Zavrieť

Porady

second hand

V malom mestečku na východe by som chcela otvoriť second hand. Priestor na obchod mám. Poradi mi niekto, ako a kde mám zabezpečiť tovar?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ala je offline (nepripojený) Ala

    Ala
    Takéto informácie ti tu asi nikto neposkytne. pretože väčšia časť je tu učtovníkov a ani jeden z nich si nedovoli prezradiť informácie svojho klienta. Treba hľadať inde.
    Naposledy upravil Ala : 27.06.05 at 13:33

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    avema
    V malom mestečku na východe by som chcela otvoriť second hand. Priestor na obchod mám. Poradi mi niekto, ako a kde mám zabezpečiť tovar?
    No musíš len ku konkurencii, a ťahať,ťahať a ťahať! - teda myslím tie informácie. Alebo ak máš priateľov, ktorí o tom majú nejaké informácie. Alebo, hľadaj v inzerátoch, čítala som vo viacerých denníkoch a týždenníkoch, že ten alebo ten veľkosklad SH ponúka tovar. Alebo daj si hľadať v google, alebo na zozname - Second hand, možno ti ponúkne nejaké riešenie. Tu ti môžeme poradiť až potom, keď budeš mať problémy s účtovníctvom, alebo daňami.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    avema
    V malom mestečku na východe by som chcela otvoriť second hand. Priestor na obchod mám. Poradi mi niekto, ako a kde mám zabezpečiť tovar?
    Aj tu na Porade je Vás viac takých, čo otvárajú SH. Skúste si vymeniť informácie, skúsenosti.....

    tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

    tmhwk
    avema
    V malom mestečku na východe by som chcela otvoriť second hand. Priestor na obchod mám. Poradi mi niekto, ako a kde mám zabezpečiť tovar?
    Ja som teda secondhand zakladať nechcel, ale pred časom som zisťoval ako to funguje a povedal by som že všetko sa dá nájsť cez google. Nájdeš tam napríklad české /a aj nejaké slovenské/ veľkosklady ktoré sa zaoberajú dovozom a u ktorých sa dá nakupovať. Zistíš že sú veľké rozdiely v kvalite, a preto sa textil rozdeľuje do rôznych cenových skupín, ktoré sú označené stupnicou. Nájdeš do akých kategórií sa textil rozdeluje, zistíš že veľmi žiadané sú detské oblečenia, dočítaš sa že medzi najkvalitnejšie a najmódnejšie patria dovozy z anglicka a švajčiarska....myslím že je to len záležitosť toho ako človek dokáže hľadať, aké kľúčové slová pri hľadaní používa, ako vie spojiť dokopy súvislosti a tak. Prajem veľa šťastia.

    avema je offline (nepripojený) avema

    avema
    Na porade som nikoho nenasla, ale na internete sa mi podarilo najst tych velkoskladov. Dakujem

    avema je offline (nepripojený) avema

    avema
    Taka sikovna som ale nebola, ze by som nasla este aj rozdiely v kvalite. Velkosklady som vytlacila, aj ich tovar s cenou som tam nasla. Uz to studujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.