Zavrieť

Porady

ako spať na svoj účet gmail? karin

ahojte, prosím kto mi poradí?
zabudla som heslo pri prihlásení go gmail.com stránky a teraz mi vytvorilo nový účet, lenže ja potrebujem spať moje maily z prvej adresy s pôvodným heslom. Neviete mi poradiť čo mám pre to urobiť?
ďakujeeeeeem mooooooc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Toto som si stiahla z gmailu. Snáď Vám to pomôže....

    Ak si myslíte, že ste zabudli svoje heslo:

    Ak chcete znovu nastaviť svoje heslo, postupujte podľa nasledovných krokov:

    1. Prejdite na stránku https://mail.google.com.
    2. Kliknite na položku Nedarí sa mi prihlásiť na môj účet na prihlasovacej stránke.
    3. Kliknite na prepojenie Neviem svoje heslo.
    4. Zadajte svoje meno používateľa Gmail (všetko pred reťazcom ,,@gmail.com") do poľa Meno používateľa.
    5. Kliknite na tlačidlo Odoslať.
    6. Zadajte znaky z obrázka do textového poľa a kliknite na tlačidlo Odoslať.

    * Ak ste sa prihlásili alebo pokúsili prihlásiť na svoj účet v priebehu posledných 24 hodín a máte vo svojom účte Google uvedenú sekundárnu e-mailovú adresu, na danú adresu sa odošle správa s pokynmi na nastavenie hesla. Kliknutím na dlhé prepojenie uvedené v správe prejdete na novú stránku, ktorá vám umožní zmeniť svoje heslo. Postupujte podľa nasledovných krokov:

    1. Zadajte nové heslo do poľa Nové heslo.
    2. Znova zadajte nové heslo do poľa Znova zadajte heslo.
    3. Kliknite na tlačidlo ,,Nastaviť heslo".

    * Ak ste sa prihlásili alebo pokúsili prihlásiť na svoj účet v priebehu posledných 24 hodín alebo nemáte uvedenú sekundárnu e-mailovú adresu, počkajte 24 hodín a znovu nastavte svoje heslo odpovedaním na svoju bezpečnostnú otázku. Poznámka: Aby sa zabránilo narušeniu vášho účtu, ktorý aktívne používate, bezpečnostná otázka sa používa iba na nastavenie účtu, ktorý je neaktívny 24 hodín. Za žiadnych okolností nemôžeme zrušiť túto požiadavku na uplynutie 24 hodín ani sprístupniť vaše heslo. Po uplynutí 24 hodín sa vráťte na prihlasovaciu stránku Gmail, kliknite na položku Nedarí sa mi prihlásiť na môj účet a postupujte podľa nasledovných krokov:

    1. Kliknite na prepojenie ,,Neviem svoje heslo".
    2. Zadajte svoje meno používateľa Gmail (všetko pred reťazcom ,,@gmail.com") do poľa Meno používateľa.
    3. Kliknite na tlačidlo Odoslať.
    4. Zadajte znaky z obrázka do textového poľa a kliknite na tlačidlo Odoslať.
    5. Na tejto stránke sa nachádza pole, do ktorého môžete napísať odpoveď na bezpečnostnú otázku uvedenú nad týmto poľom. Odpovedzte na otázku a kliknite na tlačidlo Odoslať.
    6. Ak zadáte správnu odpoveď, prejdete na novú stránku, na ktorej budete môcť znovu nastaviť svoje heslo.
    7. Na tejto novej stránke zadajte nové heslo do poľa ,,Nové heslo".
    8. Znova zadajte nové heslo do poľa Znova zadajte heslo.
    9. Kliknite na tlačidlo ,,Nastaviť heslo".
    ahoj beella, si zlatá, ďakujem.
    ja som to už tak skúšala a nič, ani mi to nič neotvorilo a nedalo žiadne možnosti, ale ďakujem ešte raz za ochotu.....ešte to budem skúšať.....pá pá pekný večer karin
    Nazdar Karin

    Chcem sa Ťa spýtať ako si dopadla s tým prihlásením sa na gmail.
    Mám totiž ten istý problém a vyskúšal som už všetko možné čo gmail ponúka,aj ten formulár som sa pokúšal vyplniť,ale kto si má pamätať kedy som si otváral účet a tak pod.
    Ďakujem Ti za odpoveď.

    S pozdravom
    Jurino1036

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Ahojte, prave som zamerne dal zle heslo na gmail-e a pekne ma to navigovalo: najskor pytalo celu moju adresu teda: meno@gmail.com, nasledne kod z obrazku, potom prezyvku - resp. odpoved na otazku kt. si dotycny predvoli a nakoniec mi ponuklo moznost nastavit si nove heslo... tak neviem

    ivanka p. je offline (nepripojený) ivanka p.

    ivanka p.
    ahoj Jurino.
    Prosim Ta prisiel si na to ako znova obnovit prihlasenie na gmail po zabudnuti hesla? Ak vie niekto poradit ako sa dostat k svojmu uctu po zabudnuti hesla a nespomenuti si na odpoved na bezp.otazku, dajte prosim vediet. Vrela vdaka.............

