Zavrieť

Porady

ako zauctovat pozicku konatelovi?

Dobry den, chcela by som poprosit o radu...
citala som tu vsetko mozne, co sa tyka poziciek. ale potrebovala by som konkretne predkontacie.....
popisem svoj pripad...
na pokladni mi k 31.12.08 "vysí" okolo 150tisic, ktore nie su realne.... viem, ze to by tak nemalo byt, ale ide mi o to, ze ich potrebujem nejako zmenit na euro. a kedze nie su fyzicky, tak ziaden doklad o ich zmene nemam. napadlo ma, ci to mozem nauctovat ako pozicku konatelovi. spisem zmluvu na jeden mesiac. a tam dohodnem aj percento urokov, ale vobec netusim aka ma byt jeho vyska. dajme tomu, ze pozicku mu poskytnem 30.12.08.
zauctujem to 355/211, ale co s tymi urokmi? kedy o nich mam uctovat a hlavne na aky ucet a v akej vyske. poradte mi prosiiiim
dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Johanka
Neodpovie Ti nikto.
Cit. ETIKETU PORADY
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

Účtujeme na základe účtovných dokladov, nevyrábame si ich ...

janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac janka.mo
Johanka Pozri príspevok
Neodpovie Ti nikto.
Cit. ETIKETU PORADY
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

Účtujeme na základe účtovných dokladov, nevyrábame si ich ...
ospravelnujem sa... neuvedomila som si, ze porusujem etiketu....

ako zauctovat pozicku konatelovi?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.