Zavrieť

Porady

Súhlasím a dávam to najavo!

admin
Zaviedol som novú funkciu, ktorá Vám umožní vyjadriť rýchlo svoj názor na daný príspevok. Zatiaľ ide iba o vyjadrenie súhlasu s príspevkom.

Ušetrí Vám čas písomne vyjadriť svoj súhlas, sprehladní tému a navyše aj akoby ohodnotí správny príspevok.

Štatistika súhlasov:
V profile sa zaznamenáva štatistika Vašich súhlasov.
Počet príspevkov/súhlasov zobrazuje koľko krát ste vytvorili príspevok a koľko krát ste vyjadrili súhlas.
X súhlasov v X príspevkoch zobrazuje koľko súhlasov ste dostali od druhých (k vašim príspevkom).

Vyhľadávanie:
Ak chcete vyhľadať všetky "odobrené" príspevky, tak to máte hneď v rámci možnosti vyhľadávania.
Ak chcete vyhľadať "odobrené" príspevky konkrétneho člena, tak si kliknite na "zobraziť verejný profil" člena >Nájsť všetky príspevky od Xčlena s vyjadreným súhlasom


Ďalšie využitie:Čiastočne by sa dala takáto štatistika použiť aj na hodnotenie. Ak má niekto vysoký počet súhlasov, ktoré dostal, možno predpokladať že tento člen odpovedá veľmi správne a výstižne (vyčerpávajúco).
Takéto hodnotenie však môžu ovplyvniť súhlasy udelené odborných tém.

Skresleniu hodnotenia sa môžeme vyhnúť dvoma spôsobmi:
1. Nebudete udeľovať súhlas mimo odborných príspevkov
2. Zruším túto možnosť v niektorých častiach ako napr. Po Porade (týmto však nedokážem eliminovať nedodržiavanie spôsobu č.1)

Čo vy na to?
Naposledy upravil Richard : 23.06.05 at 22:49
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Musím len súhlasiť! Myslím, že je to rýchlejšie, ako odpoveď a ja prehľadnejšie. Skúsime tvoju novinku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Richard, vymyslel si to super, a myslím, že sa nevylučujú obidva body, nakoľko niekedy aj v odbornej téme okrem súhlasu určite niekto napíše ešte aj poznámku /bezvýznamnú/.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
??? neviem či rozumiem Muška, ale myslel som to tak, že oba body sa zavedú súčasne (tak ako píšeš, ten druhý bez prvého je málo....)
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Riško, igen, to som iba sčemerená z Hungár.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška
Riško, igen, to som iba sčemerená z Hungár.
Muška súhlasiť som chcela s Richardom a súhlasila som s Tebou...ale aj s tebou súhlasím, som na tom taktiež a ešte Magálovej štrúdl bol super...

Sľubujem, že už si budem dávať pozor!!!!! anebudem toľko žr.....ť
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Malá nevýhoda je v tom že s príspevkom môže súhlasiť 60 ľudí a kliknú 2.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
To je podobné aj s odpoveďami....
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

A čo tak aj nesúhlasné vyjadrenie?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nesúhlasné som sa zatiaľ rozhodol neurobiť.
1. Máme pravidlo, že nesprávne odpovede budú opravené. Ak sa opravia, čo potom s nesúhlasmi?
2. Súhlas s nejakým stanoviskom dáva povzbudenie pre obe strany, nevyvoláva negatívne emócie, čo sa o nesúhlase nedá povedať, pretože nesúhlas môže vyvolať konflikty... a to by bolo len a len na neprospech Porady!
3. Ak sú v téme viaceré príspevky a len niektoré majú súhlasy, je zrejmé, že tie ostatné nebudú až tak pravdivé/kvalitné.
4. Nebudem meniť každý príspevok na anketu....
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Richard
Nesúhlasné som sa zatiaľ rozhodol neurobiť.
1. Máme pravidlo, že nesprávne odpovede budú opravené. Ak sa opravia, čo potom s nesúhlasmi?
2. Súhlas s nejakým stanoviskom dáva povzbudenie pre obe strany, nevyvoláva negatívne emócie, čo sa o nesúhlase nedá povedať, pretože nesúhlas môže vyvolať konflikty... a to by bolo len a len na neprospech Porady!
3. Ak sú v téme viaceré príspevky a len niektoré majú súhlasy, je zrejmé, že tie ostatné nebudú až tak pravdivé/kvalitné.
4. Nebudem meniť každý príspevok na anketu....
Ak niekto aj nesúhlasí, asi by nemal iba kliknúť, ale vyjadriť sa, prečo nesúhlasí.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Pre lepšie upresnenie-stávalo sa že odpovede boli len-" Aj ja to tak robím" a bolo ich tam 8-10.Miesto toho teraz stačí len stlačiť Súhlasím.Ak chce niekto pridať alebo obohatiť názor napíše odpoveď a môže ale nemusí dať Súhlasím.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zišla by sa možnosť, ako zrušiť svoj súhlas. Dnes sa mi už dvakrát stalo, že v rýchlosti som klikol na "Súhlasím", pričom v skutočnosti som chcel kliknúť na "rýchla odpoveď".
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Stalo sa viacerým že miesto cituj stlačili Súhlasím.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ej ale máte rýchle myšky .-)
aj moja je veľmi rýchla, hlavne keď posielam maily s attachmentom.... často jej nestačím a pošle mail bez toho aby som mal možnosť pridať attach .-)
Asi ten súhlas premiestnim na bezpečnejšie miesto....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Počkaj, ďalšia vec môže byť, že niekto unáhlene súhlasí, po čase si to rozmyslí a rád by svoj súhlas zobral späť.

Tak ako viem vymazať príspevok alebo ho upraviť, by malo byť možné de-súhlasiť.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
A čo takto, dvakrát meraj a raz rež?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Už sa mi stalo, že som v jednom príspevku poznamenala "škoda, že sa súhlas nedá zrušiť" .... Pri dlhšej debate o probléme si občas uvedomím, že som súhlasom podporila nielen nesprávny názor, ale aj svoju hlúposť
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Paula
Už sa mi stalo, že som v jednom príspevku poznamenala "škoda, že sa súhlas nedá zrušiť" .... Pri dlhšej debate o probléme si občas uvedomím, že som súhlasom podporila nielen nesprávny názor, ale aj svoju hlúposť
To nie je o hlúposti. Niekedy sa názor vyvíja, dôležité však je, aby nakoniec bol najviac podporený ten správny. Písalo sa o tom aj cez víkend v téme: Nechýba tu grant, ktorý by definitívne potvrdil.
http://www.porada.sk/showthread.php?t=10858
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Alebo pri príkaze Súhlasím, dať možnosť tabuľky:naozaj to myslíš vážne a na výber áno - storno.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Storno súhlasu- páči sa mi táto možnosť .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať