Zavrieť

Porady

Nové sledovanie bodov podľa jednotlivých rubrík na mesačnej báze

admin
Rád by som Vám predstavil novú možnosť sledovania bodov podľa jednotlivých rubrík.
Bodovanie bolo spustené aj v rámci iných rubrík ako účtovných, preto bolo vhodné body za účtovné a iné porady oddeliť.

Zatiaľ máme urobené jednoduché členenie podľa hlavných rubrík na Porade.

Rozdelenie bodov, ktoré môžete sledovať aj podľa jednotlivých mesiacov nájdete tu:
http://www.porada.sk/bodovanie.php
Inak bude dostupné cez menu "Členovia"

Rozdelenie bude pridané aj do profilu každého člena, ale až v novej verzii profilov ktorá uzrie svetlo možno už tento týždeň


PS: Pri celkovom počte bodov neúčtovné rubriky dosť zaostávajú, pretože mali bodovanie vypnuté.
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Riško,
niekto má opäť nerve za body , či prečo?

Ja by som bola skôr rada /už som to niekoľkokrát písala pomocou tlačítka "nahlás"/, keby si zablokoval možnosť zakladania tém do "chlievika" Zákony online. Lebo napr. zákon o dani za r. 2008 sa už dostáva na 2. stranu - klik http://www.porada.sk/f90-zakon-o-dani-z-prijmov.html

P.S. Jupííííí, Riško ďakujem - už je to perfektné
Naposledy upravil Muška : 16.03.09 at 23:17 Dôvod: Doplnenie P.S. - Riško to už opravil.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Už sa tam nedajú zakladať témy, cca pred týždňom som to blokoval.
Ešte som však nepresunul tie témy čo tam nemajú, iba z jedného zákona... Presuniem aj ostatné...

Ale aktuálne znenie zákona bolo hneď prvé... pripnuté
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Richard Pozri príspevok
Rád by som Vám predstavil novú možnosť sledovania bodov podľa jednotlivých rubrík.
Bodovanie bolo spustené aj v rámci iných rubrík ako účtovných, preto bolo vhodné body za účtovné a iné porady oddeliť.

Zatiaľ máme urobené jednoduché členenie podľa hlavných rubrík na Porade.

Rozdelenie bodov, ktoré môžete sledovať aj podľa jednotlivých mesiacov nájdete tu:
http://www.porada.sk/bodovanie.php
Inak bude dostupné cez menu "Členovia"

Rozdelenie bude pridané aj do profilu každého člena, ale až v novej verzii profilov ktorá uzrie svetlo možno už tento týždeň


PS: Pri celkovom počte bodov neúčtovné rubriky dosť zaostávajú, pretože mali bodovanie vypnuté.
...a bude mozne potom tie body u Teba vymenit za rychlovarnu kanvicu, ako v Euroteli?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misomiso Pozri príspevok
...a bude mozne potom tie body u Teba vymenit za rychlovarnu kanvicu, ako v Euroteli?

No, tuším kríza naberá na obrátkach...už začína výmenný obchod.
Ale vzniká nám tu nový fenomén, budú sa tu meniť virtuálne duševné práva za kanvice...NEUVERITEĽNÉ
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
No, tuším kríza naberá na obrátkach...už začína výmenný obchod.
Ale vzniká nám tu nový fenomén, budú sa tu meniť virtuálne duševné práva za kanvice...NEUVERITEĽNÉ
danushka

Vymením funkčnú mikrovlnú rúru z prvej vlny kupónky za 1000 bodov . Sranda musí byť

Juraj
Naposledy upravil buchač : 18.03.09 at 15:39
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Čo ste takí materiálni veď ste vo virtuálnom svete...
Nejaké výhody sú z bodov už teraz a možno vymyslíme časom ďalšie. Ale ešte musím porobiť nejaké zmeny, okrem tejto najnovšej.
Naposledy upravil Richard : 18.03.09 at 18:35
0 0
Kačena I. Kačena I.

Kačena I. je offline (nepripojený) Kačena I.

Ja si myslím, že stačí aj pohladenie duše. Keď sa tak nájdeš na prvom mieste v mesiaci s najväčším počtom bodov, že si poradil toľkým ľuďom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
danushka

Vymením funkčnú mikrovlnú rúru z prvej vlny kupónky za 1000 bodov . Sranda musí byť

Juraj
.


..vymením ""čo ste taký materiálny"" za ""čo ste takí materiálni""...aj vo virtuálnom svete..

.. a myslím si, že bodík za dobrú radu je ako poďakovanie, vďační by sme mali byť..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ja na to množné občas zabúdam
ďakujem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pôvodca textu príspevku: buchač
danushka
Vymením funkčnú mikrovlnú rúru z prvej vlny kupónky za 1000 bodov . Sranda musí byť

Juraj

pepsikova Pozri príspevok
.

..vymením ""čo ste taký materiálny"" za ""čo ste takí materiálni""...aj vo virtuálnom svete..

.. a myslím si, že bodík za dobrú radu je ako poďakovanie, vďační by sme mali byť..
Tak toto teda vrcholne nechápem ????????????????????????

