Zavrieť

Porady

MRP - skolenie

ahojte, je tu niekto z Košíc, kto robí v MRP? a bol ochotný ma zaškoliť?

ďakujem
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Oficiálne to v Košiciach MRP nerobí, to sa potom divím?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja síce robím v MRP (JU, PU, Mzdy pod Win.) ale nie som z Košíc, keď niečo nebudeš vedieť tak napíš otázku, tu sa nájde kopec ľudí, ktorí Ti na ňu radi odpovedia.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Podľa mňa ti žiadne školenie nedá toľko,koľko ti dajú ľudia tu na porade.Niekedy som aj ja chcela ísť na školenie MPR.,potom som to vzala.90% ľudí sa MRP naučilo ovládať s priloženého mauálu,alebo len jednoduchým kliknutím.Je nás tu dosť čo robíme s MRP.Neboj nie je to také hrozné ako sa to zdá.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Tiež som samouk, a keď mám nejakú nejasnosť, tiež sa pýtam na porade, zatiaľ mi bolo vždy dobre a zrozumiteľne vysvetlené....
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

pyton
Oficiálne to v Košiciach MRP nerobí, to sa potom divím?
Predajcom MRP v Kosiciach je firma Nodas, Ing.Cech. Sidli na Letnej ul. c.40. Ja mam s nim dobre skusenosti.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Robím v MRP už niekoľko rokov, ale prešla som v marci na Windows, mala som
problém so mzdami a nevedeli mi pomôcť, pretože tvorca miezd stále telefonoval, musela som na to prísť po útrapach sama Ale už to je OK
Školenia mi tiež nepomáhajú. Okram Aurusu, tam je to iné, školia a posielajú novely dokonca v predstihu. Môj názor je, že s každým programom sa treba pohrať a skamarátiť. Ak niekto pracuje v MRP Windows, nech mi napíše svoje skúsenosti, pretože mám dojem, že ešte nie je tzv. vymakaný.

Príjemný deň

Hela
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Každý sa na začiatku potrápi, hlavne keď nemá po ruke niekoho, kto by mu poradil. Ja som sa tiež sama trápila, ale to bolo len na začiatku, človek keď si všetko ponastavuje, nemá potom až také problémy, ale je tu Porada, a mnoho otázok aj odpovedí ohľadom aj z MRP, treba sa len pýtať, tu sa nájdu ľudia čo radi zodpovedajú na otázky. Lebo v MRP dostať odpoveď je niekedy dosť zložitá záležitosť, (dlhodobejšia). Poradia, len im to chvíľu trvá. A človek väčšinou si chce daný problém hneď odstrániť.
Robím aj PU, JU aj Mzdy a som spokojná, nič nemôže byť úplne dokonalé, len treba využiť všetky možnosti.
0 0
Jogobela Jogobela

Jogobela je offline (nepripojený) Jogobela

ahoj Lenka,
ďakujem za odpoveď. S účtovaním len začínam a skúšam pracovať aj s inými softwarmi okrem MRP napr. Intel-Soft, MK-Soft, Kross , JU, PU a ešte chcem naštudovať mzdy.
Prácu v účtovníctve si zatial len hľadám. Robím niečo iné , ale chcem sa venovať účtovníctvu - či sa mi to podarí - neviem ...
Majka
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak Ti prajem, aby si si vybrala len ten pre Teba práve najlepší soft, aby spĺňal všetky tvoje požiadavky, a aby si si zohnala skvelú prácu.....
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

ALDA
Ak niekto pracuje v MRP Windows, nech mi napíše svoje skúsenosti, pretože mám dojem, že ešte nie je tzv. vymakaný.
V com su nedostatky? V com ma tento program rezervy?
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Ja som tiež z KE robím od 1/05 v MRP. Ale vdaka Lenke to ide dobre. Niektoré veci ešte nepoužívam ale to chce čas.Ak budeš niečo potrebovať a budem vedieť ochotne Ti pomôžem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Valika
Ale vdaka Lenke to ide dobre. Niektoré veci ešte nepoužívam ale to chce čas..
Valika - ďakujem, dobre sa to číta , ešte raz vďaka.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Pekný dník aj verejne, čo by som si bez Teba počala, ved Ty si taká usilovná včielka ktorá pracuje 7 dní v týždni. PAPA
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Valika ďakujem aj za podporu.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Valika
Ja som tiež z KE robím od 1/05 v MRP. Ale vdaka Lenke to ide dobre. Niektoré veci ešte nepoužívam ale to chce čas.Ak budeš niečo potrebovať a budem vedieť ochotne Ti pomôžem.
No je práve to, že niektoré veci ešte nepoužívaš.. Máme dve predajne v rozdielnych mestách, prevod medzi skladmi.., súčasne
máme aj fiškálny modul..atď. Je s tým veľa práce vo wind. Do r.2004 sme používali DOS!!!, takže viem čo hovorím... Aj prechod účtovníctva nebol najľahší.
Jednu firmu účtujem od r.2002 už na wind., tiež nemám problém, pretože
používam iba došlé a vyšlé fakt., pokladňu, HNIM, účtovný denník ,Q DPH, ale to je len kvapka v mori
Ak program nevyužívam aspom na 90, keď nie 100%, nedovolím si tvrdiť, či je dobrý, alebo zlý! Ale chce to veľa hodín sa s ním pohrať a skamarátiť.

Ale prístup MRP nemôžem porovnať s inými napr. Aurusom na ktorom tiež
robím veľkú firmu/aj výrobu/ a tam mi poradia okamžite, každú novelu dodajú načas /DC/, ale MRP, ak nepožiadaš, kašlú na Teba.
Prešla som už cez 9 programov. Takže mám dosť skúseností, čo nie je na škodu. Dúfam, že ešte to aj nejaký rok využijem.

Príjemný deň Hela a len dobré skúsenosti s hocakým programom
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ani ja nie som spokojná s prístupom MRP pri riešení nejakých problémov, odstránení nedostatkov...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja sa chcem Lenke týmto poďakovať, lebo aj mňa zaučila a stále zaúča do tajov MRP. Lenka za všetkých ktorým pomáhaš a hneď ochotne nájdeš kameň nášho úrazu a pomôžeš ho odstrániť Ti veľmi veľmi ďakujem. Neviem čo by sme si bez Teba počali a som rada , že som Ťa na porade našla.

0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Pozerám že MRP má na porade reklamu.Už si nás našli.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tiež som dlhoročným užívateľom MRP. V tomto roku som prešiel na Win verziu, nebolo to ľahké po Dos, ale našťastie mám kolegov/kolegýň, kotrí/é v tom majú viac praxe (dos veryiu som používal 9 rokov, a ovládal som to už aj so zatvorenými očami). Dúfam, že aj Win verziu budem mať raz v malíčku. Zatiaľ používam JÚ, PÚ. Mzdy robím súčasne aj v Dos a Win (pre istou, lebo dos verziu mám nastavenú, kým vo win verzii ešte mám muchy, ktoré robia problémy).
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Smith prajem Ti veľa nervov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať