Zavrieť

Porady

Trhanie Hier a Internetu

Ahojte mam taky problem!

Ficim na notebooku doma na wifine a doteraz vsetko ok. Jedneho dna som isile kamaradovi s notebookom pre Office balicek aby mi ho nainstaloval (Word,Office..).Vsetko prebehlo ok.Na to ako som prisiel domou, zapol som hru (Counter Strike Source) a strasne to sekalo.Pozeral som internet a vsetko bolo v pohode.
Notebook je uplne novy tak 3 mesiace. Stale tomu nechapem.

V Cmd riadku som skusal "Netstat" raz mi tam skacu 2 servery raz 10 no cudne..skusal som aj "Ping" a to je ok okolo 8priemer.

Skusal som aj antivirusi:Nod 32 nenasiel nic
:Ad-aware nasiel 1 ale to som hned vymazal
:Spy-Bot tiez nic
POMOZTE PROSIM!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    fakt poradte ale mam dalsi problem myslim ze to bude virus pretoze v priecinku cmd ked dame teraz "Netstat" tak vyskocil aj cez 30adries. Malo by ich tam byt tak max. 5.

    Neviete akym antivirusom to mozem precistit? Nod32,Ad-Aware a SpyBot nic nenasli.

    Dakujem

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    Sekalo sekalo !!! Proste ked som na pracovnej ploche tak strasne je spomaleny kurzor ked prste oznacim a kruzim s mysou tak to je uplne spomalene. Aj zapinanie programov trva . A ked sa nieka pripojim na net napr. ked zapnem Mozillu a dam google tak v "CMD" riadku mi vyskocia v "NETSTAT" strasne vela pripojeni a to vlastne spomaluje cely ten pocitac. Asi niaky virus ale NOD32 nenasiel nic a teraz smam take ze SPYWARE DOCTOR celkom slusny porgram nasiel niaky trojan a par cerovov ale niak to nepomohlo..

    Rozmyslal som ze reinstalujem windows.. ://

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    A fakt toto mi raz vyhodilo ked som zapinal pocitac tak mi sekol a naskocila cierna obrazovka a toto okno!!! [ V PRILOHE ]
    DSC00864.JPG  

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Nechcem moralizovat ohladom legalnosti softveru..ale ked si naistalujes cracknuty Office tak skodis trom.
    1, Microsoftu
    2, Inym firmam ,ktory vyrabaju free office napr. Open Office atd..
    3, Sebe ked si si z cracknutym systemom zaviril komp.

    Sorry no musel som to napisat..

    A teraz k problemu.. Ak sa s tym chce hrat tak musis nastavit v NOD(dufam ,ze ten nemas cracknuty moze obsahovat backdoor-y a nemusi odhalit virusi) aby zacal skenovat hned pri bootovani. Neviem ci to NOD ma ,ale napr. Avast to ma. Ak ti to nepomoze tak formatni HDD a daj tam novu instalaciu Win-u. To bude asi urobene skor ako odvirit NB.

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    jj jasne NOD32 nemam craknuty a co tam mam nastavit?? v tom NODe chces povedat ze NOD32 mi spomaluje pc? ci co ? niak tomu nechapem. Predsa vravis ze Office mi hodil niaky virus. Jak ho mam odstranit?

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    GumiDek Pozri príspevok
    jj jasne NOD32 nemam craknuty a co tam mam nastavit?? v tom NODe chces povedat ze NOD32 mi spomaluje pc? ci co ? niak tomu nechapem. Predsa vravis ze Office mi hodil niaky virus. Jak ho mam odstranit?
    NOD32 ti nespomaluje PC aj ked moze. Spomaluje ti ho, tak ako si napisal tie dalsie pripojenia.
    Skus si v NOD nastavit tak ,aby zacal skenovat hned po starte PC. Mrkni sa na toto:http://www.eset.sk/knowledge_base/question.php?ID=372
    Kedze nemam NOD tak mi je tazko radit. Ak ti nic nenajde alebo najde a pocitac stale seka ,tak skus dalsi antivirak napr. Avast. Ten vie skenovat hned po bootovani.

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    ok ok takze odinstalujem NODa a poradis mi s AVASTom?? mam stiahnut " Profesional" alebo "Home Edition" ???

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    GumiDek Pozri príspevok
    ok ok takze odinstalujem NODa a poradis mi s AVASTom?? mam stiahnut " Profesional" alebo "Home Edition" ???
    Home...je to free verzia. Uplne staci

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    GumiDek Pozri príspevok
    ok ok takze odinstalujem NODa a poradis mi s AVASTom?? mam stiahnut " Profesional" alebo "Home Edition" ???
    Home...je to free verzia. Uplne staci.

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    ivoovi Pozri príspevok
    Home...je to free verzia. Uplne staci
    kk takze zatial co ho nainstalujem by si mi sem prosim ta mohol hodit niaky ten postup toho nastavenia tej hlbkovej analizy virusov..

    Dik

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Hned na konci instalacie sa bude pytat ci ma spustit kontrolu po restrate PC.Daj Ano.
    Po restarte bude nieco podobne ako MS DOS a bude scanovat HDD ak najde nieco podozrive tak sa opyta ci ma zmazat. Mozes kludne dat Ano. To ale moze trvat dlho podla toho aky mas velky HDD resp. kolko suborov tam mas..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.