Zavrieť

Porady

co s dlzobou?

pros9m o radu,byvaly priatel ma dostal do dlzob a ja neviem co robit. Mam 4deti som samozivitel a splacam nebankovky, nemala som vsak z coho splacat uverovu kartu a teraz mi stiahli celu vyplatu, som zufala, nemam ani na jedlo pre deti....ak vie niekto poradit prosim poradte,dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ked ti siahli na vyplatu, to uz je dost vysoke stadium... Zrejme to urobili z dovodu exekucneho titulu. Obavam sa, ze s tym uz vela neurobis.

    Dlh je vhodne riesit komunikaciou s veritelom, dohodou o splatkovom kalendari, akykolvek inym sposobom splacania, ihned ako dlznik zisti, ma problem so splacanim - skor, ako si dlznik zacne vymahat dlh sudnou cestou a nasledne prip. exekuciou. Dlh sa v opacnom pripade riadne predrazi. Zial, ani 4 deti nie su dovodom pre veritela, aby sa svojho dlhu vzdal (alebo co si ocakaval?).

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Aj keby išlo o exekúciu, tak zo mzdy je určitá časť nedotknuteľná predsa.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Aj keby išlo o exekúciu, tak zo mzdy je určitá časť nedotknuteľná predsa.
    Skor mam z toho pocit, ze kedze nezvladala splacat uverovu kartu, tak banka si z jej uctu zobrala, co mohla... tazko teda hovorit o tom, ze jej zobrala celu "vyplatu".

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Lianka Pozri príspevok
    Skor mam z toho pocit, ze kedze nezvladala splacat uverovu kartu, tak banka si z jej uctu zobrala, co mohla... tazko teda hovorit o tom, ze jej zobrala celu "vyplatu".
    Tiež si myslím, že nejde o exekučný titul, ale o dohodu o splátkach. A tým pádom, že pár splátok bolo v omeškaní, tak banka brala toľko koľko bolo na účte.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Puyolko Pozri príspevok
    skus sa mi ozvať na mail vedel by som daný problém vyriešíť...

    puyolko @ gmail.com
    A čo tak riešiť verejne, aby sa aj iní ponaučili do budúcnosti?

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    Pôvodca textu príspevku: Puyolko
    skus sa mi ozvať na mail vedel by som daný problém vyriešíť...

    puyolko @ gmail.com
    nebodaj ďalšou pôžičkou

    Puyolko je offline (nepripojený) Puyolko

    Puyolko
    no po 30 minutach som sa dostal k slovu...
    tak v prvom rade každý prípad je individuálny a nedá sa to riešiť komplexne z toho dôvodu by som potreboval vedieť konkrétny prípad o čo išlo. Mám veľmi dobré vzťahy s rôznymi bankami na SVK ktoré mi vždy vedia výjsť v ústrety... Aj vy tu len hádate o čo by mohlo ísť, nejaké konkrétne riešenie tu nieje vidieť, čiže aj vy by ste potrebovali nejaké presnejše informácie....
    A ked už ste sa dotazovali na to aby sa aj iný ponaučili do budúcnosti tak jedna rada: NIKDY NIČ S NEBANKOVKAMI

    ps: ten mail je bez medzier. lebo nemam pravo sem vkladať mailovu adresu

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Puyolko Pozri príspevok
    no po 30 minutach som sa dostal k slovu...
    tak v prvom rade každý prípad je individuálny a nedá sa to riešiť komplexne z toho dôvodu by som potreboval vedieť konkrétny prípad o čo išlo. Mám veľmi dobré vzťahy s rôznymi bankami na SVK ktoré mi vždy vedia výjsť v ústrety... Aj vy tu len hádate o čo by mohlo ísť, nejaké konkrétne riešenie tu nieje vidieť, čiže aj vy by ste potrebovali nejaké presnejše informácie....
    A ked už ste sa dotazovali na to aby sa aj iný ponaučili do budúcnosti tak jedna rada: NIKDY NIČ S NEBANKOVKAMI

    ps: ten mail je bez medzier. lebo nemam pravo sem vkladať mailovu adresu

    Hrubo označené oceňujem.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.