Zavrieť

Porady

Compaq presario V6205NR - ovladace

Chcem sa opytat, ci niekto nevie o nejakych alternativnych ovladacoch pre tento model na Win Xp Pro, pretoze na stranke vyrobcu niesu http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...roduct=3340116 (resp, chybaju tam ovladace , na grafiku, LAN, zvukovku atd....su tam len niektore) a s technickej podpory mi odpisali, ze na tieto NB nerobia podporu, lebo sa u nas nepredavali (alebo ak som ich kupil u nas, tak mam kontaktovat predajcu).
Bohuzial po anglicky neviem dobre, takze s anglickou podporou moc komunikovat nemozem.
V pripade ak ovladace nebudu, tak by som nahodil OEM vistu, ale je zrejme ulozena na HDD na skrytej particii, alebo ako sa to vola a nemam skusenosti, ako sa OS s tejto particie instaluje
Poradi niekto ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Notebook je s predinštalovanou Vistou, takže pochybujem, že by si sa dostal k nejakým ovládačom pre XP, lebo ako sa píše tu: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/d...os=228&lang=cs , k ovládačom sa dostaneš cez webové rozhranie prostredníctvom HP recovery manažéra stlačením klávesy F11.

    Len tak na okraj....Ty máš s týmto problém?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    domenico.office Pozri príspevok
    Len tak na okraj....Ty máš s týmto problém?
    Ano, neviem ako nainstalovat ten OS s particie na HDD

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Cez F11 to nefunguje v biose som pozeral, ci sa neda bootovanie nastavit z tej spec. particie, ale nieje to tam. Doticny co mi doniesol NB na preinstalaciu, tak bohuzial nema recovery medium.
    Neviem ci sa to vobec da nabootovat s tej particie

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Žiadne recovery médium k tomu výrobca nedodáva, to nechávajú výrobcovia na užívateľovi, na mnohých notebookoch je predinštalovaná aplikácia na vytvorenie recovery disku. To by si mal každý užívateľ vytvoriť po prvej inštalácii....Ak sa dostaneš do operačného systému, recovery manager by mal byť jeden z programov a ten tiež umožní reinstall, ale čudujem sa, že nejde F11, skúšal by som F8 po štarte. Nestalo sa mi, že by to nefungovalo a nikdy som nemal s tým problém.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Sak jasne ze recovery medium k tomu nedavaju, ale prvi uzivatel si k toto medium nevytvoril
    F8 funguje, ale co z toho ?

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    U viacerých noťasov po F8 som použil funkciu repair your computer, je to funkcia Visty, vyskúšaj, možno sa podarí, možno ti obnoví funkciu F11, dostaneš sa do toho managera. V programoch nie je Recovery manager?

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Asi by som to už aj ja preinštaloval.... Ja na svojej Toshibe to mám:
    screen.jpg  

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Len mám obavu, ako sa dostaneš k ovládačom, ak sú v balíku HDDrecovery a ten vie asi rozbalit len ten manager..... vyskúšaj toto: http://support.microsoft.com/kb/927392
    Naposledy upravil domenico.office : 23.03.09 at 18:06

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    tak som sa na to vy**** a dal som ultimate od nope, no len skoda, toho XPecka ak by niekto niekedy nasiel drivery, tak moze kludne napisat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.