Zavrieť

Porady

Úver na nábytok

Po prerábke domu by sme potrebovali bankový úver na nábytok. Nemám v tomto smere absolútne žiadne skúsenosti - prosím, neviete mi poradiť nejaký dobrý bankový produkt? Bolo by fajn mať na Vianoce zariadené...

Prepáčte, že sa pýtam v receptoch, ale neviem, kam svoju otázku zaradiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    1.rada-opýtaj sa v banke
    2.rada-ja nemám úver tak len z voleja / preto rada č.1/ -dá sa to prefinancovať len z bezúčelového spotrebného úveru ktorý má najvyššie úroky.Skús si niečo iné prefinancovať na čo sa poskytujú účelové úvery s nižšími sadzbami a za ušetrené kúp nábytok.

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    Maturantka vezmi si spotrebny uver, ale upozornujem ta, ze su tam dost vysoke uroky. Je to najrychlejsie. Ponuka to kazda banka. Najlepsie v tej, v ktorej mas zriadeny ucet, tam by si mala po ziadosti dostat uver na precerpanie fin. prostriedkov do vysky 20000-40000 podla toho o aku banku ide. Ak mas aj dobry prijem, tak sa to vysplha aj na dobry uver, kde prplatis velmi slusne peniaze

    maturantka je offline (nepripojený) maturantka

    nie som dokonalá maturantka
    Ďakujem, musím teda tie banky obehnúť. Tomu som sa chcela vyhnúť, dúfala som, že niekto bude mať konkrétnu skúsenosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.