Zavrieť

Porady

opuch s nicoho nic

Zdravim vsetkych neviete mi poradit s tymto?Vcera rano som opuchla prv na cele,potom mi to islo na nos a oci,mala som ich male ako cinanka a dnes rano to mam iba na ociach ze skoro nevidim,neviem scoho to mam nic ma neuhryzlo ani neustiplo proste snicoho nic.Kolegovia v praci mi hovorili ze to mozem mat zapal dutin ale ja nosom dycham aj nemam hlieny take zelene,potom ci nemam prievan oci ale to by mi az tak neopuchlo.Som v zahranici a doktora tu nemam takze by som potrebovala radu domovu ze co mam robit zajtra by som chcela ist do prace ak to bude realne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    V prvom rade si zober ditiaden alebo zodak (zvykne sa dávať pri alergii) a každopádne vyhľadať lekára.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Na 90% je to alergia.Treba isť do lekárne a kupiť si niečo na alergiu,povedz učinnú látku-Cetirisin alebo Loratadin,oni už budu vedieť čo Ti maju dať,tiež si kup Calcium bez prichute,nie šumivé ale biele.Na oči si daj obklady zo slabého tmavého čaju,chladnejšie a nachystaj si to tak,aby si ráno hned v posteli tie obklady mala.Je nutná veľmi prísna dieta,žiadne polotovary či konzervy,daj si také 3 dni len chlieb alebo sucháre s maslom,piškoty,čaj bez cukru,minerálku,čiste zemiaky a tak.
    Bude to treba dovyšetrovať ked prideš domov.
    A pozor,pokiaľ by si začala mať problémy s dýchaním,treba ihned k lekárovi.Ono puchnuť nemusia len oči,či koža,ale ak nie su lieky tak aj sliznice.

    lenkaa25 je offline (nepripojený) lenkaa25

    lenkaa25
    Dakujem Vam za radu velmi ste mi pomohly uz som tu bola zufala a dam vam vediet ako to dopadlo na druhy den lebo som chcela ist rano do prace ci to bude realne tak to sa uvidi zajtra

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    lenkaa25 Pozri príspevok
    Dakujem Vam za radu velmi ste mi pomohly uz som tu bola zufala a dam vam vediet ako to dopadlo na druhy den lebo som chcela ist rano do prace ci to bude realne tak to sa uvidi zajtra
    No čau Leni, ako si dopadla, si už o.k. ?
    babka - ježibabka
    [quote=BXLmiami;971958A pozor,pokiaľ by si začala mať problémy s dýchaním,treba ihned k lekárovi.Ono puchnuť nemusia len oči,či koža,ale ak nie su lieky tak aj sliznice.[/quote]
    Treba ísť skutočne ihneď k lekárovi. Ja som tiež od večera do rána opuchla a od lekára som sa vrátila až takmer po 3 týždňovom pobyte v nemocnici. Tak Ti prajem, aby si dopadla lepšie ako ja.

    lenkaa25 je offline (nepripojený) lenkaa25

    lenkaa25
    Ahojte,prepacte ze az tak neskoro pisem ale vkuse som robila a vobec som nemala cas si sadnut za internet,tak som si dala ditiaden a vrecuska cierneho caju a chvala bohu zmyzlo mi to a dostala som alergiu na farbu(na vlasy)predtym som farbila tak urcite stoho.Dakujem ti babijanka pomohol mi ten ditiaden

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    lenkaa25 Pozri príspevok
    Ahojte,prepacte ze az tak neskoro pisem ale vkuse som robila a vobec som nemala cas si sadnut za internet,tak som si dala ditiaden a vrecuska cierneho caju a chvala bohu zmyzlo mi to a dostala som alergiu na farbu(na vlasy)predtym som farbila tak urcite stoho.Dakujem ti babijanka pomohol mi ten ditiaden
    Som rada, že si v poriadku

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    injekčne podať Sandosten Calcium- úplne super zaberá ak sa jedná o alergiu.
    Takže po tej farbe to naozaj mohlo byť. Okrem Dithiadenu je dobrý aj Fenistil kv- veľmi rýchlo zaberajú.

    lenkaa25 je offline (nepripojený) lenkaa25

    lenkaa25
    ked je to od tej farby tak teraz sa bojim,ze ked budem zase farbyt tak sa mi to stane zas.Nepoznate nejaku farbu co je s prirodnych latok?(ciernu)

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Neboj sa, treba si pozrieť zloženie a skús vynechať amoniakové a pred použitím si sprav test, tak ako to upozorňujú výrobcovia

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Pokiaľ viem, farba na prírodnej báze je Hena - sú to rôzne odtiene farby.

    Teraz ma napadlo, ako som si ja s touto farbou farbila vlasy. Kaderníčka podotkla, že pre moje vlasy by bola vhodná hena a že je to prírodná farba. Ja som bola hneď v drogérií a kúpila si ju a pri najbližšej príležitosti aj vyskúšala. Pripravená farba pôsobí , povedzme dosť negustovne, ale čo žena neurobí preto aby sa páčila. Keď už chvíľu pôsobila a pozrela som sa v zrkadle hneď som hľadala obal v koši a s hrôzou som zistila, že prírodná farba to síce je, ale vôbec nefarbí vasy spôsobom, ktorý som predpokladala. Totiž som si myslela, že budem mať o odtieň tmavšie vlasy. Pravda bola taká, že hena má rôzne odtiene a ja som si kúpila červenú. Poviem vám, že som bola červená ako paradajka a farba držala dokonalé hadam 2 mesiace.

    Ale, ak si kúpiš správny odtieň, tak by to malo byť OK.
    babka - ježibabka
    Lenka, už som si na Teba myslela a som rada, že si tak dobre dopadla, lebo ja nie som ešte stále (od septembra) celkom fit a chodím po lekároch. Tak sa maj dobre a drž sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.