Zavrieť

Porady

Rizoto s ananasom....

Cawky...chcem urobit taky pokus....chcem urobit rizoto s ananasom a s kuracim masom, len neviem ci je to dobry napad.....som malo skusena takze potrebujem poradit....myslite ze to bude jedle?????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    tak som sa semkonecne prepracovala-viem,viem,je to uz riadne davno ale konecne lepim recept,ktory som slubila.

    kura Orient

    cca 300 g kuracich/morcacich/prs nakrajat na male kocky.posypt 2 KL korenia kura Orient,aleo obycajnym grilovacim korenim,ci korenim-pecene kura....
    pokvapkat olejom,pridat za 2 PL kokosky a za hrst hrozienok,trosku osolit a pridat cca za malu mokka lyzicku stiplavej mletej papriky-pripadne trosku chilli korenia.poriadne premiesat a prikryt.
    v chlade nechat odlezat/najlepsie cez noc/.
    nechame rozpalit trosku oleja a vylejeme obsah s mäsom-prudko opekame ,premiesavame,kym mäsko nie je orestovane.do hotoveho pridame na kusky nakrajany ananasovy kompot a dochutime troskou sojovej omacky.
    podavame pol na pol s ryzou a hranolkami-je to vyborne,vyskusajte.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Myslím,že áno. Vyskúšaj a potom napíš. Ja mám rada experimenty v kuchyni. Robím kuracie prsia na ananáse + ryža. .

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    jasne,ved aj kung pao je na sladko.ja som uz kedysi robila kuracie rizoto s kokosom ananasom a hrozienkami-presny recept musim pohladat,ak mas zaujem,a bolo to fantasticke.
    aj kura na pomarancoch je super,vobec nie presladene.mozno zalozime novu temu-KURCA recepty.mam ich milion.....co vy nato?
    mno jasne....super napad s tymi kurca receptmi...takze ananas, kokos a hrozienka???to znie zaujimavo...ak mas a chce sa ti hladat ten recept tak posun ho dalej....budem vdacna
    ja robievam kuracie prsia na broskyniiach so syrom a so sunkou + ryza a tiez je to celkom dobre....alebo potom sa tam da este kukurica....

    gomanek je offline (nepripojený) gomanek

    gomanek
    Jjo kuřecí maso s rýží a ananasem je výborné :-) mamka jej někdy dělá doma a je to strašně dobrý. A něco podobného dělají i u ťamanců a u nich se to obvykle jmenuje sladkokyselá kuřecí směs :-)

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    kikulienka36 Pozri príspevok
    mno jasne....super napad s tymi kurca receptmi...takze ananas, kokos a hrozienka???to znie zaujimavo...ak mas a chce sa ti hladat ten recept tak posun ho dalej....budem vdacna
    zistila som ze recept je na slovensku u rodicov,takze ked pocestujeme,najdem a napisem ho sem.zatial sory.

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    Kura Orient je dobre,pozdava sa my aj kombinacia tohto rizota,ananas môže zaujimavo doladit chut,zatial poznam iba kura z ananasom http://kuchtim.blogspot.com/2009/04/...m-exotika.html tak potom napiš ako chutilo to rizoto.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    trisestri Pozri príspevok
    Kura Orient je dobre,pozdava sa my aj kombinacia tohto rizota,ananas môže zaujimavo doladit chut,zatial poznam iba kura z ananasom http://kuchtim.blogspot.com/2009/04/...m-exotika.html tak potom napiš ako chutilo to rizoto.
    tak toto vyzera tiez dobre,mnam.zial,ja uz na taketo recepty nemozem anilen pomysliet,
    odkedy som sa vydala-moj muz ma rad len klasiku,ziadne experimenty ci nieco nove.....a pre seba samu sa mi to nechce.....
    ked si pomyslim kolko receptov jestvuje a u nas sa vari stale klasika....

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    indicke kokosove kurca
    -1 kurca
    -1 biely jogurt-
    -stipka skorice
    -5 rozdrvenych klincekov
    -3 PL kokosovej mucky
    -4 PL oleja
    -1 PL skrobovej mucky/maizena/
    -sol,citron
    -kura rozporcovat na mensie kusky a osolit
    -marinada:
    do jogurtu vmiesat skoricu,kokos,olej a klinceky
    -marinadou ponatierat kusky mäsa a nechat v chlade odpocivat aspon 12 hodin
    -odlezane pokvapkat olejom a zlahka opekame
    -htove podavame s ryzou a ovocnym salatom

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Mas zvlastne chute, jogurt s kokosom. A preco nie? Skusim sa na tyzden imagiarne nastahovat do tvojej kuchyne. Vecer spravim hrniec jogurtu, ulapim na ceste dobre vyzerajucu sliepku a ide sa na to. :-)

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    alabut,tento recept som nasla-neviem ako chuti.a okrem toho,zvlastne chute mam,to sedi,ale nie vsetko co prilepim,je aj osobne odskusane.
    ked ale najdem zaujimave recepty,hodim to sem-ked sa jedna o nieco co je uz mnou odskusane-okomentujem to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.