Zavrieť

Porady

Jarmoky, akcie, podujatia

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ahojte ľudia,

chcem Vás poprosiť či by mi mohol dať niekto info kedy a kde sa na Slovensku konajú jarmoky v akom čase prípadne hody. Neviete náhodou kde sa dá kupit brožúrka jarmoky a akcie 2009 Slovensko... diky moc
Usporiadat
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Mám informáciu, že dňa 10.12.2011 sa konajú vianočné trhy spojené s prehliadkou Viedne. Ale to nie je na Slovensku.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Trnavčania, ako ste mohli zabudnúť nás upozorniť na varenie gulášu dnes dňa 28.1.2011. Touto cestou by som chcela poprosiť aby niekto schopný urobil slušnú tému, ktorá by sa nestratila a kde by sme sa navzájom informovali o akciách, či kultúrnych, či obchodných(jarmoky) a pod. Mestá akoby nedokázali dobre spropagovať svoje aktivity a prilákať návštevníkov. Ak sa to niekde objavilo v inej téme (ale akosi to neviem najsť) tak sa ospravedňujem a navigujte ma kde hľadať podobné informácie na porade, alebo sme tak trocha pozabudli???Lebo tu kde to dávam bol posledný oznam 6.11.2011. Darmo hľadám na internete víkendové akcie v našom okolí, ale akoby sa nič nedialo, len potom zrazu vidím v TV záznam.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dubnické fašiangy
fasiangy2012.jpg  
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
SĽUK - Tanec medzi črepinami

http://www.dubnica.sk/zabava-a-volny...edzi-crepinami
Naposledy upravil erzet : 28.02.12 at 14:18
tanec_medz_crepinami.jpg  
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Tango Argentino

Dátum: 31.03.2012 - 01.04.2012 Miesto: Veľká sála MsDK
Víkendový kurz temperamentného tanca pod vedením odborných lektorov.
31. 3. - 1. 4. 2012, Veľká sála MsDK
Cena za osobu:

  • 50,- €(január, február),
  • 60,- € (marec, apríl)

Kurz pozostáva z 10 hodín rozdelených do dvoch dní.
Informácie: Mestský dom kultúry Dubnica nad Váhom kultura@dubnica.eu, 042 44 55 758, 64, 22
tango5.jpg  
0 0
GreenMen s.r.o. GreenMen s.r.o.

GreenMen s.r.o. je offline (nepripojený) GreenMen s.r.o.

Zdravím, mám spracovaný zoznam jarmokov 2012 - viac ako 130 termínov jarmokov, trhov a niektorých podujatí na Slovensku na ktorých je možný stánkový predaj.
V zozname nájdete názov udalosti, miesto konania (mesto kraj), dátum konania, do kedy a kam podať prihlášku. Ďalej veľkosť obce a tiež nezamestnanosť v regióne kde sa podujatie koná. Ak máte záujem predám Vám ho za 65 eur. info(zavinač)greenmen(bodka)sk.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

............... .... si na špatnej adrese, tu sa radí a aj informuje zadarmo
0 0
GreenMen s.r.o. GreenMen s.r.o.

GreenMen s.r.o. je offline (nepripojený) GreenMen s.r.o.

Zdenka 0705 Pozri príspevok
............... .... si na špatnej adrese, tu sa radí a aj informuje zadarmo
Strávil som na tom poctivo viac ako 20 dní takže si myslím že si malá odplatu zaslúžim.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
GreenMen s.r.o. Pozri príspevok
Strávil som na tom poctivo viac ako 20 dní takže si myslím že si malá odplatu zaslúžim.
Kto si to objednal?

U mňa 65 € nie je malá odmena.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

GreenMen s.r.o. Pozri príspevok
Zdravím, mám spracovaný zoznam jarmokov 2012 - viac ako 130 termínov jarmokov, trhov a niektorých podujatí na Slovensku na ktorých je možný stánkový predaj.
V zozname nájdete názov udalosti, miesto konania (mesto kraj), dátum konania, do kedy a kam podať prihlášku. Ďalej veľkosť obce a tiež nezamestnanosť v regióne kde sa podujatie koná. Ak máte záujem predám Vám ho za 65 eur. info(zavinač)greenmen(bodka)sk.
65 € nie je 65 korún. Mýliš si pojmy s dojmami.
0 0
Zigi 1 Zigi 1

Zigi 1 je offline (nepripojený) Zigi 1

Zdravím,vedel by mi niekto poradit jarmok 11.-12.5? Ďakujem!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať