Zavrieť

Porady

Problém s odberom krvi

Pred dvoma týždňami som bol na odber krvi pre vyšetrenie KO. Nepodaril sa , mám slabé žily a praskajú. Ako môžem tomu pomôcť ?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vetva vetva

vetva je offline (nepripojený) vetva

Všetko najlepšie na Jozefa a ďakujem za podporu Tebe, ale aj ostatným prispievajúcim. Osud je osud, ale stávajú sa aj horšie veci. Ahojte.
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
vetva Pozri príspevok
Všetko najlepšie na Jozefa a ďakujem za podporu Tebe, ale aj ostatným prispievajúcim. Osud je osud, ale stávajú sa aj horšie veci. Ahojte.
Ďakujem aj ja teraz ide jar začne rásť púpava a ja si robievam takú jarnú kúru pre svoje žili,až chceš vyskúšaj aj ty.Natrhaj si 10 stoniek z púpavy a dobre ich požuj a zjedz.Toto robím každý deň aspoň tri týždne a potom už len tak sporadicky.Je to dobré na odbúranie cholesterolu z krvi a že vraj aj na spevnenie žíl.Ale to len tak mám od nejakej starej mami takže to taká zaujímavosť,no ja to robím už dlhé roky mám tiež schované žily,veľa kráť mi pri odberoch hovorili aby som nedával krv lebo sa nevedeli trafiť no teraz už mám 154 odber a dúfam ,že to ešte potiahnem ďalej.Možno mi aj tá púpava pomáha.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

jozef antl Pozri príspevok
Ďakujem aj ja teraz ide jar začne rásť púpava a ja si robievam takú jarnú kúru pre svoje žili,až chceš vyskúšaj aj ty.Natrhaj si 10 stoniek z púpavy a dobre ich požuj a zjedz.Toto robím každý deň aspoň tri týždne a potom už len tak sporadicky.Je to dobré na odbúranie cholesterolu z krvi a že vraj aj na spevnenie žíl.Ale to len tak mám od nejakej starej mami takže to taká zaujímavosť,no ja to robím už dlhé roky mám tiež schované žily,veľa kráť mi pri odberoch hovorili aby som nedával krv lebo sa nevedeli trafiť no teraz už mám 154 odber a dúfam ,že to ešte potiahnem ďalej.Možno mi aj tá púpava pomáha.
No teda stonky z púpavy na žily, tak o tom som nepočula. Oni sú horké a znižujú cukor v krvi, teda tak to poznám ja môj otec diabetik stále na jar žul stonky z púpavy.
0 0
Lilien 15 Lilien 15

Lilien 15 je offline (nepripojený) Lilien 15

ahoj, aj ja mám slabé žily.Včera mi sestrička napichla asi každú žilu na ruke, v každej sa ešte zo 3 krát otočila a výsledok- asi 1 cm v ampulke.Nakoniec to vzdala a že aby som prišla za týždeň keď sa mi žily trocha zregenerujú.
Mne väčšinou berú z dlane a tak že mi krv kvapká do ampulky .Lenže to chce trpezlivosť čo nemá každá sestrička.Minule mi brali 3 ampulky a boli pri mne 2 doktori a sestrička A to si myslím že pijem dosť, aj pred odberom.
Raz mi dokonca jedna sestrička vynadala, že aby som jej nehovorila čo má robiť, že ona vie brať krv.Samozrejme že nezobrala...
0 0
Lilien 15 Lilien 15

Lilien 15 je offline (nepripojený) Lilien 15

tak dnes som bola znova na krv-po regenerácii, a výsledok? ani kvapka. Už som z toho zúfalá, vraj mám zavolať keď budem mať žily v poriadku, čo myslím nebude tak skoro.Čo s tým?
0 0
bambulka912 bambulka912

bambulka912 je offline (nepripojený) bambulka912

Ahoj,aj ja tím trpim,prave sedim u doktora a sestrricka mi brala krv. Raz mi v labaku jedna sestricka poradila,ze pri odbere krvi hoc na lačno,mozem rano vypit obycajnu ciernu kavu,ale bez cukru a mlieka,ale nie nescu !!!! A hlavne aspon dva pohare vody vypit. Kava neskresli vysledky. A ja si davam brat krv zo zapastia,je to viac neprijemne,ale krv tecie a pri odbere len ne KO staci aj z prsta,a ruky umyt pod teplou vodou,lepsie sa rozprudi krv ......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lilien 15
tak dnes som bola znova na krv-po regenerácii, a výsledok? ani kvapka. Už som z toho zúfalá, vraj mám zavolať keď budem mať žily v poriadku, čo myslím nebude tak skoro.Čo s tým?
Si asi aj nervózna z toho odberu ...aj keď si to neuvedomuješ , podvedomie predsa len pracuje ...
Takže klídek , pohoda , tabáček ...
1 1
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
teraz už sú v praxi aj okuliare cez ktoré je krásne vidieť žili tak potom je aj lepšie ju trafiť , len aby to bolo aj už u nás....
0 0
Lilien 15 Lilien 15

Lilien 15 je offline (nepripojený) Lilien 15

buchač
Si asi aj nervózna z toho odberu ...aj keď si to neuvedomuješ , podvedomie predsa len pracuje ...
Takže klídek , pohoda , tabáček ...
no to si práveže nemyslím,mám to už od detstva, takže som si už zvykla...ja som v pohode,vôbec mi to nevadí....aj ked ma napichne viac krát, skôr to trápi tú sestričku...
ale jedna jediná sestrička mi zoberie na prvý krát a z lakťa a ani to necítim...takže si myslím,že je to aj o sestričke....a tá moja obvodná akoby z toho mala radosť,že sa môže vrtať v tej žile
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať