Zavrieť

Porady

Rady do kuchyne a domácnosti

Anketa: Má sa táto téma uzavrieť?

Počet hlasujúcich
12. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    0 0%
  • nie

    12 100.00%
Každý sa potýka s drobnými opravami v domácnosti a rád uvíta radu ako si pomôcť, alebo vyriešiť daný problém. Pripájam prvé drobné rady. Verím, že mnohí z Vás majú v talóne rady aj od svojich babičiek a dedkov.
Pomôžme si drobnou radou.
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
Usporiadat
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Všeličo zaujímavé
http://napady.pravda.sk/ucel/do-zahrady/
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

malá inšpirácia
19717_1418739211768851_770886934316077793_n.jpg  
9 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

30 skvelých nápadov na užitočné predmety vyrobené recykláciou starých džínsov

http://www.napadynavody.sk/30-skvely...vyrobene--p702
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nápad na skrášlenie chalupy
10995377_1420050491637723_3111186464925458108_n.jpg  
6 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

suseda máva podobné balkóny - no teda, aj polovica tohto je úžas pre mňa Prezradila mi, že do zeminy, do ktorej petúnky sadí mieša dlhotrvajúce hnojivo plus hnojí tuším do každej zálievky trošku. A hlavne, keď odíde na dovolenku, hneď to vidieť. Takáto krása chce neustálu starostlivosť. Dennú, v horúčave aj 2x. Ale je to nádhera. Ja sa snažím, snažím, ale furt nič.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sledujem hentú tému pravidelne. Niektoré nápady majú občas čo do seba, iné sú na smiech.
Bol by som aj rád, ak by niekto dal tie svoje výtvory z tej vlastnej realizácie a nie iba nápady okopčené niekde z netu.
Alebo aj inak by sa dalo...nejaký ten nápad a následne foto z vlastnej výroby.

Ide mi o to, že tie poniektoré sú totiž podľa mňa až tak gýčovité, že by si to snáď ani pupúšikovia do vlastnej domácnosti nedali...
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

buchač
Sledujem hentú tému pravidelne. Niektoré nápady majú občas čo do seba, iné sú na smiech.
Bol by som aj rád, ak by niekto dal tie svoje výtvory z tej vlastnej realizácie a nie iba nápady okopčené niekde z netu.
Alebo aj inak by sa dalo...nejaký ten nápad a následne foto z vlastnej výroby.

Ide mi o to, že tie poniektoré sú totiž podľa mňa až tak gýčovité, že by si to snáď ani pupúšikovia do vlastnej domácnosti nedali...
....máš pravdu, budem sa mierniť, ale niekedy je to na inšpiráciu, ako využiť napr. staré veci , ale my ženy máme radi také ozdôbky a čačky mužom nepochopiteľné
Naposledy upravil Terezia13 : 23.04.15 at 12:28
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Terezia13
nápad na skrášlenie chalupy
Terezka, dakujem ti za inspiraciu, takto si predstavujem na nasledujuce leto svoju chjalupu, tohto roku to uz nestihnem, ale dufam, ze rok 2016 bude moja chalupa v tomto style. Si mila, ze ponukas ludom taketo uchvatne inpiracie . Je to pastva pre oci.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
buchač
Sledujem hentú tému pravidelne. Niektoré nápady majú občas čo do seba, iné sú na smiech.
Bol by som aj rád, ak by niekto dal tie svoje výtvory z tej vlastnej realizácie a nie iba nápady okopčené niekde z netu.
Alebo aj inak by sa dalo...nejaký ten nápad a následne foto z vlastnej výroby.

Ide mi o to, že tie poniektoré sú totiž podľa mňa až tak gýčovité, že by si to snáď ani pupúšikovia do vlastnej domácnosti nedali...
....máš pravdu, budem sa mierniť, ale niekedy je to na inšpiráciu, ako využiť napr. staré veci
Ale šak nie o to ide...o to miernenie, veď v pohode.
Príkladne tie muškáty sú fasácke. Ak mám povedať za seba, tak je to pre mňa nezrealizovateľné, nakoľko nemám na to ten priestor. Ale vždy takéto niečo obdivujeme doma, ak ide nejaký film (seriál) z prostredia Álp...tie ich drevené domy a muškáty je jednoducho paráda.

Osobne som videl nie jeden nápad, ktorý sa mi zapáčil (obrázok stiahol do NTB) a ktorý mienim aj zrealizovať. Niečo mám už aj v štádiu príprav, no pre jeden kus dreva sa mi neoplatí cirkulárku vyťahovať...takže až neskôr...

