Zavrieť

Porady

OBERON

Každý účtovný software tu má zastúpenie na diskusiu, tak by som chcel zavedením tejto témy medzi účtovné softvéry zlúčiť rôzne požiadavky týkajúce sa Oberona doteraz porozhodzované po rôznych témach práve do tejto témy.

Je pripravené vydanie novej verzie 7/2005, ktorá v sebe bude obsahovať aj evidenciu dokumentov.
Touto cestou by som chcel požiadať všetkých užívateľov Oberonu, aby svoje pripomienky k tomuto programu zadávali do tejto témy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    Richard, mohol by si prosím ťa túto tému zaradiť medzi ostatné hlavné témy "účtovné a iné softvéry". Ja som ju asi omylom otvoril až v podtéme "porada ku konkrétnym softvérom".

    Dik

    zetka je offline (nepripojený) zetka

    zetka
    Ahojte.Mám taký problémik.Účtujem v Oberone-JÚ a som platca DPH.Kúpila som v Nemecku ojazdené auto kategorie M1,na ktoré sa vzťahuje DPH,bez nároku na odpočet u nás,ale daň odviesť musím.Odvolávka na Nem.fa znie:Steuerfreie Lieferung nach §4 Nr.1b UStG.Takže som osobou,ktorá je povinná platiť daň podľa §69 ods.6.Čiže potrebovala by som toto dostať do daň.priznania na riadok 1,2,4 a na riadok 16 ďalej už nie.Ako na to? Pri nahrávaní fa mi program takúto kombináciu neponúka.Pomôžte mi prosím.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.