Zavrieť

Porady

Schálenie prevádzky mestom

Mohol by som vás poprosiť o predlohu žiadosti schválenia prevádzky, otváracích hodín, označenie prevádzky. AKo to má vyzerať? Kde sa to podáva a koľko to stojí??? ak to niečo stojé.... ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Bornfree
    Mohol by som vás poprosiť o predlohu žiadosti schválenia prevádzky, otváracích hodín, označenie prevádzky. AKo to má vyzerať? Kde sa to podáva a koľko to stojí??? ak to niečo stojé.... ďakujem
    na mestskom úrade dostaneš tlačivo, ktoré len vyplníš... a do 30 dní príde od MÚ odpoveď, či schvaľujú alebo nie tvoje otváracie hodiny.

    husatko je offline (nepripojený) husatko

    husatko
    Heni
    na mestskom úrade dostaneš tlačivo, ktoré len vyplníš... a do 30 dní príde od MÚ odpoveď, či schvaľujú alebo nie tvoje otváracie hodiny.

    A čo ak mi živnosť beží od konca roka 2005 a starosta mestskej časti mi nechce schváliť nieže otváracie hodiny, ale celkové vytvorenie prevádzky? Jedná sa o výrobnú živnosť - dielňa určená na kovoobrábanie. Má na to právo?

    K tlačivu som doložil písomné súhlasy oboch susedov a manželky.

    Prevádzku však potrebujem veľmi súrne zoficiálniť!!!
    Za rady všetkým srdečne ďakujem.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    husatko
    A čo ak mi živnosť beží od konca roka 2005 a starosta mestskej časti mi nechce schváliť nieže otváracie hodiny, ale celkové vytvorenie prevádzky? Jedná sa o výrobnú živnosť - dielňa určená na kovoobrábanie. Má na to právo?

    K tlačivu som doložil písomné súhlasy oboch susedov a manželky.

    Prevádzku však potrebujem veľmi súrne zoficiálniť!!!
    Za rady všetkým srdečne ďakujem.
    Aký dôvod uvádza ?

    husatko je offline (nepripojený) husatko

    husatko
    je to vraj lukratívna časť mesta a bolo by tam zbytočne veľa prachu a hluku.
    vraj zo skúseností už zriadených prevádzok - kamenárstvo, pneuservis,atď. v tejto časti mesta.

    Schálenie prevádzky mestom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.