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Podla mna je to somarina, ak raz zabudnes heslo, tak dovi dopo....
    Skusal som aj ja zadat zle heslo a postupoval som podla pokinov gmailu, staci zadat v jednom z krokov svoju gmailovu mailovu adresu a odoslat ju, potom vam pride na mail (uz sa nepamatam, ale pri registracii mailu som asi zadaval kontaktnu mailovu adresu (moc si to uz nepamatam, aky bol postup pri registracii, niekedy to fungovalo na pozvanky, teraz neviem)) link, kde sa da resetovat heslo a dalej som uz neskumal.
    Takze ak si pamatas heslo na svoj mail, ktory si zadaval pri registracii na gmail, tak mas stastie v opacnom pripade smolu.
    Nazdar.
    Neprišiel som na nič a stále mi to žere nervy... .
    Vôbec neviem čo ďalej,tak skúšam každý deň nejaké heslo ktoré by to mohlo byť a tie si aj zapisujem aby som ich nezadával dvakrát.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nie je chyba v tom, že si zadal nesprávne používateľské meno ?

    Ak sa pomýliš tak Ti vypíše:

    Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo. [?]

    ivanka p. je offline (nepripojený) ivanka p.

    ivanka p.
    Ahojte.
    Problem nemam s pouzivatelskym menom ale s heslom a odpovedou na bezp.otazku. Ten pridrbany formular, ktory je uvedeny vo vsetkych inych jazykoch len nie v slovencine s otazkami, na ktore skutocne neviem odpovedat (kedy som si zakladala ucet presne apod.) stoji za dve veci. Nic nevyriesil. Urcite si pamatam, ze mi posielali niekdey overovaci kod, ak vie niekto kde a ako ho pouzit budem rada ak pomozete.
    Dik za hociaku povzbudivu a navigujucu odpoved.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    ivanka p. Pozri príspevok
    Ahojte.
    Problem nemam s pouzivatelskym menom ale s heslom a odpovedou na bezp.otazku. Ten pridrbany formular, ktory je uvedeny vo vsetkych inych jazykoch len nie v slovencine s otazkami, na ktore skutocne neviem odpovedat (kedy som si zakladala ucet presne apod.) stoji za dve veci. Nic nevyriesil. Urcite si pamatam, ze mi posielali niekdey overovaci kod, ak vie niekto kde a ako ho pouzit budem rada ak pomozete.
    Dik za hociaku povzbudivu a navigujucu odpoved.
    Zdravím. Čítam tu všetky pokusy a nerozumiem v čom je problém. Hore je uvedený návod. Ak idete podľa neho, tak sa k heslu dostanete. Ak neviete odpoveď na bezpečnostnú otázku tak je to buď váš problém zle zvolenej otázky a odpovede, alebo ten účet nieje váš!
    Je možnosť zaslania hesla na predom určený email. Ak nemáte naň prístup, tak, podľa mňa sa pokúšate dostať na účet, ktorý nevlastníte a jedná sa o slabý hacking.
    Vysvetlenie. Práve som skúsil oba spôsoby. Na sekundárny účet mi prišiel email a cez neho som sa dostal do schránky, a aj som odpovedal na bezpečnostnú otázku, ktorú som si JA určil, a heslo bolo vynulované.
    Teda sú vlastne tri možnosti.
    1. Účet je skutočne váš (váš z malým V, lebo oslovujem všetkých, čo sa pokúšajú dobiť do schránky) a viete odpoveď na bezpečnostnú otázku, alebo máte prístup na sekundárnu schránku. Heslo máte do 30 sekúnd.
    2. Účet je skutočne váš a neviete nič z toho, čo je uvedené v 1) a nemáte potvrdzovací email, máte smlou
    3. Pokúšate sa dostať do schránky niekoho iného. Frajer, frajerka, kamoš ... Porušujete zákon a do schránky sa bez údajov v 1) nedostanete.
    Iná možnosť nieje. Alebo vlastne je. Osloviť admina a presvedčiť ho, že schránka je vaša.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Eduard Piovarči 5 rokov používam emajlovú schránku a stránku bloger kde mám fotogalériu nikdy som nemal problém s prihlásením. Na blogu mám päťročnú databázu editovaných popísaných fotografií i článkov 5 rokov roboty a odrazu sa nedá prihlásiť. V emajlovej schránke mám spústu emajlových adries a korešpondencie a teraz je to odrazu nedobytná pevnosť
    Ako sa dostať k Adminovi?
    Preto že ten automat je ako HLAVA XXII.
    Nedá sa nijako prekonať.
    Pôvodné mobilné číslo mi nepomôže lebo som oň medzičasom prišiel mám už iné
    Pôvodnú emajlovú adresu odkiaľ som sa prihlasoval si nepamätám bolo to pred viac ako 5 rokmi
    Automat poslal kód ale nič nepomohlo
    Mám na blogu takéto roletky s foto som autorom tých fotografií čo môžem dokázať viaceré boli publikované aj s článkami pod mojim menom v odbornej literatúre:
    http://aragonit9.blogspot.sk/2018/03...uv-v-lome.html
    http://aragonit9.blogspot.sk/2012/09/
    http://aragonit9.blogspot.sk/2013/10/
    http://aragonit9.blogspot.sk/2013/08/
    Takéto články tento je nedorobený potrebujem šmirák vymeniť za hotovú mapu atď.
    http://aragonit9.blogspot.sk/2018/01/
    Môj email: jsaragonit5@gmail.com
    Skrátka nikdy som nemal problém s registráciou až teraz po dlhých dlhých rokoch neviete na akého experta od GOOGLE sa človek môže obrátiť aby opäť získal prístup na svoj blog s článkami správami a fotografiami i na svoj email?
    Je to jednoducho na EXIT takáto situácia po toľkých rokoch
    Pritom tam nemám nič čo by bolo treba ukrývať. Heslá vždy používam jednoduché aby sa ľahko zaopamätali naschval kvôli takýmto prípadom.
    Ak to inak nepôjde som ochotný zaplatiť aj hackerovi ak sa tam cez tú HLAVU XXII prelomí
    vicktor Nevymyslas nahodou, len si robis reklamu?
    misoft Robí reklamu a masívnu.....
    kopretinka akú reklamu? nič nepredáva
      zbaliť
    ivanka...

    máš úplnú pravdu,ten formulár je fakt na nič,kto si to má všetko pamätať...
    Nazdar,
    ten účet je určite môj a pri zadávaní sekundárnej adresy som zadal gmail adresu,čiže vysvetli mi teda ako sa mám dostať na ten sekundárny mail ked sa nemožem prihlásiť.Ja som si vtedy neuvedomil že mám zadať nejaký iný mail a tak...chápeš už?
    A na žiadny iný mail sa nechcem dostať čo som puberťák!!! Tak tu láskavo nikoho neupodozrievaj z nejakého hackingu.OK!!!

    ivanka p. je offline (nepripojený) ivanka p.

    ivanka p.
    Klud. nerozculujte sa.
    Samozrejme ze i ja sa chcem dostat do svojho sukromneho uctu, keby som to potrebovala na nejake blbosti tak tu nepisem a kaslem nato. Len ma mrzi ze sa nemozem dostat k niektorym materialom ktore som tam mala ulozene a to je fakt pre mna nocna mora. Dolezite je aby sme sa k niecomu dopatrali, samaozrejme okrem odpovede, ze ak nevies heslo, si v prdeli. Mne stale neda spat ten overovaci kod, ako ho pouzit. Mimochodm ja si skutocne nepamatam co som asi pred 2-3 rokmi zadavla do poziadaviek k vytvoreniu uctu. Hold, ked sa niekomu podrbka pocitac, zabudne heslo, je podla vsetkeho skutocne v r...

    Prijemny vecer.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ak nevenujete pozornosť tomu, čo zadávate pri registrácii je problém . Na predošlej strane je PODROBNÝ návod, ako sa dostanete k heslu. Ako som napísal, fungujú dva spôsoby. Ak mi na schránke záleží, tak zadám dobrú bezpečnostnú otázku, na ktorú viem odpovedať aj po rokoch. Je tam možnosť si zvoliť vlastnú otázku, na ktorú viem odpovedať ja. Napr. Ako sa volá kanárik mojej babičky. Odpoveď: Mišo. Nepredpokladám totiž, žeby babička, alebo jej kamošky mali potrebu sa nabúrať do mojej schránky :-)

    Formulár vôbec nieje zložitý. Stačí čítať a písať pravdu, alebo si údaje vymyslieť a tie si pamätať. Ak ste zadali pri registrácii kontaktnú emailovú adresu, gmail vám zašle heslo na ňu. Ak si zvolíte obnovenie hesla pomocou Bezpečnostnej otázky, tak vám ju položí a na ňu odpoviete. Ńieje to vôbec zložité. Len nepodliehajte panike.

    Klikni na: https://www.google.com/accounts/Forg...=mail&fpOnly=1

    Zadaj text PRED @gmail.com a odpovedaj na čo sa ďalej pýta.

    Juraj - neobvinil som Ťa z toho, že chceš nabúrať niečiu schránku. Ale je to jedna z možností. Nedávno tu bola jedna babenka, čo sa chcela dostať do schránky frajera, aby ho usvedčila z nevery. Naviac, uznaj sám, ak niekto napíše, že nevie heslo, nevie odpovedať na bezpečnostnú otázku, ktorú si sám vybral, a nezadal email - aký by si mal z toho Ty pocit?
    Naposledy upravil Charon : 23.03.09 at 06:48
    Eduard Piovarči Zaujímavé že som sa k žiadnej bezpečnostnej otázke ešte nedostal a pamätám sa že som si dával otázku ako sa volala mama za slobodna, alebo ako sa volal náš posledný pes. Teraz ale neviem kde som tieto bezpečnostné otázky uplatnil už sa aj bojím do toho vŕtať aby sa to ešte viac nezauzlilo. Ľahko dokážem nejakému živému človeku od GOOGLE že je to môj blok je tam moje meno i moja fotografia, som autorom článkou a fotografií čo môžem dokázať ale cez ten automat sa obávam sa nedá prejsť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.