Zavrieť

Porady

Agentúra dočasného zamestnávania

Dobrý deň,

neviem, či niekto z Vás má skúsenosti s Agentúrou dočasného zamestnávania (ADZ), resp. so sprostredkovaním zamestnania, ale hádam áno.
Naša spoločnosť by rada založila Agentúru dočasného zamestnávania. Na jej zriadenie je nevyhnutné povolenie, ktoré vydáva Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny podľa zákona č. 4/2005 Z.z. o službách zamestnanosti. K žiadosti o toto povolenie je potrebné priložiť Projekt vykonávania činnosti ADZ vrátane kalkulácie predpokladaných príjmov a výdavkov. O tomto projekte - obsahu, štruktúre máme minimálne informácie, resp. žiadne. Vedel by niekto pomôcť s týmto projektom? Vopred ďakujem.
Usporiadat
ibb ibb

ibb je offline (nepripojený) ibb

Dobrý deň , chcela by som poprosiť o informáciu.
Sme firma, ktorá podáva žiadosť ADZ. Otázka znie, či môže Agentúra dočasného zamestnania byť aj spostredkovateľom za úplatu. Či jedno nevylučuje druhé.
Ďakujem vopred za odpoveď.
0 0
zltalienka zltalienka

zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

Ahojte, máte niekto skúsenosti s účtovaním Agentúry dočasného zamestnávania? Sú tam nejaké zvláštne povinnosti? (výkazy, hlásenia, ....)
Ďakujem za všetky rady
0 0
zltalienka zltalienka

zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

... posúvam ...
0 0
zltalienka zltalienka

zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

... nikto nemá skúsenosti s účtovaním agentúry dočasného zamestnávania? PROSÍM!
0 0
Dusko.max Dusko.max

Dusko.max je offline (nepripojený) Dusko.max

Dobry, bolo tu prediskutovanych vela myslienok o zriadeni ADZ a o postupe. Zaujimam sa vsak, ako je to so zodpovednostou agentury - ADZ:
1. napr. za skody sposobene vyslanym zamestnancom uzivatelovi
2. skody na zdravi vyslaneho zamestnanca pri praconom uraze
3. naklady na liečenie v zahraniči mimo prac. uraz
4. skody tretim osobam sposobene vykonom prace zamestnanca ktoru mu nariadil novy docasny zamestnavatel
General: Aky predpis vsetko toto upravuje?
DD
0 0
M&R M&R

M&R je offline (nepripojený) M&R

Zdravim vsetkych,

pri SZU pri vypracovani projektu v sekcii Formy, nástroje a metódy projektu by som potrebovala poradit co konkretne do tejto sekcie zaradit ako je to myslene: forma projektu, nástroje projektu a metódy... Dakujem
0 0
jajkach jajkach

jajkach je offline (nepripojený) jajkach

dobrý deň,
chcela by som sa opýtať ohľadom ADZ - čo v prípade zo zamestnancami, ak
im ADZ nevie nájsť prácu, keď pre nich určitý čas nemá žiadnu prácu - má ich platiť ona, alebo sa to má nejak ošetriť v pracovnej zmluve, že budú platení len v tom prípade, keď budú pridelený na výkon práce dočasnému zamestnávateľovi.
Ďakujem vopred za pomoc
0 0
jajkach jajkach

jajkach je offline (nepripojený) jajkach

pomôžete mi s mojou včerajšou otázkou? Nemá s týmto niekto skúsenosti?
Ďakujem
0 0
jajkach jajkach

jajkach je offline (nepripojený) jajkach

jajkach Pozri príspevok
dobrý deň,
chcela by som sa opýtať ohľadom ADZ - čo v prípade zo zamestnancami, ak
im ADZ nevie nájsť prácu, keď pre nich určitý čas nemá žiadnu prácu - má ich platiť ona, alebo sa to má nejak ošetriť v pracovnej zmluve, že budú platení len v tom prípade, keď budú pridelený na výkon práce dočasnému zamestnávateľovi.
Ďakujem vopred za pomoc
neviete mi v tomto poradiť prosím?
0 0
natalia969 natalia969

natalia969 je offline (nepripojený) natalia969

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Máme udelenú licenciu ADZ - územný rozsah SR. Môžeme na základe tejto licencie dočasne prideliť zamestnanca napríklad do Rakúska, Nemecka?? alebo treba novú licenciu, kde bude rozsah aj EU?

Moc ďakujem, lebo dovolať sa na UPSVaR to je sen
Natália
0 0
Bihari Bihari

Bihari je offline (nepripojený) Bihari

Ddobry chcem ist robit v foxcone
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bihari
Ddobry chcem ist robit v foxcone
tak napíš priamo ku nim, tu to nik za teba nespraví.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať