Zavrieť

Porady

Priatelske web - posuskanie...

Vedel by mi niekto nenapadne posuskat ako by som mohla obijst platenie dani z predaja podielov v obchodnej spolocnosti? Viem nepatri to tu, ale . . . Slovensky narod vynaliezavy... Existuje niejaky §-grafcek ktorym by som to mohla obijst? Dala som tu otazku aj do -Dan z prijmu- ale nereaguje nik. Za dobru radu pozyvam na pivo! Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Snad ekin, ten ma napady, ktore nechce verejne na porade posuskat. Mozno poradi v tejto casti.

    ekin je offline (nepripojený) ekin

    ekin
    nespominajte ma takto nahlas....lebo tusim, ze ma niektora z danovnicok spozna a co potom? :-))
    ale teraz zlyhavam... mozno potrebujem viac info...a tak zistim, ci sa s tym da nieco robit, ale pravdou je, ze ja iba vyuzivam čierne dierky v zakonoch, nesnazim sa porusovat zakony....
    a ...neboli náhodou tie podiely podarovane? :-)))))))))
    človiečik Vladimír Ozimý
    ja by som sa skôr zameral na paragraf 9 písmena h. ale tiež to nie je žiadna sláva.

    Priatelske web - posuskanie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.