Zavrieť

Porady

Usporiadat
habka habka

habka je offline (nepripojený) habka

PC alebo mail?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Skús si stiahnúť -Superantispyware free edition- a potom ho spusti aby Ti vyčistil PC /ale nie som odborníčka je to bez záruky
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Spam není totéž jako spyware, pokud myslíš opravdu spam, tak se týká emailu nebo např. komunikačních programů - "kecálků" jako ICQ, MSN ap
Ochrana proti spamu existuje jednak na poštovních serverech nastavením antispamové ochrany, v poštovních klientech nastavením pravidel nevyžádané pošty, používáním antivirových programů jako je Eset Smart Security, který má antispamovou ochranu (z vlastní zkušenosti vím, že účinnou) nebo použitím programu jako je MailWasher, který filtruje příchozí poštu již na serveru, ikonou v oznamovací oblasti ohlásí zprávu a vy posoudíte, zda jde o "přítele" nebo spam. Program se stále učí, jednou zablokovaný mail již neoznámí ani nedá k posouzení, do počítače si tedy stáhneš jen poštu, kterou chceš a která je v pořádku, třídí ji tedy ještě předtím, než se dostane do počítače
Podobným způsobem funguje i např. program PopTray, který je na rozdíl od MailWasher freeware
0 0
Kukuč Kukuč

Kukuč je offline (nepripojený) Kukuč

Existuje nejaký program, ktorý dokáže z Adobe Reader /100 strán čisiel/, ktoré potrebujem spočítať previesť do excelu, alebo niečoho podobného, aby som tieto strany nemusel spočítavať ručne? Ďakujem všetkým
0 0
GumiDek GumiDek

GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

no skus ... Spyware Doctor ... Ad-aware .. a branu co mas vo wine Windows defender.. to by mal stacit..
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

Kukuč Pozri príspevok
Existuje nejaký program, ktorý dokáže z Adobe Reader /100 strán čisiel/, ktoré potrebujem spočítať previesť do excelu, alebo niečoho podobného, aby som tieto strany nemusel spočítavať ručne? Ďakujem všetkým
Skus dat viac info co vlastne chces.
Mozem ti poradit soft, ktory prevadza pdf do wordu ale neviem ci ti to pomoze.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ad Aware
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

spyware terminator
0 0
Kukuč Kukuč

Kukuč je offline (nepripojený) Kukuč

A kde nájdem tie programy, bližšie adresy na net, by sa nedalo? Ďakujem za pomoc s týmto problémom, a hlavne ak sa mi ho podarí vyriešiť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

máš prístup na net ?, zadaj do ktoréhokoľvek vyhľadávača samozrejme škrtám, tentokrát som bola nepozorná aj ja
Naposledy upravil willma : 10.03.09 at 12:51
0 0
Kukuč Kukuč

Kukuč je offline (nepripojený) Kukuč

A čo mám dať do vyhľadavača?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ad Aware, spyware terminator rovnako pre moju nepozornosť
Naposledy upravil willma : 10.03.09 at 12:52
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Kukuč Pozri príspevok
A čo mám dať do vyhľadavača?
Kukuč oni odpovedajú na pôvodný dotaz, škoda že si si nezaložil novú tému, mal by si to prehľadnejšie. Na tvoj dotaz o prevode PDF/XLS reagoval len ivoovi
0 0
trezor trezor

trezor je offline (nepripojený) trezor

SPAM fighter ak myslíš SPAM v emailoch

SPYBOT ak sa chces zbavit spywaru
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Kukuč Pozri príspevok
A kde nájdem tie programy, bližšie adresy na net, by sa nedalo? Ďakujem za pomoc s týmto problémom, a hlavne ak sa mi ho podarí vyriešiť.
http://www.lavasoft.com/
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kukuč mal/a iný problém a nie so spywerom ja som to tiež nempochopila
0 0
Slovanka Slovanka

Slovanka je offline (nepripojený) Slovanka

SMatilda Pozri príspevok
Skús si stiahnúť -Superantispyware free edition- a potom ho spusti aby Ti vyčistil PC /ale nie som odborníčka je to bez záruky
Tiež ho používam a aj keď ani ja nie som odborník som s tým programom celkom spokojná. Testy robím každý týždeň.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
willma Pozri príspevok
kukuč mal/a iný problém a nie so spywerom ja som to tiež nempochopila
podla mna hladal tie programy o kt. sa tu píš nie?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

néééééé, pozri jeho príspevok číslo 6
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať