Zavrieť

Porady

sprchovací kút

Ahojte, vie mi niekto poradiť dobrý sprchovací kút poloblúkový? Vybrala som si Roltechnik, nemá s týmito kútmi niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte niečo lepšie za rozumnú cenu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Pri výbere sprchovacieho kúta treba dobre uvážiť, kto ho bude používať. Dôvod je celkom jednoduchý. Ak máte v domácnosti starších ľudí - odporúčam murovaný a dvere si k tomu dokúpite. Daju sa kúpiť aj do oblúka. Totiž starší človek potrebuje mať pevnu podlahu pod nohami, vtedy u nich nie je problém s hygienou, lebo si vystačia bez cudzej pomoci veľmi dlhú dobu. Mám s tým osobnú skúsenosť. Môj príbuzny rovnako starý ako moja mama mal sprchovací kút s akrylatovou vaňou, ktorá nie je tak pevna ako podlaha a keď vstupoval do sprchy, dno vaničky sa trochu prehlo (mladý človek si to ani nevšimne), spadol a od tej doby ho musela dcéra umývať. Po tejto skúsenosti pri prerabke domu sme urobili murovaný sprchovací kút a moja mama, ktorá má 80 rokov sa stále dokáže poumývať sama. Naviac do takto postaveného spr. kúta bez obáv postavím stoličku, kde si pri umývaní môže sadnúť. Zástenu, resp. dvere máme s bezpečnostným sklom Ravax.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.