Zavrieť

Porady

Prispevok na dochadzku za pracou

Dobrý deň,chcela by som sa informovať ohľadom prispevku na dochadzku za pracou.Bola som 3 mesiace nezamestnana a potom nastupila do prace 1.6.Bolo mi povedane ze staci ked pridem v decembri a poziadam o prispevok.Az po podani ziadosti som si ale vsimla ze ziadost sa ma podat do 6 MESIACOV OD NASTUPU DO PRACE!!! Nikto mi ale nic nevytkol zaevidovali moju ziadost s tym ze mi pride vsetko postou domov.Presli ale uz 3 mesiace a nic. Mam pocit ze to bolo uz po datume a preto sa neozyvaju.Mam aj napriek tomu narok na tento prispevok aj ked to bolo podane mozno 3 tyzdne po termine???Neviete mi niekto poradit???Prosiiim.Dakujem velmi pekne za odpoved...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Koľko mesiacov si bola nezamesnaná, koľko mesiacov máš nárok na príspevok. Tlačivo z ÚP Ti potvrdí zamestnávateľ.

    Prečo ti doteraz peniaze neprišli ,Ti asi povedia najlepšie na úrade- osobne.
    Ak sa niekde stala chyba, nečakaj, že ťa oni budú kontaktovať.
    Musíš si to obehať sama.

    Sindy201 je offline (nepripojený) Sindy201

    Sindy201
    Bola som 3 mesiace nezamestnana.Vsetko potrebne aj potvrdene veci od zamestnavatela a prislusne tlaciva som podala ,ale v decembri ,odvtedy nic sa neozvali.Je mi jasne ze si to budem musiet obehat a ist tam osobne,mna skor zaujima ci aj ked to bolo podane 3 tyzdne po termine,lebo od juna som zamestnana a 6 mesiacov vychadza 1.12.Ja som tam bola asi okolo 18.12.,pretoze ta pani co tam robi mi povedala,ye v decmbri staci ked pridem.Len aby mi vobec nieco vyplatili,to tak pocuvat pani na uradoch.Papiere som zalozila a isla tam v decembri,nikto nic nevravel,takze mozno to akceptovali,ale je mi jasne ze v piatok tam nabehnem....

    Prispevok na dochadzku za pracou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.