Proskám pekne a ten vyškerený 1 smajlík nestačí , že to bolo myslené IRONICKY
To som ich mal stiahnuť aspoň 10 z iného servera , ako som bol urobil už zopár krát .

Alebo , žeby , akože , atď to bol ďaľší bodík do zbierky v rubrike Počet príspevkov ?


Juraj
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Richard Pozri príspevok
Už sa tam nedajú zakladať témy, cca pred týždňom som to blokoval.
Riško,
Lianka dnes prerazila Tvoju blokádu http://www.porada.sk/f90-zakon-o-dani-z-prijmov.html
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Ospravedlnujem sa... Zriedkavo pridavam nove temy, ozaj sporadicky. Prve, na co mi udreli oci, bolo "dan z prijmu". Az sekundu po odkliknuti som na to prisla, ze ta "dan z prijmu" bola v zakonoch (to je zrejme aj dovodom, preco tolko ludi pridavalo prispevky prave tam - nizsie uz necitali...) a nie na porade...

...a veru som sa aj cudovala, ze sa to zobrazilo, aj napriek "blokade".
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pozrela som sledovanie pridelených bodov. Za apríl nemá pridelelné body nikto a za všetky mesiace sú tam pridelené body. Neviem za ktoré všetky mesiace je to myslené, ale ja som tam neni A to čestne prehlasujem, že aj v apríli a aj v marci som mala pridelený nejaký ten bodík, za čo všetkým ďakujem. Podľa toho si neviem vysvetliť, za aké obdobie je myslené všetky mesiace, lebo tých pridelených bodíkov mám aspoň trochu. Vysvetlí mi niekto, prečo je to tak?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

wagner Pozri príspevok
Pozrela som sledovanie pridelených bodov. Za apríl nemá pridelelné body nikto a za všetky mesiace sú tam pridelené body. Neviem za ktoré všetky mesiace je to myslené, ale ja som tam neni A to čestne prehlasujem, že aj v apríli a aj v marci som mala pridelený nejaký ten bodík, za čo všetkým ďakujem. Podľa toho si neviem vysvetliť, za aké obdobie je myslené všetky mesiace, lebo tých pridelených bodíkov mám aspoň trochu. Vysvetlí mi niekto, prečo je to tak?
ja tam vidím len nicky - bez pridelených bodov, nejako náhodne vybraté ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

veronikasad Pozri príspevok
ja tam vidím len nicky - bez pridelených bodov, nejako náhodne vybraté ...
Nie si sama, už sú tam dlhšie, asi sa len chystajú obodovať.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Renči, Renči mzdarka, haló, kde si???

chcem Ti zagratulovať,že si na prvom mieste v bodovaní za apríl 2009

Bébé ja som to vedela, vedela, že Ty budeš PRVÁ,

dúfam Vy ostatní sa neurazíte, ale musíte to uznať, že naša Renči je veľmi, ale veľmi snaživá, obetavá a poradivá
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Barbara Pozri príspevok
Renči, Renči mzdarka, haló, kde si???

chcem Ti zagratulovať,že si na prvom mieste v bodovaní za apríl 2009

Bébé ja som to vedela, vedela, že Ty budeš PRVÁ,

dúfam Vy ostatní sa neurazíte, ale musíte to uznať, že naša Renči je veľmi, ale veľmi snaživá, obetavá a poradivá
Barbara, úplne sa stotožňujem s Tvojím názorom. Renča je veľmi šikovná, pohotová a hlavne, rýchla ako šíp.Reni, zaslúžiš si to
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A teraz by som rada vedela, prečo nie som v tom zozname pridelených bodov. Tiež mám pridelené body aj za apríl, aj za marec a v zozname nie som. Nepáči sa mi to, pretože nejde o to,že nie som v zozname, ale o princíp. Buď teda zverejňujte zoznam všetkých, čo za dané obdobie získali body, alebo nezverejňujte nikoho. Nechcem sa k tomu vyjadriť, ale priznám sa, svrbia ma prsty. A nechcite, aby som si tu napísala svoj názor.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
wagner Pozri príspevok
A teraz by som rada vedela, prečo nie som v tom zozname pridelených bodov. Tiež mám pridelené body aj za apríl, aj za marec a v zozname nie som. Nepáči sa mi to, pretože nejde o to,že nie som v zozname, ale o princíp. Buď teda zverejňujte zoznam všetkých, čo za dané obdobie získali body, alebo nezverejňujte nikoho. Nechcem sa k tomu vyjadriť, ale priznám sa, svrbia ma prsty. A nechcite, aby som si tu napísala svoj názor.

neviem či je to tak ako si myslím, ale podľa mňa, teda ako to tu Richard napísal v úvodnom príspevku, tak bodovanie sa spočítava z hlavných rubrík, teda- účtovníctvo, dane atď....... a potom z tých ďalších rubrík, takže možno Ty si dostala body v tých ďalších rubrikách, kde doteraz nefungovalo bodovanie.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pozri si témy - v apríli: Valorizácia dôchodkov, marec: daň z nehnuteľnosti, fajčenie na MHD
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať