Zavrieť

Porady

Telefónny zoznam - vyhľadávanie podľa čísla

Nájdem na webe telefónny zoznam, kde by som mohla vyhľadávať podľa čísal linky?
5 komentárov     zbaliť
Rubo https://www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/09........ 1,70€
Miroslav59 0553213904
ivka70 Komentáre k číslu +421553213904
Vravia,že sme u nich a tak nám chcú urobiť radosť v podobe lacnejšej elektriny a nakoniec zistite,že ste podpísali zmluvu s inou spoločnosťou a prešli ste na MODRÝ PLYN,čo ste vlastne ani nechceli,ale budú vam tvrdiť,že v našom prípade sa nič nemení,čo je vlastne podvod na Vás,lebo prejdete z SPP do INNOGY
24. 4. 2019

Otravne prieskumy a ponuky od energetakov z inoggy ci ako sa to pise
17. 4. 2019
vicktor Az si ma prekvapila ze pises vlastnu skusenost.
PotPalo No to by sa podľa čísla dal odhaliť kadejaký podvodník, a to predsa nechceme. Treba chrániť väčšinu (lebo je väčšina podvodníkov).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    a nie je najjednoduchsie na to cislo zavolat a spytat sa?

    Napisy je offline (nepripojený) Napisy

    Napisy
    V Rakúsku je bežne k dostaniu CD s telefónnymi číslami účasníkov všetkých sietí. stačí zadať účastníka v podobe mena a priezviska, alebo telefónneho čísla a máte koho potrebujete.
    Otázka znie: Čo myslíte prečo nie je dostať na Slovensku Telefónny zoznam na CD?
    Odpovedajte si sami.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Podľa mena a adresy si zistíš číslo, ale podľa čísla nezistíš meno a adresu.

    skús napriklad v telefónnom zozname http://telefonny.zoznam.sk/

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    Da sa, z warezu, len treba hladat. Nieco take mam aj ja. Su tam vsak len cisla mobilnych operatorov, ktore boli aktualne v r. 2003- vtedy bol unik informacii.

    Magduša je offline (nepripojený) Magduša

    Magduša
    Ved o to práve ide.
    Chcem zistit koho číslo mám napísané v diári.
    Niekedy sa to dalo cez T-com aj podla cisla a teraz nic.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    bobino38 Pozri príspevok
    ak chceš povie ti to aj operátor, ale je to spoplatnené...
    Operator ti nepovie lebo nesmie,meno podla telefoneho cisla, to si kde pocula? to je nezmysel.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    alaya1 Pozri príspevok
    Operator ti nepovie lebo nesmie,meno podla telefoneho cisla, to si kde pocula? to je nezmysel.

    Naopak, je to pravda, operátor informuje o číslach svojich zákazníkov s výminkou utajených čísel a kariet EASY ( dobíjanie kreditu )...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Peterkrk Pozri príspevok
    Naopak, je to pravda, operátor informuje o číslach svojich zákazníkov s výminkou utajených čísel a kariet EASY ( dobíjanie kreditu )...
    Necitas dobre, o cislach operator informuje, ked povies meno a adresu, neinformuje o vlastnikovi telefonu, ked mu zadas cislo.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Magduša Pozri príspevok
    Nájdem na webe telefónny zoznam, kde by som mohla vyhľadávať podľa čísal linky?
    V prípade zlomyseľných telefonátov to môže preveriť na základe oznámenia polícia.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    T-Com poskytuje informácie o telefónnych číslach napríklad na informačných linkách 1181 a 12149, ktoré sú prístupné i z iných sietí. Prvá linka ponúka čísla užívateľov T-Comu i T-Mobilu (údaje sú aktualizované do 24 hodín).

    Mimochodom,
    T- Com ponúka spätné vyhľadávanie - vyhľadanie údajov o účastníkovi na základe telefónneho (pevnej sieti ST) alebo faxového čísla v takom rozsahu, v akom sú účastníkom poskytnuté na uverejnenie v telefónnom zozname.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Peterkrk Pozri príspevok
    Naopak, je to pravda, operátor informuje o číslach svojich zákazníkov s výminkou utajených čísel a kariet EASY ( dobíjanie kreditu )...
    To je samozrejme, ze informuje o tel.cislach, no neinformuje o menach k cislam. Skus, uvidis.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    alaya1 Pozri príspevok
    To je samozrejme, ze informuje o tel.cislach, no neinformuje o menach k cislam. Skus, uvidis.
    Veď práve, že som skúšal a bez problémov mi povedali meno k telefónnému číslu...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    To sa mi nezdá. Ktorý operátor? Kedysi som to žiadala od T-Mobilu a nechceli poskytnúť informácie.

    tragus je offline (nepripojený) tragus

    tragus
    Vymenim telefonny zoznam (severozapadne Slovensko) v elektronickej podobe (.doc, resp. txt) za inu cast SK. Neobsahuje utajene cisla, umoznuje aj spatne vyhladavanie.

    Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

    Dodkoo
    Kedysi to fungovalo myslím na stránke http://telefonnyzoznam.com/ ale už dlho nejde. Skús dať do googla dané číslo v rôznych variantách a v úvodzovkách napríklad "0903 123 456" "0905 123456" "+421 908 123 456" ak je to firma môže nájsť stránku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.