Zavrieť

Porady

Reklamacia Ciziem

Dobry den.
Aj ked sam robim z reklamaciami ale s tymto si necham radsej poradit.Priatelka si kupovala cca pred rokom cizmy a teraz som ich bol reklamovat pretoze zacala praskat podrazka.Reklamovat som bol 24.2.09 o 17:15 hod....a dnes po necelych 3 dnoch som si tam siel po vyjadrenie ze co a ako...A oni ze reklamacia neuznana lebo to je bezne opotrebenie.Tak som sa spytal predavacky ze co ked jej praskne cela podrazka a ona na to ze tam mate vyjadrenie a ked sa mi nepaci tak si ich mam dat neviem do akej firmy na preskumanie na vlastne naklady
A teraz pikosky:na reklamacnom liste je zly datum nakupu:27.7.2009
zobrali mi original blok(doklad o kupe) ze mi ho daju az po dorieseni reklamacie

Samozrejme reklamaciu som neprevzal.Ale rad by som Vasu radu ze co vcul.Vopred vrela vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    Naozaj vám neostane asi nič iné len sa obrátiť na skúšobný ústava a dať to na vlastné náklady posúdiť. Ale prečo sa neskúsite obrátiť na forum spotrebiteľov slovenska alebo SOI, tam by vám určite poradili.

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Vsak uz som sa.Mne sa len jedna o to ze ci tym ze si nechali blok a urobili chybu neurobili nieco s cim by som mohol na nich vybehnut

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    no myslím si ze chybila predajňa, mne podobne praskla podrazka na cizme a okamzite bez reptania mi dali peniaze, obradte sa na obchodnu inspekciu so ziadostou o presetrenie, ja som takto urobila v pripade botasiek ked mi nechceli uznat reklamaciu a potom mal problemy ten dotycny ze reklamaciu neuznal, musel platit pokutu + mne vratit peniaze, je to krute ale v dnesnej dobe sa asi inak neda ked pekne slovo na nich neplati. drzim palce.

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Dakujem.Prave to riesim na staznosti.sme.sk....uvidime co s toho vzide a ked som volal na SOI tak ma odbili s tym ze pokial dodrzali lehoty tak je to ok........ja to stale vravim ze SOI je banda darmozracov-s prepacenim ale naozaj na nich ine slovo nenajdem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.