Mňa skôr iritujú tie všeliaké "nápady" z odpadov...staré pneumatiky (tie som zdedil ako kvetináč na dvore-ako prvé ťahali čáru ta het), pvc fľaše...a podobne.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

buchač
Terezia13
buchač
Sledujem hentú tému pravidelne. Niektoré nápady majú občas čo do seba, iné sú na smiech.
Bol by som aj rád, ak by niekto dal tie svoje výtvory z tej vlastnej realizácie a nie iba nápady okopčené niekde z netu.
Alebo aj inak by sa dalo...nejaký ten nápad a následne foto z vlastnej výroby.

Ide mi o to, že tie poniektoré sú totiž podľa mňa až tak gýčovité, že by si to snáď ani pupúšikovia do vlastnej domácnosti nedali...
....máš pravdu, budem sa mierniť, ale niekedy je to na inšpiráciu, ako využiť napr. staré veci
Ale šak nie o to ide...o to miernenie, veď v pohode.
Príkladne tie muškáty sú fasácke. Ak mám povedať za seba, tak je to pre mňa nezrealizovateľné, nakoľko nemám na to ten priestor. Ale vždy takéto niečo obdivujeme doma, ak ide nejaký film (seriál) z prostredia Álp...tie ich drevené domy a muškáty je jednoducho paráda.

Osobne som videl nie jeden nápad, ktorý sa mi zapáčil (obrázok stiahol do NTB) a ktorý mienim aj zrealizovať. Niečo mám už aj v štádiu príprav, no pre jeden kus dreva sa mi neoplatí cirkulárku vyťahovať...takže až neskôr...

Mňa skôr iritujú tie všeliaké "nápady" z odpadov...staré pneumatiky (tie som zdedil ako kvetináč na dvore-ako prvé ťahali čáru ta het), pvc fľaše...a podobne.
ja som videla v Leviciach taký panelákový balkón a to mi išli vždy vyliezť oči len vlani sa to majiteľovi akosi nedarilo
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

alaya1
na čo všetko ľudia neprídu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
ja som videla v Leviciach taký panelákový balkón a to mi išli vždy vyliezť oči len vlani sa to majiteľovi akosi nedarilo
Otázka znie, že na ktorom poschodí je ten balkón.
Jeden sa síce vytešuje, veď nečudo...ale ten zvyšok ?
Ak na prízemí, tak vcelku v pohode. Ale čím vyššie, tým horšie pre spodných susedov.
Ono to ošetrovanie niečo obnáša (poznám-no nerobím ) , čiže spadnuvšie kvietky a lístky na čerstvo vyvesené prádlo nejak nepoteší..tá voda tiež narobí svoje.
Ale záleží aj od pestovateľa...normálny ten odpad hodí do koša...ten druhý drbe rovno von balkónom (ako moja susedka nado mnou).
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

buchač
Terezia13
ja som videla v Leviciach taký panelákový balkón a to mi išli vždy vyliezť oči len vlani sa to majiteľovi akosi nedarilo
Otázka znie, že na ktorom poschodí je ten balkón.
Jeden sa síce vytešuje, veď nečudo...ale ten zvyšok ?
Ak na prízemí, tak vcelku v pohode. Ale čím vyššie, tým horšie pre spodných susedov.
Ono to ošetrovanie niečo obnáša (poznám-no nerobím ) , čiže spadnuvšie kvietky a lístky na čerstvo vyvesené prádlo nejak nepoteší..tá voda tiež narobí svoje.
Ale záleží aj od pestovateľa...normálny ten odpad hodí do koša...ten druhý drbe rovno von balkónom (ako moja susedka nado mnou).
juj to ma nenapadlo, no je asi na 3-4 poschodí
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://prezenu.noviny.sk/c/ako-na-to...ar-sekund?lkj=
vyskusam.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Staci prihnojovat kazdy den.
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1
Staci prihnojovat kazdy den.
veru tak. moja suseda máva podobne nádherné a povedala, že ona dáva jednak do hliny také dlhotrvajúce, postupne sa uvoľňujúce hnojivo a potom ešte prihnojuje v zálievke. A fakt má podobné kúsky

toto je jej balkón z polovičky októbra, čiže už na konci sezóny, keď ja už mám skoro nič na balkóne
balkon2.jpg  
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dasa, prekrasne. Kvety su moja vasen, davaju mi velmi vela energie, je to pastva pre oci, aj srdce.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alaya1
Dasa, prekrasne. Kvety su moja vasen, davaju mi velmi vela energie, je to pastva pre oci, aj srdce.
boli sme v piatok v kine - tuším kráľovská záhradníčka sa to volalo alebo tak nejak. A bola tam krásna myšlienky - parafrázujem: "Vyšli sme z raja, boli sme z neho vyhnaní a tak je teraz na nás, aby sme si okolo seba malý kúsok raja urobili. " A asi je jedno, kde sme, všade sa dá urobiť aspoň niečo malé, aby sme sa cítili lepšie. Aj kď nás nikto nemusí chápať, dôležité je urobiť si raj tam, kde sme
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať