Zavrieť

Porady

Zdravé zaváranie - Kompóty so soľou - bez cukru !!!

Aj ja som takto pozerala, keď som to čítala :p pred pár rokmi v časopise Receptár.Tá pani tam tvrdila, že takto zavára roky k úplnej spokojnosti a ja to môžem potvrdiť, mám to vyskúšané. Najprv zo zvedavosti, potom z lenivosti

Upozornenie: Tá soľ "vytiahne" cukor z ovocia - trvá to asi mesiac. To aby ste neboli sklamané, ak Vám nechytí viečko a budete ochutnávať. Je to zdravé a najlacnejšie zaváranie aké poznám. / Bez mučenia sa priznám, že robím aj klasicky s cukrom /

Takže tu je recept: Ovocie naložíme do fliaš, pridáme troška soli - len tak do prstov, zalejeme vodou priamo z vodovodu, uzavrieme a sterilizujeme úplne klasicky - podľa druhu ovocia.
Naposledy upravil kukučka : 08.07.05 at 17:31 Dôvod: pravopis
Usporiadat
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
buchač
alaya1
Janiela
Hej hej,napíšem, tak trochu , ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.
staci kliknut a zalozit-),
Janiela
Hej hej,napíšem, tak trochu , ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.
Stačí len kliknúť tam , kde je to potrebné ....či ???????

http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...re+diabetikov+

Bucháčik, ďakujem :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Deganova
Robila som jeden rok broskyne a už nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...
Hehehe....
To sa potom hodí premenovať tému ...

Recepty
" Zdravé zaváranie " na " Drahé zaváranie "....
0 1
AnitaMartinska AnitaMartinska

AnitaMartinska je offline (nepripojený) AnitaMartinska

wirgi
Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Prosim Vas, tie slivky boli bez cukru aj bez soli? Kolko ich treba sterilizovat, aby zostali tvrdsie?
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

[QUOTE="AnitaMartinska"]
wirgi
Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Prosim Vas, tie slivky boli bez cukru aj bez soli? Kolko ich treba sterilizovat, aby zostali tvrdsie?

Slivky dáme na poly a čo najhustejšie naukladáme do fľaše reznou hranou nadol aj potlačíme, lebo stratia na objeme , zatvoríme a sterilizovala som asi 20 minút pri 90 stupňoch, nechať v hrnci vychladnúť, alebo do deky zabaliť
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

[QUOTE="wirgi"]
AnitaMartinska
wirgi
Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Prosim Vas, tie slivky boli bez cukru aj bez soli? Kolko ich treba sterilizovat, aby zostali tvrdsie?

Slivky dáme na poly a čo najhustejšie naukladáme do fľaše reznou hranou nadol aj potlačíme, lebo stratia na objeme , zatvoríme a sterilizovala som asi 20 minút pri 90 stupňoch, nechať v hrnci vychladnúť, alebo do deky zabaliť
nepraskli flase, ked v nich nebola voda?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

alaya1
nepraskli flase, ked v nich nebola voda?
ovocie pustí šťavu...
ja robím aj kompóty s cukrom bez vody. (len presypané) - samozrejme, aj keď ich dobre ponatriasam - ovocie klesne o nejaký ten centimeter, takže pohár nie je celkom plný.
1 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Janiela
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
Ako dopadla koštovka? Zajtra chcem zavárať ďalšiu várku sliviek, tak by som zopár pohárikov skúsila aj takto, so soľou.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja mam 5 flasticiek so slivkami, termin ochutnania az koniec oktobra, neviem sa dockat.
0 0
pinta pinta

pinta je offline (nepripojený) pinta

Zavárala som pred mesiacom slivky bez cukru, so štipkou soli, boli chutné. Kto málo sladí ocení ich. Vyhovujú na koláč, ako maškrta menej, pretože väčšina očakáva, že to bude sladké do tej miery, ako nám podsúva potravinársky priemysel vo svojich výrobkoch. Ja osobne sa snažím sladiť málo, aj sa nám podarilo tú chuť vychutnať aj s málom sladidla - tým sladidlom mám na mysli med. Nápoje nesladíme, ani čaj ani kávu.
1 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
lavanda
Janiela
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
Ako dopadla koštovka? Zajtra chcem zavárať ďalšiu várku sliviek, tak by som zopár pohárikov skúsila aj takto, so soľou.
musím sa priznať, už sa s mamou pomaly odvažujeme
bez obáv, dám vedieť :-)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ja mám zavárané marhule so soľou, chutia mi oveľa lepšie ako tie s umelým sladidlom, takže v pohode budem takto zavárať ďalej. Pre diabetikov je to ideálne.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Niet čo špekulovať, je to výborný spôsob a nielen pre diabetikov.
Každý má možnosť vyskúšať.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
kukučka
Niet čo špekulovať, je to výborný spôsob a nielen pre diabetikov.
Každý má možnosť vyskúšať.
Som diabetička, tak som písala za nás . Ale naozaj je to v pohode pre každého, kto neobľubuje veľmi sladké zaváraniny. Vždy lepšie trošku soli, ako umelé sladidlo, pri ešte lepšej chuti.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Deganova
Robila som jeden rok broskyne auž nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...
Hehehe....
To sa potom hodí premenovať tému ...

