Zavrieť

Porady

pedagogicke minimum na školitela

Chcem školiť v oblasti výškových prác a protipožiarnej ochrany. K tomu vraj potrebujem vsak ziskat pedagogicke minimum. Viete mi poradit ako ho ziskat a kde???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    treba sa trošku zorientovať na nete a nepotrebuješ pedagogické minimum, ale kurz lektorských zručností - robia ho tie isté inštitúcie, kde si si robil kurz na požiarneho technika a do budúcna pozri najprv návod na prácu s poradou, potom sa ti nestane, že otázku zaradíš tam kde netreba- na PO a BOZP a s tým súvisiace veci tu je príslušný chlievik a v ňom sa aj skôr dočkáš odpovede.

    mesner1 je offline (nepripojený) mesner1

    mesner1
    lenze ja som ziaden kurz na technika nerobil, lebo ja mam hasicsku skolu a roky som robil hasica profesionala,

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Keď so len požiarny technik tak zákon o PO nevyžaduje, aby si mal lektorský kurz aj to mám taký dojem, že technika môžeš bez osvedčenia robiť maximálne 5 rokov, potom si musíš spraviť aktualizačný kurz vrátane skúšok. Ale to všetko je uvedené v zákone 314/2001 a v súvisiacej vyhláške.
    Vy potrebujete kurz Andragogické minimum pre lektorov vo vzdelávaní dospelých. Je možné si ho urobiť v Akadémii vzdelávania.

    pedagogicke minimum na školitela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.