Zavrieť

Porady

Ako sa Vám účtuje v Omege?

Ahojte poradaci, ako sa Vam uctuje v omege. Zvazujem jej kupu a neviem sa rozhodnut. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    Omegu môžem len odporučiť. Výborný nástroj účtovníka. Pracujem s ňou už cca 4 roky a som veľmi spokojný.

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    ... a najmä dokumenty ktoré tlačí sú super, nič netreba vypisovať rukou do orig.tlačív . Majú aj dobrý zákaznícky servis keď si nevieš rady (hot line)

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Mikolajova
    Ahojte poradaci, ako sa Vam uctuje v omege. Zvazujem jej kupu a neviem sa rozhodnut. Dakujem
    Jednoznacne za. Nie je lepsi SW na trhu vyskusal som niekolko a je naj. Ak sa nevies rozhodnut zaskoc na ich pobocku alebo centralu podla toho odkial si. Robia bezplatne ukazky - prezentacie.

    Mikolajova je offline (nepripojený) Mikolajova

    Mikolajova
    Vdaka za Vase usmernenie zatial som si ju stiahla z internetu a zda sa mi trosku tazka.

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    Mikolajova
    Vdaka za Vase usmernenie zatial som si ju stiahla z internetu a zda sa mi trosku tazka.
    To je len prvý dojem. Skús účtovať pomocou vzorov a predkontácii, tak ako je to popísané v helpe, oni Ťa budú viesť a pomáhať Ti.

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Mikolajova
    Vdaka za Vase usmernenie zatial som si ju stiahla z internetu a zda sa mi trosku tazka.
    Jednoznacne sa dohodni s Krosom na prezentaciu a hned zmenis nazor. Oni robia prezentacie aj individualne a je to zdarma.

    janasl je offline (nepripojený) janasl

    janasl
    Skutočne aj ja môžem Omegu len odporučiť, síce v nej účtujem len pol roka ale zatiaľ sa mi zdá super.

    daniela1109 je offline (nepripojený) daniela1109

    žena, daniela1109@post.sk daniela1109
    Caute všetci, ja tiež účtujem v Omege a zdá sa mi veeeeeeeeelmi super.
    Takže odporucam

    Ako sa Vám účtuje v Omege?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.