Recepty
" Zdravé zaváranie " na " Drahé zaváranie "....
VYSVETLENIE pre kukučku , nakoľko nesúhlasí s mojím názorom...

Ide totiž o to , že ak sa nejaké produkty zavaria , následne nechutia , tak čo s tým ???
Asi len vyhodiť ......respektíve dať vykysnúť ( ovocie ) a potom vypáliť . Ale aj to pálenie nie je lacný špás.....

Lebo ak si vezmeme ten zber vo vlastnej záhrade , o kúpe ani nevravím , umývanie plodov a fliaš , práca , sterilizácia ....
Takže v tom konečnom dôsledku je trochu aj drahé ......či sa mýlim ...???
Nemyslím si to totiž ...je potrebné aj trochu čítať a zamyslieť sa nad tým , čo chcem povedať a nie iba hľadať tie poddžuby v mojich príspevkoch ...
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
buchač
Deganova
Robila som jeden rok broskyne auž nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...
Hehehe....
To sa potom hodí premenovať tému ...

Recepty
" Zdravé zaváranie " na " Drahé zaváranie "....
VYSVETLENIE pre kukučku , nakoľko nesúhlasí s mojím názorom...

Ide totiž o to , že ak sa nejaké produkty zavaria , následne nechutia , tak čo s tým ???
Asi len vyhodiť ......respektíve dať vykysnúť ( ovocie ) a potom vypáliť . Ale aj to pálenie nie je lacný špás.....

Lebo ak si vezmeme ten zber vo vlastnej záhrade , o kúpe ani nevravím , umývanie plodov a fliaš , práca , sterilizácia ....
Takže v tom konečnom dôsledku je trochu aj drahé ......či sa mýlim ...???
Nemyslím si to totiž ...je potrebné aj trochu čítať a zamyslieť sa nad tým , čo chcem povedať a nie iba hľadať tie poddžuby v mojich príspevkoch ...
nedá mi nekomentovať: PODDŽUBY - super slovo

k téme: svojim spôsobom ma Buchač pravdu, zaváranie nie je lacný špás, jediná výhoda je, že zavárame bez chémie
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No vieš, spravidla kde prídeš ty, poprípade tvoja "kamoška", tak sa z normálnej témy odbočí a stáva sa z nej pokec - to za prvé, za druhé je to najlacnejšie zaváranie aké poznám a za tretie, že niekomu to nechutilo, ešte neznamená,
že to bolo nejedlé.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
No vieš, spravidla kde prídeš ty, poprípade tvoja "kamoška", tak sa z normálnej témy odbočí a stáva sa z nej pokec - to za prvé, za druhé je to najlacnejšie zaváranie aké poznám a za tretie, že niekomu to nechutilo, ešte neznamená,
že to bolo nejedlé.
Jáááááááj .......tak to sorry ......
Som nevedel , že som ten Kazisvět tém ....
Myslel si , já bláhovej , že aj od chlapa vezmete nejaký názor vo výsostne ženskej debate - téme ...
Takže aby som si teraz dával pozor , kde prispejem tým názorom , myšlienkou , postrehom alebo aj informáciou ...

Pozvi teda alabuta , on je iný ...on si vraví , sám seba oslovuje v tretej osobe ...
Možno jeho názory vezmeš , keď už moje nie ...

......
.....
....
...
..
.
Naposledy upravil buchač : 13.09.13 at 08:34
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
lavanda
Janiela
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
Ako dopadla koštovka? Zajtra chcem zavárať ďalšiu várku sliviek, tak by som zopár pohárikov skúsila aj takto, so soľou.

Tak sme dnes koštovali. No, ale mala som obavy, najprv som skúsila kompótovú šťavu, veď ak by niečo, tak vypľujem a rýchlo ústa vypláchnem. Potom som ochutnala aj ovocie. Keby len kulilinko menej soli, ale naozaj, cítila som pravú chuť marhule, akoby som ju teraz prekrojila.
Hneď som mame navrhla koláč:
trená piškóta, navrch nízkotučný tvaroh, poukladať marhule a zaliať domácou želatínou.

Jednoznačne odporúčam zavárať so soľou.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes som otvorila 1. flasticku so slivkami. Prekvapila ma uplne ina chut kompotu, na aku som zvyknuta. Pri prvom, druhom ochutnani som sol citila, potom uz nie. Je to skor taka osviezujuca chut, par fias zavarim aj na buduci rok, ale ostanem pri klasike.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

alaya1
Dnes som otvorila 1. flasticku so slivkami. Prekvapila ma uplne ina chut kompotu, na aku som zvyknuta. Pri prvom, druhom ochutnani som sol citila, potom uz nie. Je to skor taka osviezujuca chut, par fias zavarim aj na buduci rok, ale ostanem pri klasike.
Skúsila som hrušky, slivky a maliny, z kždého po dva malé poháriky. Je to dobré vtedy, keď je ovocie skoro prezreté a má vlastný cukor. Ostatné podľa buchača 1 lyžica cukru a voda, tak tie mi chutia viac.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať