Zavrieť

Porady

Stahovanie knih z netu

Dobrí deň, nevie niekto z vás z kadial sa dajú stiahnuť rôzne knihy z netu.
Poprosila by som takú stránku, z ktorej by to šlo free.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..tu sa dajú krásne čítať knihy..kukni, možno ti pomôže..
    http://zlatyfond.sme.sk/

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Livka Pozri príspevok
    Dobrí deň, nevie niekto z vás z kadial sa dajú stiahnuť rôzne knihy z netu.
    Poprosila by som takú stránku, z ktorej by to šlo free.
    Dakujem
    Je to dost podobne ako toto: http://www.porada.sk/t106817-filmy-download.html

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    z knihamy to bude asi horsie, vydavatel knuhu urcite na net nevycapi. FUnguje to vacsinou takto: niekto si kupi knihu naskenuje ju a kedze je velky dobrak, tak ju upne napr. na rapidshare, pripadne si vytvori torrent, ale je to velmi tazke najst konkretnu knihu (knihy niesu ako filmy, ale da sa, nie vsak vzdy ....)

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Hm, a o ake knihy by sa malo jednať, nejake recepty, servisne knihy na autá, kamasútry...?
    Skús nejaký warez napr.: www * best4you * sk tam sa zaregistrujes a mozes stahovat co chces, filmy, hudba, E-knihy......

    Na miesto * je bodka.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    lorelei Pozri príspevok
    na cucaj.sk je toho tiez dost
    ..


    ...mojka, mala si ty čo napísať!!!..ale chcem sa ti veľmi poďakovať, našla som tu celú Headway,(čím si mi ušetrila aspoň 50 euráčkov, ),dá sa dobre stiahnuť aj pre totálne počítačovo nezdatných (čili blbých) a krásne čítať ..no je tam výber všetkého podľa chuti..ešte raz ďakujem...

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Livka Pozri príspevok
    no to som rada že som zaujala otázkou aj ja som našla všeličo dik
    A kde sú linky na nájdené?

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    pepsikova Pozri príspevok
    ..


    ...mojka, mala si ty čo napísať!!!..ale chcem sa ti veľmi poďakovať, našla som tu celú Headway,(čím si mi ušetrila aspoň 50 euráčkov, ),dá sa dobre stiahnuť aj pre totálne počítačovo nezdatných (čili blbých) a krásne čítať ..no je tam výber všetkého podľa chuti..ešte raz ďakujem...

    Mojka, tak to som rada, ze si aj ty rada.... Ale najprv som sa zlakla, ze co som zle napisala, alebo teda preco ?! Ale ked pomohlo, tak pomohlo. Este su aj na sosnito.sk

    agromaster je offline (nepripojený) agromaster

    internet marketer agromaster
    Neskusal som to na slovenskych knihach, ale na knihy v anglictine to perfektne funguje. Ja to robim inak, ja nehladam linky, ja hladam knihu priamo v google, alebo yahoo. Je to vcelku velmi jednoduche. Dalsie techniky som sa naucil na jednom zahranicnom fore, je tam plateny vstup a boli to moje najlepsie investovane peniaze. (vstupne 25 $). Ide o legalne vyhladavanie dier v najvacsich vyhladavacoch. Vacsinou su digitalne knihy (e-book) ulozene v jednom beznom formate, potom sa da vyhladavat pomocou indexoveho prikazu, paypal tlacitko vam tiez prezradi vela po nahliadnuti zdojoveho kodu. Minule som si stiahol knihy za 8000 dolarov za jedno popoludnie.

    jozefsk je offline (nepripojený) jozefsk

    jozefsk
    ... nno ja teda neviem , vytlačená kniha je vytlačená kniha,neviem si predstaviť čítať 200-300 stranovú knihu na monitore.Jaj a v posteli mám potom otlačenú hlavu od notebooku
    Ale ak treba len niečo kuknúť ,nemám námietok !

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    pepsikova Pozri príspevok
    ..tu sa dajú krásne čítať knihy..kukni, možno ti pomôže..
    http://zlatyfond.sme.sk/
    To prepisujem, digitalizujem, aj ja. To je fajn stránka, ale našich klasikov. Odtiaľ to ide aj do mobilu.

    Fitaas je offline (nepripojený) Fitaas

    Fitaas
    S knihami na internete , ktoré majú byť zadarmo na stiahnutie, pozor.
    Ak sú zadarmo, tak jedine také, ktoré nikde nie sú za poplatok. Ak sú niekde aj za poplatok, znamená to zväčša to, že ide o pirátsku knihu, ak je zadarmo. Nebudem tu kázať nič o tom, ako veľmi pirátčina podporuje tvorbu a spisovateľov, ale ak hľadá niekto knihy, asi myslí beletriu.

    Azda pomôže niekomu zoznam reálnych miest, zn.sk/stiahnut-e-knihy-zadarmo-epub-mobi/ , potom vždy pomôže Google a dobré sú aj skupiny na FB. Na Facebooku sú skupiny venované len eknihám, aj také, kde sa treba požiadať členstvo. Skúšať sa to ale oplatí.
    misoft Knižné vydavateľstvá/obchody môžu vydávať i e-knihy, dokonca niektoré i zadarmo (a teda to nie je pirátska kniha) - ako sa dohodnú ONI s vydávateľom/autorom....
    O FB - tam by som práve bol 100x opatrný! I keď "členstvo" - často práve takéto skupiny "vydávajú", alebo "ponúkajú" e-knihy, na ktoré nemajú práva a prakticky niečo oskenovali, upravili do tvaru pre čítačky a inkasujú (a teda práve ONI sú piráti). Stránky predajcov/ distribútorov sa dajú overiť, člena na Ksichtoknihe nie!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.