Zavrieť

Porady

Jarmoky, akcie, podujatia

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ahojte ľudia,

chcem Vás poprosiť či by mi mohol dať niekto info kedy a kde sa na Slovensku konajú jarmoky v akom čase prípadne hody. Neviete náhodou kde sa dá kupit brožúrka jarmoky a akcie 2009 Slovensko... diky moc
Usporiadat
emice emice

emice je offline (nepripojený) emice

Ahojte, poradí mi niekto nejké hody,na marec apríl,máj,kde sa predávať aj textil ??? prípadne aj na Morave... Dík
0 0
truban truban

truban je offline (nepripojený) truban

vygoogli si to alebo kultura.sk
0 0
truban truban

truban je offline (nepripojený) truban

sorry oprava.. google.com a kultura.sk
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
truban Pozri príspevok
sorry oprava.. google.com a kultura.sk
myslim ze to asi tazko vygooglujes... Terminy hodov len tak na internete nenajdes a hlavne nie take co sa konaju v aprili alebo v marci...To skratka musi niekto poradit konkretne kde to je a kedy to je...
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
truban Pozri príspevok
vygoogli si to alebo kultura.sk


Inak tomu fakt hovorim ,, Rada nad zlato"....
0 0
keljin keljin

keljin je offline (nepripojený) keljin

Vela uzitocnych informacii o predajnych jarmokoch a akciach najdete na novovzniknutej web stranke www.preart.sk zo vsetkych regionou slovenska a su tam aj kontakty na zodpovedne osoby a da sa tam najdut vsetko mozne
3 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
keljin Pozri príspevok
Vela uzitocnych informacii o predajnych jarmokoch a akciach najdete na novovzniknutej web stranke www.preart.sk zo vsetkych regionou slovenska a su tam aj kontakty na zodpovedne osoby a da sa tam najdut vsetko mozne
Kebyže možem tak ta ocenim, ale nemam 10 bodov, tak som dala aspon suhlas a najlepsia odpoved.

ďakujem za tvoj prispevok
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

super,vdaka
0 0
luky24 luky24

luky24 je offline (nepripojený) luky24

AHOJTE SOM TU NOVY A CHCEL BY SOM RADU.POTREBOVAL BY SOM NIEAKE KONTAKTY NA JARMOKY A HODY NA MAJ NIEAKE SOM ZOHNAL ALE ODBILY MA ZE SOM SA OZVAL NESKORO
0 0
keljin keljin

keljin je offline (nepripojený) keljin

Precital si si moj prispevok? Skus este raz a bude ti to hned jasne.
0 0
luky24 luky24

luky24 je offline (nepripojený) luky24

Ahojte nevie my niekto povedať či sa viac oplatí vynobranie v Rači alebo trnavsky jarmok? Mám stánok z občerstvením a neviem ktorá akcia je lepšia obe sú v rovnakom termíne.Dakujem
0 0
keljin keljin

keljin je offline (nepripojený) keljin

Mam pre vas jednoduche riesenie vsetky jarmoky su na www.preart.sk no nie vsetky ale stale sa pridavaju nove a nove na Slovensku je to stranka pre jarmopcnikov
0 0
poklad10 poklad10

poklad10 je offline (nepripojený) poklad10

pezinské vinobranie sa neda porovnať s trnavským jarmokom,v poslednej dobe sa mi javí o moc lepšie a zábavnejšie.
0 0
poklad10 poklad10

poklad10 je offline (nepripojený) poklad10

pezinok sa mi viacej páči,v Trnave tu akosi upadá
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Chcem Vás pozvať z okolia Banskej Bystrici do Seliec na "Kutliarsky deň" v sobotu 5.6.2010 od 11.00 hod.. Pre tých čo nevedia čo sú "kutle" - držky. Robí sa tu tradičný kutliarsky guláš ale aj bravčový alebo hovädzí, a iné grilovacie špeciality. Bude program: súťaž vo varení kutliarskeho gulášu, gazdovský dvor, vystúpi Senzus, súbor Vánok a iné, určite veľa dobrej nálady a verím že aj slniečka.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
poklad10 Pozri príspevok
pezinské vinobranie sa neda porovnať s trnavským jarmokom,v poslednej dobe sa mi javí o moc lepšie a zábavnejšie.
Porovnávate neporovnateľné. Jarmok s vinobraním.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
luky24 Pozri príspevok
Ahojte nevie my niekto povedať či sa viac oplatí vynobranie v Rači alebo trnavsky jarmok? Mám stánok z občerstvením a neviem ktorá akcia je lepšia obe sú v rovnakom termíne.Dakujem
Za toto sa u Teba občerstvím

http://www.slovakia.travel/entitavie...?l=1&idp=32923
http://www.pezinok.sk/?yggid=389
Rača ešte nevie, alebo lepšie povedané, našiel som.
A pre Teba. V posledný augustový víkend býva Dubnický folklórny festival, s medzinárodnou účasťou, a aj tam by si sa uchytila.
Naposledy upravil erzet : 03.06.10 at 09:09
0 0
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

Vie mi niekto poradiť jarmoky alebo iné akcie, kde sa oplatí ísť ako predajca na východe?
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ankaa7 Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť jarmoky alebo iné akcie, kde sa oplatí ísť ako predajca na východe?
To závisí od toho čo predávaš....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať