Zavrieť

Porady

rozprávky uja Rémusa

Ahojte priatelia,
už niekoľko rokov s prestávkami hľadám knihu Joela Harissa Chandlera Rozprávky uja Rémusa. Ako malé dieťa to bola moja obľúbená kniha, keď mi ju mama čítala, potom sme sa sťahovali, ja som mala pätnásť, neskôr som sa vydala, mám dve deti, ktorým som chcela tieto rozprávky čítať, lenže knihy nieto. Deti vyrástli, čochvíľa budem babičkou, no ale kniha nikde nie je. Ona totiž vyšla v roku 1960 vo vydavateľstve Mladé letá. Nemajú ju v žiadnom dostupnom antikvariáte na Slovensku. Našla som ju v Košiciach, keď som si ju objednala, povedali mi, že ju nemajú, lebo ju zabudli vyčiarknuť z evidencie na internete. No, neporazilo by Vás? Takže vy ste moja posledná nádej, ak máte niekto doma túto knihu, rada by som ju od Vás odkúpila. Určite sa dohodneme.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzankaN je offline (nepripojený) zuzankaN

    zuzankaN
    Ach, tak tá knižka bola úžasná, tiež patrila medzi moje najobľúbenejšie, keď som bola malá. Žiaľ, takisto sa mi stratila, lebo som ju požičala kamoške, teda jej deťom, a tá sa medzitým odsťahovala. Pomôcť viem jedine tak, že ak viete po maďarsky, tak tá knižka (resp. rozprávky z nej) sa dajú nájsť na internete, ak si ju "vygooglujete".

    plada je offline (nepripojený) plada

    plada
    Bohužiaľ, maďarsky neviem, no tajne dúfam, že mi ju niekto ponúkne. Nádej umiera posledná.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    plada Pozri príspevok
    Ahojte priatelia,
    už niekoľko rokov s prestávkami hľadám knihu Joela Harissa Chandlera Rozprávky uja Rémusa. Ako malé dieťa to bola moja obľúbená kniha, keď mi ju mama čítala, potom sme sa sťahovali, ja som mala pätnásť, neskôr som sa vydala, mám dve deti, ktorým som chcela tieto rozprávky čítať, lenže knihy nieto. Deti vyrástli, čochvíľa budem babičkou, no ale kniha nikde nie je. Ona totiž vyšla v roku 1960 vo vydavateľstve Mladé letá. Nemajú ju v žiadnom dostupnom antikvariáte na Slovensku. Našla som ju v Košiciach, keď som si ju objednala, povedali mi, že ju nemajú, lebo ju zabudli vyčiarknuť z evidencie na internete. No, neporazilo by Vás? Takže vy ste moja posledná nádej, ak máte niekto doma túto knihu, rada by som ju od Vás odkúpila. Určite sa dohodneme.
    Ďakovať nemusíš

    Nie je to UJO ale len STRÝČEK Hádam poslúži

    http://www.antikvariaty.cz/index.php...arch=_fulltext

    Juraj

    plada je offline (nepripojený) plada

    plada
    Včera sa mi podarilo úplnou náhodou zohnať túto knižku v antikvariáte v Nitre, dnes mi ju ai odoslali. som veľmi šťastná. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomáhali.
    Plada

    rozprávky uja Rémusa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.