Zavrieť

Porady

Choroba zamestnanca v programe POHODA

Poprosím o radu v nasledovnom neštandarnom probléme :
Jedná sa zamestnanca, ktorý maródoval od 15.01. do marca.
V januárovej mzde mu vypočitalo mzdu presne do 14.01.ako malo. Od 15steho mal software počitat 25%-3dni,55%-7dni. Toto mi soft nevypočital ani nepriratal k cistej mzde, nakolko POHODU pouzivam prvý mesiac a program si nemal odkial dotiahnut VZ pre nemocenku z minuleho roka 2008, kedze tam učtovnictvo neexistovalo. /bolo v MRP/
Kam dohodim , do ktorej kolonky VZ s ktorej moze program vypocitat prislusne percenta , poradte pls.
Dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Kája. je offline (nepripojený) Kája.

    Kája.
    Keď vypočítate mzdu, na lište náhrady príjmu zadate VZ a vypočíta Vám náhradu príjmu.

    akinom71 je offline (nepripojený) akinom71

    účtovníčka? akinom71
    ahoj, mám ten istý problém, ale hoci som našla kolonku v čistých mzdách, náhrady prijmu, do tej časti sa mi nedá vstúpiť, aby som mohla zadať ten VZ. Ako to môžem urobiť?
    monika
    monika
    Naposledy upravil akinom71 : 30.04.09 at 07:49

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    akinom71 Pozri príspevok
    ahoj, mám ten istý problém, ale hoci som našla kolonku v čistých mzdách, náhrady prijmu, do tej časti sa mi nedá vstúpiť, aby som mohla zadať ten VZ. Ako to môžem urobiť?
    monika
    monika
    N8hrady príjmu sú dolu na lište kde sa to dá ručne vpísať. ak nepomôže taký to postup tak priložím obrázok. je to dole kde je krížik, náhrady príjmu a poznámky. tak treba otvoriť náhrady a tam vpísať VZ

    akinom71 je offline (nepripojený) akinom71

    účtovníčka? akinom71
    moc ďakujem, pre oči nevidím. Samozrejme našla som to, aj som to zadala. Len teraz mi vyšla vyššia náhrada, ako vyšla našej predchádzajúcej mzdárke. Ona zadala PNku celých 5 dní, priemer 15,00, ale náhrada jej vyšla 8,26€, kým mne vyšla náhrada za prvé tri dni 11,25 a druhé dva dni 16,50 €, čiže spolu 27,75 €. Aj keď som si to prepočítala ručne, tak mi to presne vyšlo, tak sa musím už len spojiť s ňou.
    Aj tak sa Vám chcem poďakovať za rady.
    monika

    Choroba zamestnanca v programe POHODA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.