Zavrieť

Porady

Soft pre neziskovú organizáciu poskytujúcu všeobecne prospešné služby

Kto mi poradí aký softvér je použiteľný pre neziskovú organizáciu poskytujúcu všeobecne prospešné služby, ktorá účtuje zatiaľ v jednoduchom účtovníctve. Zvažujem Money S3, ale celkove ten program veľmi nepoznám. V podstate potrebujem kúpiť program pre účt. kanceláriu, kde budem účtovať aj neziskovku. Kde nájdem objektívne informácie a rady? Každý vták chváli svoje perie.

KEĎ SI NEVIEM RADY, SPÝTAM SA PORADY!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Krtko je offline (nepripojený) Krtko

    Krtko
    Všetci obedujete? Dobrú chuť a potom mi skúste pomôcť. Dobrá rada nad zlato. Vďaka.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Krtko, ohľadom SW tu bolo už veľa popísané, tak si len klikni na hľadať alebo si daj kľúčové slová a máš čo čítať aj celý deň. Rozhodnúť sa musíš sám. Ja náhodou robím v Money S3 ale mzdy by som radšej robila v nejakom inom, možno Olymp. Máme ale projekt ktorý teray bude končiť tak už som nechcela meniť, pretože holanďania by to zase ťažko chápali, prečo už zase robíme inak keď oni si už takto zvykli. No zvažujem, že od Nového roku trošku zmením...

    Krtko je offline (nepripojený) Krtko

    Krtko
    Jara
    Krtko, ohľadom SW tu bolo už veľa popísané, tak si len klikni na hľadať alebo si daj kľúčové slová a máš čo čítať aj celý deň. Rozhodnúť sa musíš sám. Ja náhodou robím v Money S3 ale mzdy by som radšej robila v nejakom inom, možno Olymp. Máme ale projekt ktorý teray bude končiť tak už som nechcela meniť, pretože holanďania by to zase ťažko chápali, prečo už zase robíme inak keď oni si už takto zvykli. No zvažujem, že od Nového roku trošku zmením...
    Dnes som bola na takej rýchlej prezentácii Money S3 a teraz som skúšala robiť nastavenia pre Nezisk. org., ale v tlačových zostavách mám stále Výkazy o príjmoch a výdavkoch a o majetku a záväzkoch ako pre podnik. subjekt. Veď pre neziskovku sú iné - upravené /opatrenie č. 22 602/2002-92 príloha č.1,2/.Money S3 to nezohľadňuje alebo to neviem nastaviť. Stačí,keď mi Jarka odpíšeš do zajtra,lebo už musím utekať - deti plačú od hladu.Vďaka

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    Ja robím s 3 SW (momentálne začínam v Money) a každý má svoje za a proti. Mám ale pocit, že Kros ponúka tiež účto pre neziskovky a ľudia si to celkom pochvaľujú. Demo si stiahneš aj z ich stránky. Ale v tomto SW neúčtujem, tak ti neporadím

    Krtko je offline (nepripojený) Krtko

    Krtko
    eviketa
    Ja robím s 3 SW (momentálne začínam v Money) a každý má svoje za a proti. Mám ale pocit, že Kros ponúka tiež účto pre neziskovky a ľudia si to celkom pochvaľujú. Demo si stiahneš aj z ich stránky. Ale v tomto SW neúčtujem, tak ti neporadím
    V Krose by ma všetko, čo potrebujem vyšlo 3x toľko ako v Money, a po tej prezentácii sa mi zdá dosť variabilný, len musím pochopiť systém a to chvíľu potrvá.Ale to patrí do inej témy - tam sa budem teraz asi často objavovať. Mám aj krosácke demo, neziskovky tam nie sú iba SVB a výkazy tiež nie sú upravené.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Krtko
    V Krose by ma všetko, čo potrebujem vyšlo 3x toľko ako v Money, a po tej prezentácii sa mi zdá dosť variabilný, len musím pochopiť systém a to chvíľu potrvá.Ale to patrí do inej témy - tam sa budem teraz asi často objavovať. Mám aj krosácke demo, neziskovky tam nie sú iba SVB a výkazy tiež nie sú upravené.
    ten istý problém mám kvoli a.s.,o.c.p. - účtovníctvo pre banky. Použila som SW pre podnikateľov, ale výkazy si musím urobiť ručne. Lenže aj DÚ má problém ich spracovať, oni majú nejaké iné výlkazy? Myslím na DÚ?

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    Ktrko nezabi ma, fakt som si to pomýlila s SVB, lebo ja som pred časom hľadala SW pre SVB. SORRY !!!! Máš pravdu, že Money je lacnejšie, avvšak nie vždy platí, že lacné riešenia sú tie najlepšie. Ja keď porovnávam Money s Pohodou a MRP, nevychádza mi ako SW ktorý by som si kúpila. Aj keď je to len môj súkromný názor. Na to sú dobre tie demo verzie. Inak ja účtujem nezisk.org. už 2 rok v pohode a je to v pohode. Na nete aj na porade boli stiahnuté výkazy a tam sa dali dopísať len čísla a bolo to.

    Soft pre neziskovú organizáciu poskytujúcu všeobecne prospešné služby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.