si urobili živnosť?
Vec sa má tak, že platy sú naozaj len na minime. Sú platení na úkol a nie na hodiny. Momentálne začali robiť stresy že ak robia len na úkol a nie na hodiny, tak nebudú ani upratovať po sebe, ani baliť výrobky... Jedná sa o výrobnú prevádzku.
Ak by sa dali na živnosť, mali by viac peňazí a ja menej nervov aj s nimi aj s tým, aby sa načas vyplatilo všetko čo treba.

Ale ako ich ku tomu "donútiť" alebo či sa to vôbec smie....

Ďakujem
Tu na porade len malo ľudí by povedalo,že ano urob s nimi Zmluvu o Dielo a nech pre teba pracujú pod iným statusom.

Ja hovorím,že pracovať podĺa zmluvy o Dielo sa páči len málo ľuďom, ale tí, ktorí okúsili vyhody" práce naživnosť", už by v živote nechceli pracovať ako zamestnanci.
Jednoducho je to životný štýl,kde pracovník za zvýšený prísun peńazí zapredáva sám seba a svoje zručnosti a výkonnosť tomu kto mu dáva prácu.

teoreticky ak by sa ti aj podarilo zariadiť aby zamestnanci prešli na živnosť,tak vznikne opačný extrem.
V snahe čím najviac vyfakturovať za prácu, budú "nabuchávať" astronomicky počet hodín,pričom výkonnosť vzrastie len minimalne.

To je riziko,do ktorého by som ako zamestnávateĺ asiu nešiel.
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

ivka70 Pozri príspevok
Ale to, ze zamestnanci odmietaju balit vyrobky, upratovat svoje pracovne miesto a pod, je tvoja chyba.
Vsetky tieto postupy musis mat definovane v pracovnej naplni pracovnikov, v pracovnych postupoch, s ktorymi musia byt vedome oboznameni (podpisane, ze o nich vedia) a kvoli ich nedodrziavaniu dat aj porusenie pracovnej discipliny. Mozno bude stacit, ked dostanu jedno. Ak nie, pri opakovanom poruseni pocas 6 mesiacov im mozes dat vypoved.
Samozrejme sú o tom oboznámení, podpísali kopec papierov. Lenže... stáva sa že im musím umelo dopisovať nejaké hodiny, pretože by nemali ani minimálnu mzdu - nestáva sa to často, ale predsa... no a potom čo im stiahnem? Minimálnu mzdu predsa dostať musia. Druhá vec je - rada by som im dala výpoveď, lenže sú si vedomí, že náhradu za nich nemám.
Hoci je kopec nezamestnaných, je problém nájsť niekoho.
Podnikanie je fakt ako zmluva s diablom.

Ale ďakujem za pomoc, nejako to poriešime - možno sa umúdria alebo ich pošlem kadeľahšie a môžem makať
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

no, za minim. mzdu sa asi nikto nepretrhne od práce..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať